Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Piłeczki personalizowane do gry w golfa

Marki

Specjalnie dla Państwa, przygotowaliśmy usługę nadruków na dowolnych piłkach golfowych.

Dowolność wyboru modelu
Nadruk wykonujemy na piłkach dowolnej marki. Można skorzystać z proponowanych przez nas modeli (zob. poniżej opisu) lub wybrać inne z naszej oferty nowych piłek.

Dowolność nadruku
Napis, czcionkę i jej wielkość mogą Państwo wybrać sami lub zdać się na naszych grafików, którzy zaprojektują tekst na piłce wg Państwa wytycznych.
Można też przesłać nam dowolne, wielokolorowe logo, które bez problemu naniesiemy na piłki.

Krótki czas realizacji
Po zatwierdzeniu nadruku, piłki wykonujemy w 2-5 dni roboczych.

Brak minimalnej ilości zamówienia
Zamówić można nawet jedną piłkę! Wycena standardowa dotyczy jednego pudełka (12 piłek lub 15 piłek w zależności od modelu).

Koszty nadruku

150zł za pierwsze pudełko (w tym projekt - niezależnie ile piłek w nim jest, 12 czy 15)

25zł za każde kolejne

Aby zamówić piłki z personalizacją, wybierz interesujący Cię model z listy poniżej i zaznacz opcję 'Nadruk na piłkach' dla interesującej Cię ilości. Po zamówieniu skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły wykonania nadruku.

Jakie znaczenie ma personalizacja piłek?

Co jest najcenniejsze? Czego nie można kupić za żadną kwotę? Czas! Płynie on niezależnie od nas. Nie można go cofnąć, zatrzymać. Najbardziej wartościowym upominkiem jest taki, po którym widać, że ofiarodawca poświęcił swoje chwile, aby go przemyśleć, przygotować.Dla golfisty dobrym prezentem będzie coś, co kojarzy się z jego pasją. Nawet osoba niemająca pojęcia o golfie może taki wybrać. Również w sklepie BogiGolf dostępne są gotowe zestawy upominkowe. Zawsze będą one trafione i zawsze się przydadzą. Tak są skompletowane przez fachowców. Jest to sposób na udany prezent. A jeśli upominkiem ma być coś bardziej osobistego, indywidualnego, spersonalizowanego na przykład piłki golfowe.

Jaką ukrytą wartość mogą mieć piłeczki personalizowane?

Czy lubisz być doceniany, chwalony? Nawet największy twardziel, który w każdej sytuacji ma kamienną twarz niczym Buster Keaton poczuje ciepło na sercu, gdy w sposób autentyczny okaże mu się uznanie. Wymaga to jednak poświęcenia czasu, zastanowienia się co dla chwalonego jest ważne. Piłeczki personalizowane dają możliwość umieszczenia na nich napisu, małego obrazka, logo. Wartość prezentu będzie tym większa im treść ich będzie lepiej trafiała w oczekiwania, marzenia obdarowanego. Być może spowoduje, że grając takimi piłkami osiągnie wreszcie oczekiwany rezultat. Siła miłości bywa niesamowita. Historia zna również przypadki, gdy piłeczki personalizowane były tak cenne, że trafiły do szuflady, aby nic im się nie stało.

Z jakiej okazji można podarować piłki z nadrukiem?

Piłki z nadrukiem świetnie nadają się na prezent także dla siebie. Może to być nagroda za osiągnięcie od dawna wymarzonego wyniku w grze. Typową okazją są urodziny, ale nie każdy lubi przypominanie o tym, że minął kolejny rok życia. Wiele osób obchodzi rocznice np. piłki z nadrukiem z okazji rocznicy poznania lub ślubu mogą być wspaniałym upominkiem dla golfistki. Piłeczki personalizowane wypada podarować koledze z pracy, a nawet przełożonemu z okazji rocznicy rozpoczęcia pracy, przejścia do innego działu, odejścia na emeryturę. Czy trzeba czekać na specjalną okazję? Wystarczy, że chcesz podarować komuś wyjątkowy prezent bez rozbijania banku. Piłki z nadrukiem sprawdzą się w tej roli doskonale. Może na nich widnieć zdjęcie pupila lub związane z pasją. CIekawym pomysłem na golfowy upominek mogą być też kolorowe piłki golfowe, które obdarowanemu mogą przynieść wiele radości zwłaszcza w trakcie gry, gdy trzeba znaleźć sprytnie ukrytą wśród liści piłkę.

Jakie treści może nieść ze sobą personalizacja piłek?

Rozmiary piłki jak i jej krzywizna powodują, że element graficzny czy napis powinny nie być duże. Będą dobrze czytelne, gdy aby je zobaczyć w całości nie trzeba będzie obracać piłki. Co to oznacza w praktyce? Przepisy mówią, że piłka golfowa nie powinna mieć średnicy mniejszej niż 42,67 mm. Stanowi to górną granicę rozmiarów obrazka lub logo. Zdjęcie będzie widoczne, jeśli wybrany zostanie z niego element np. twarz. Napis będzie czytelny, jeśli rozplanowany zostanie w maksymalnie trzech linijkach zaś w każdej będzie nie więcej niż 17 znaków licząc ze spacjami. Tyle o ograniczeniach technicznych. A co z treścią? Gdy na piłce umieszczone zostaną inicjały lub imię, golfista nie będzie musiał pamiętać o podpisywaniu jej markerem. Ciekawie wygląda galeria. Na każdej piłce można wydrukować zdjęcie innego członka rodziny albo zespołu. Jeżeli zawodnik przygotowuje się do turnieju, jest to idealna okazja, aby zamówić piłki z nadrukiem składającym się z nazwy imprezy, roku oraz imienia i nazwiska gracza. Upominek można wręczyć przed zawodami. Graczowi będzie miło, gdy dowie się, że ktoś podobnie jak on myśli o zawodach. Efekt można wzmocnić ofiarując golfiście po meczu piłki z pamiątkowym nadrukiem gratulując np. uzyskanego miejsca, szczególnie udanego swingu, uderzenia z trudnej pozycji itp.Personalizacja piłek może też pomagać w networkingu. Gdy umieścisz na piłce logo firmy czy nazwę nowej usługi, zazwyczaj pojawi się pytanie o nie. Naturalnie można do rozmowy wpleść zdanie o tym czym się zajmujesz. Jeszcze kilka haseł dla inspiracji:

  1. Never give up!
  2. It's only game!
  3. Fore!
  4. Hole in one
  5. Make golf great again!
  6. You are my hole in one!
  7. Jonh Smith lost this golf ball :(

Jeśli nie jesteś obyty z terminologią golfową zapytaj personel sklepu BogiGolf na jakie okazję one się nadają. W ofercie sklepu znajdą Państwo wiele marek piłek topowych producentów sprzętu golfowego: piłki TaylorMade, piłki do golfa Bridgestone, piłki golfowe Titleist czy też japońskiego producenta piłki marki Mizuno.

Czego nie powinna powodować personalizacja piłek?

Personalizacja piłek nie powinna dekoncentrować gracza. 

Niektóre elementy graficzne są naniesione na piłkę fabrycznie np. linia biegnąca wzdłuż obwodu piłki i pomocna przy celowaniu podczas puttowania. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy typ piłki, który chcemy podarować nie ma takiego znacznika. Jeśli gracz zorientowany jest w ofercie dostępnych piłek może być bardzo mile zaskoczony, gdy okaże się, że ma piłki ze znacznikiem jako być może jedyny na świecie.

Na czym polega personalizacja piłek?

Żaden z procesów, których wymaga personalizacja piłek, nie wpływa na grywalność lub jakość piłki golfowej. Wszystkie piłeczki personalizowane są: fabrycznie nowe, bez oznaczeń graczy ani wcześniejszych logo. Personalizacja piłek jest dostępna w przypadku wszystkich modeli. Można zatem z oferty sklepu BogiGolf wybrać piłki dowolnej marki lub skorzystać z znajdujących się w sekcji Piłki z nadrukiem. Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu graficznego. Zrobić go można we własnym zakresie lub przekazać już istniejący (np. logo). Również nasz grafik z przyjemnością zaprojektuje nadruk dla Państwa. Personalizacja piłek jest wykonywana zarówno w technologii czarno białej jak i wielokolorowej. Zamówienie może dotyczyć jednej sztuki, ale najczęściej piłeczki z nadrukiem zamawiane są całymi pudełkami. Czas wykonania usługi wynosi kilka dni i zależy od pory roku. W celu ustalenia szczegółów, zapytaj teraz personel sklepu BogiGolf.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies