Polityka prywatności

1.    Administratorem Twoich danych osobowych są właściciele serwisu internetowego www.bogigolf.com.pl, tj. Michał Bajerski i Bogusław Bajerski, prowadzący działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej pod firmą BogiGolf Spółka Cywilna Michał Bajerski, Bogusław Bajerski z siedzibą na ul. Żwirowej 2, 43-512 Kaniów, NIP: 6521722874 ("Administrator").

2.    Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest umowa pomiędzy Tobą a Administratorem (zwana dalej: Umową) dla wykonania której przetwarzanie Twoich danych jest niezbędne. Może się jednak zdarzyć, że przetwarzamy Twoje dane osobowe na innej podstawie, w szczególności na podstawie zgody, której nam udzieliłaś lub udzieliłeś (w szczególności w celu wysyłki newslettera bądź udziału w konkursie, czy innym programie). Jeśli masz wątpliwości czy pytania w tym zakresie, zawsze możesz do nas napisać lub zadzwonić, a dokładnie wyjaśnimy Ci, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane. Nie przetwarzamy danych osobowych bez podstawy prawnej.

3.    Dane zbierane na potrzeby założenia Konta Klienta obejmują: imię (imiona), nazwisko, adres email, adresy zamieszkania i/lub dostawy zamówień, numer(y) telefonu, a ponadto nazwę firmy, NIP oraz REGON (wymagane tylko w przypadku firm). Do wysyłki newslettera potrzebujemy jedynie Twojego adresu e-mail oraz – jeśli nam je podasz – Twojego imienia dla personalizacji wysyłki.

4.    Oprogramowanie serwisu umożliwia także zbieranie takich danych informacyjnych jak: ilość odsłon, wizyt, adres IP komputera, wykorzystywane przeglądarki www, rozdzielczość ekranu, ilości kolorów ekranu, długość korzystania z serwisu, region świata, państwo, województwo, miasto. Oprogramowanie może wykorzystywać mechanizm cookie do gromadzenia wyżej wymienionych danych. Dane te wykorzystujemy wyłącznie po to, aby dostosować serwis do potrzeb użytkowników i w celach statystycznych.

5.    Dane wskazane w pkt. 3 wykorzystywane są do: realizacji wysyłki składanych zamówień, fakturowania i wystawiania rachunków kasowych, umożliwienia kontaktu, obsługi serwisu z klientami w procesie realizacji zamówień. W przypadku wyrażenia zgody na newsletter wykorzystywane są w celu przesyłania ofert promocyjnych. Jeśli dane przekazano w związku z innymi czynnościami (konkursy, programy), wykorzystanie danych odbywa się w zakresie udzielonej na potrzeby takiej czynności zgody.

6.    Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że zawarcie i realizacja Umowy będą niemożliwe. W przypadku zgody, jej niepodanie spowoduje, że Administrator nie będzie mógł świadczyć na Twoją rzecz określonych usług lub innych świadczeń (np. newslettera).

7.    Częstotliwość kontaktu z użytkownikami w sprawach dotyczących zamówień uzależniona jest od indywidualnej specyfiki każdego zamówienia i dotyczyć może takich kwestii jak: wybór wersji produktu, dokonanie zmian w składzie zamówienia, anulowanie zamówienia, poinformowanie o statusie realizacji zamówienia, odpowiedzi na pytania odnośnie zamówienia.

8.    Oferty promocyjne wysyłane są nie częściej niż raz na 6 dni kalendarzowych.

9.    Zbiory danych przechowywane są na zabezpieczonych serwerach, bez dostępu osób trzecich do zbiorów danych. Hasła użytkowników przechowywane są w postaci zaszyfrowanej.

10.    Administrator danych nie udostępnia osobom trzecim zbiorów ani danych osobowych pojedynczych użytkowników. Wyjątek stanowią dane potrzebne podmiotom realizującym dostawy zamówień do klientów, takim jak: Poczta Polska SA, GLS Polska Sp. z o.o. oraz inni przewoźnicy, z którymi administrator może w przyszłości podpisać umowę lub przewoźnicy wg indywidualnych uzgodnień z klientem, a także inne podmioty świadczące usługi pomocnicze lub uzupełniające dla realizacji Umowy, w tym jej wykonania lub egzekwowania (m.in. Iq.pl Sp. Z o.o – dostawca hostingu oraz Biuro Usług Księgowych "Progres" Danuta Czylok – obsługa księgowa)

11.    Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne dla realizacji Umowy, tj. nie dłużej niż przez okres przewidziany prawem (dla celów statystycznych, przedawnienia roszczeń, czy podatkowych). W przypadku zgody – Twoje dane będziemy przetwarzać nie dłużej, niż przez czas świadczenia usługi lub innych świadczeń, do których odnosi się zgoda.

12.    Pamiętaj, że zastrzeżeniem postanowień rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej nr L 119/1 z 4.5.2016; RODO) masz prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych, prawo żądania sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), prawo do ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody, możesz dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie (wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem). W celach jak wyżej masz w szczególności prawo do wglądu w swoje dane osobowe oraz ich edycję lub usunięcie poprzez: kontakt z Administratorem (ado@bogigolf.com.pl lub pod numerem telefonu 509247368), poprzez panel klienta (dostępny tylko po rejestracji) lub kliknięcie odpowiedniego linku w otrzymanym newsletterze (dotyczy tylko możliwości usunięcia danych z bazy newslettera).

13.    Po dokonaniu wysyłki zakupionego towaru, Administrator w ramach realizacji Umowy jest upoważniony przesłać na adres Twojej poczty elektronicznej zaproszenie do wypełnienia ankiety w celu zbadania jego opinii o przeprowadzonej transakcji. Jesteś uprawniony, jednak nie zobowiązany do jej wypełnienia, będzie nam jednak bardzo miło, jeśli zdecydujesz się to uczynić, na pewno przyczyni się to do świadczenia przez nas usług na jeszcze wyższym poziomie.
 

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook