Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Wilson Staff Torby golfowe

Torby golfowe Wilson przeznaczona jest dla osób oczekujących bardzo wiele od rzeczy, których używają. Masywne są tylko z wyglądu. Wzięcie w dłoń pozwala przekonać się, iż są niezwykle lekkie jak na swój rozmiar.

Czym wyróżnia się torba golfowa Wilson?

Wilson jest firmą od lat kojarzoną z produkcją sprzętu dla dyscyplin sportu związanych z piłką: tenisem, baseballem, futbolem amerykańskim czy golfem. Zawodnicy najwyżej oceniani w rankingach występują z ekwipunkiem oznaczonym charakterystyczną literą „W”. Jest to rezultat działań marketingowych czy bardzo dobrze przemyślanych projektów, estetycznego wyglądu i starannego wykonania sprzętu? Podczas przepakowywania zawartości toreb podobnych gabarytowo, po włożeniu wszystkich rzeczy do kieszeni, torba golfowa Wilson ma jeszcze wolne miejsce. Konstrukcja maksymalizuje pakowność torby dzięki rozlicznym dużym i małym kieszeniom oraz uchwytom na butelki.

Torba golfowa Wilson wyróżnia się trwałością. Przez kilka lat użytkowania nie zmienia koloru. Miła w dotyku faktura materiału również nie poddaje się wpływowi czasu.

 

Dla kogo są torby golfowe Wilson z zestawem kijów?

Oczywiście torby golfowe Wilson wchodzą również w skład zestawów (np. Wilson ProStaff SGI). Zakup kompletu polecany jest dla graczy, którzy zaczynają przygodę z golfem i potrzebują gamy kijów sprzyjających wykonywaniu poprawnego, powtarzalnego swingu (duże MOI, potężne powierzchnie trafienia w piłkę w woodach) a u średnio-zaawansowanych golfistów będą dawać czucie piłki i uderzenia oraz powtarzalność odległości. W miarę zdobywania doświadczenia można zastępować kije z setu, kijami dobieranymi do indywidualnej techniki gry. Zazwyczaj zestaw służy w całości przez kilka następnych sezonów, aż do osiągnięcia przez gracza mniej-więcej hcp20.

Dużą popularnością cieszą się modele wodoodporne, w tym torba Wilson Staff Dry Tech Cartbag, czy też torba Wilson Staff Dry Tech Stand Bag

„W” jak Wilson golf bags

Nawet osobie, która nie interesuje się sportem a obejrzy kilka doniesień z greenu, w pamięci zostaje charakterystyczny kształt czcionki używanej w oznaczeniach Wilson golf bags. Logo swoim wyglądem u wielu osób budzi ciepłe skojarzenia. Jest oprócz tego identyfikowane z prestiżową marką. Ciekawą propozycją jest przygotowanie zestawu Wilson golf bags w skład, którego wchodzi torba golfowa Wilson Staff Women's Cart Bag oraz torba weekendowa Wilson Staff Women's Weekender Bag. Obie torby wykonane są z tego samego materiału w kolorze czarnym z żywymi fioletowymi akcentami. Komplet odznacza się eleganckim wyglądem.

Wilson - torby golfowe wybierane także po długim namyśle

W opiniach klientów, którzy szukali torby przez kilka miesięcy powtarza się opinia, że po zestawieniu parametrów, zdecydowali się na markę Wilson - torby golfowe dla perfekcjonistów. Wiele osób kupowało je przez internet. Gdy zobaczyli nabytek po rozpakowaniu twierdzili, że „To najładniejsza torba, jaką kiedykolwiek miałem.” Gdy minęło pierwsze wrażenie i przyszła pora na badanie szczegółów znów powtarzało się zdanie „Byłem zaskoczony, jak jest wytrzymała, biorąc pod uwagę znikomą wagę.” Z opinii wynika obraz Wilson - torby golfowe, które robią nie tylko dobre pierwsze wrażenie, ale zyskują w miarę głębszego poznawania i dłuższego użytkowania.

Wilson - torba golfowa dla uwielbiających estetykę i lekkość

Czy warto wymieniać torbę, skoro dotychczasowa jeszcze służy? Zazwyczaj torbę można odsprzedać. Są one na tyle solidnie wykonane, że będą służyły kilka lat kolejnemu nabywcy, który zaczyna grać w golfa a nie wie jeszcze jak często będzie poświęcał mu czas i nie chce inwestować w nowe hobby. Z drugiej strony postęp w konstrukcji toreb jest niesamowity. Wśród graczy istnieje skojarzenie Wilson - torba golfowa odznaczająca się wyjątkową estetyką, solidnością i lekkością. Estetyka to kwestia gustu. Solidność przekłada się na bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Lekkość oznacza łatwość w wypakowywaniu z i pakowaniu do auta, mniejszą siłę potrzebną do manewrowania wózkiem. Przyjrzenie się zdjęciom daje przedsmak tego, jak dopracowane są szczegóły. Szelki w carry bag, które podszyte są tkaniną z dziurkami i siatką. Top z kilkoma sztywnymi i idealnie pasującymi do dłoni uchwytami. Mnóstwo perfekcyjnie dopracowanych miejsc na parasol, ręcznik, piłki, napoje, sprzęt elektroniczny. Wszystko to sprawia, że śmiało można powiedzieć Wilson - torba golfowa, którą trzeba zobaczyć i dotknąć w rzeczywistości.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies