Fairway woody - kije do golfa

Fairway woody to „średnie” co do wielkości kije golfowe w grupie wood’ów. Ich nazwa wywodzi się z tego, że jeszcze całkiem nie tak dawno ich główka wykonywana była z drewna. Obecnie są to materiały nowoczesny typu włókno węglowe, tytan, różnego rodzaju tworzywa sztuczne.
Klasyczny fairway wood bardzo podobnie do kija do golfa typu driver. Ma natomiast zdecydowanie mniejszą główkę. Jego shaft jest też nieco krótszy od drivera. Jego głównym przeznaczeniem jest zagrywanie piłki leżącej na ziemi (z obszaru pola o średnio przystrzyżonej trawie), którą należy posłać na daleką odległość. Czasami wykorzystywany do wykonania pierwszego zagrania na dołku podczas rundy golfowej.

Piłki golfowe
TaylorMade SIM2 irony kije golfowe

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook