Polityka prywatności

PP.1 Administratorem danych są właściciele serwisu internetowego www.bogigolf.com.pl, tj. Michał Bajerski i Bogusław Bajerski, prowadzący działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej pod firmą BogiGolf Spółka Cywilna Michał Bajerski, Bogusław Bajerski z siedzibą na ul. Żwirowej 2, 43-512 Kaniów, NIP: 6521722874 ("Administrator").

PP.2 Dane zbierane za zgodą użytkowników serwisu obejmują: imię (imiona), nazwisko, adres email, adresy zamieszkania i/lub dostawy zamówień, numer(y) telefonu, a ponadto nazwę firmy, NIP oraz REGON (wymagane tylko w przypadku firm).

PP.3 Oprogramowanie serwisu umożliwia także zbieranie takich danych informacyjnych jak: ilość odsłon, wizyt, adres IP komputera, wykorzystywane przeglądarki www, rozdzielczość ekranu, ilości kolorów ekranu, długość korzystania z serwisu, region świata, państwo, województwo, miasto. Oprogramowanie może wykorzystywać mechanizm cookie do gromadzenia wyżej wymienionych danych.

PP.4 Dane z punktu PP.2 wykorzystywane są do: realizacji wysyłki składanych zamówień, fakturowania i wystawiania rachunków kasowych, umożliwienia kontaktu obsługi serwisu z klientami w procesie realizacji zamówień oraz przesyłania ofert promocyjnych (newsletter).

PP.5 Administrator kontaktuje się z użytkownikami poprzez: telefon, email lub listownie.

PP.6 Częstotliwość kontaktu z użytkownikami w sprawach dotyczących zamówień uzależniona jest od indywidualnej specyfiki każdego zamówienia i dotyczyć może takich kwestii jak: wybór wersji produktu, dokonanie zmian w składzie zamówienia, anulowanie zamówienia, poinformowanie o statusie realizacji zamówienia, odpowiedzi na pytania odnośnie zamówienia.

PP.7 Oferty promocyjne wysyłane są do użytkowników newslettera, którzy w osobnym formularzu zgodzili się na otrzymywanie takich ofert i podali swój adres email.

PP.8 Oferty promocyjne wysyłane są nie częściej niż raz na 6 dni kalendarzowych.

PP.9 Zbiory danych przechowywane są na zabezpieczonych serwerach, bez dostępu osób trzecich do zbiorów danych. Hasła użytkowników przechowywane są w postaci zaszyfrowanej.

PP.10 Administrator danych nie udostępnia osobom trzecim zbiorów ani danych osobowych pojedynczych użytkowników. Wyjątek stanowią dane potrzebne podmiotom realizującym dostawy zamówień do klientów, takim jak: Poczta Polska SA, GLS Polska Sp. z o.o. oraz inni przewoźnicy, z którymi administrator może w przyszłości podpisać umowę lub przewoźnicy wg indywidualnych uzgodnień z klientem).

PP.11 Dane z punktu PP.3 zbierane są wyłącznie w celach statystycznych i nie są przypisywane do konkretnego użytkownika.

PP.12 Użytkownik ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe oraz ich edycję lub usunięcie poprzez: kontakt z administratorem, panel klienta (dostępny tylko po rejestracji), kliknięcie odpowiedniego linku w otrzymanym newsletterze (dotyczy tylko możliwości usunięcia danych z bazy newslettera).

PP.13 Po dokonaniu wysyłki zakupionego towaru, Sklep w ramach realizacji umowy z Kupującym jest upoważniony przesłać Kupującemu na adres poczty elektronicznej zaproszenie do wypełnienia ankiety w celu zbadania jego opinii o przeprowadzonej transakcji. Kupujący jest uprawniony, jednak nie zobowiązany do jej wypełnienia.

PP.14 Użytkownik korzystając z serwisu, a w szczególności dokonując zakupów, akceptuje postanowienia zawarte w Polityce Prywatności oraz wyraża zgodę na przetwarzanie podawanych danych osobowych.
 

O sklepie Bogigolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów.

Kontakt

Zamówienia online: 512-339-383
Informacja o produktach: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook