Bridgestone piłki do golfa

Założyciel marki Bridgestone, Shojiro Ishibashi, znany był ze swojej pasji do golfa. W 1935 roku przekształcił tę pasję w komercyjny sukces, po raz pierwszy produkując piłki golfowe. Ciągłe dążenie do doskonalenia tworzonych produktów sprawiło, że firma zaczęła wprowadzać nowoczesne technologie i osiągać znakomite rezultaty, co zaowocowało także przełomem w technologii tworzenia piłek golfowych. Produkcja wysokiej jakości akcesoriów golfowych sprawiła, że firma została numerem jeden wśród producentów piłek do golfa w Japonii. Od roku 1972 Bridgestone z poczuciem misji i ogromną pasją tworzy również wyborne kije golfowe, co czyni firmę liderem na obecnym rynku golfa.

Dalmierze golfowe Bushnell

Piłki golfowe marki Bridgestone – warto postawić na produkt wysokiej jakości

Golf to sport, który nie dorównuje popularnością takim dyscyplinom jak piłka nożna, koszykówka czy siatkówka. Takiego stanu rzeczy należy upatrywać jednak przede wszystkim nie w „elitarnym” charakterze tej dyscypliny sportowej, a w mniejszej dostępności miejsc gry. W piłkę siatkową można zagrać praktycznie na każdej sali gimnastycznej, a w futbol na osiedlowym boisku, których nie brakuje w miastach. Rozgrywka w golfa toczy się na specjalnie do tego celu przygotowanych polach golfowych, które wymagają dużych połaci terenu i ciągłej opieki (m.in. regularnego podlewania i strzyżenia trawy). Dlatego właśnie nieco trudniej wejść w świat golfa. Jednak mimo tych utrudnień, sport ten ma swoich wiernych fanów na całym świecie. A – jak to się mówi – dla chcącego nic trudnego. Jeśli ktoś chce spróbować swoich sił w golfie, znajdzie czas i miejsce, żeby zrealizować swój cel.

Sprzęt i akcesoria niezbędne na polu golfowym – dobre piłki golfowe to lepsza jakość gry

Oczywiście żeby zacząć grę, nie wystarczy jedynie postawić nogi na polu golfowym. Należy jeszcze wyposażyć się w odpowiednie narzędzia. Kije golfowe, bo to o nich mowa, to sprzęt, bez którego nie można się obyć. To z ich pomocą rywalizujemy z innymi graczami, kierując piłkę do kolejnych dołków. Kije golfowe to znak rozpoznawczy tego sportu. Jednak mimo że to właśnie kije grają pierwsze skrzypce na polu golfowym, nie wolno zapomnieć o drugiej bohaterce – piłce golfowej. W końcu to tę małą piłeczkę staramy się doprowadzić w określone miejsce i zakończyć grę w określonej liczbie uderzeń. A jeśli chcemy dobrze grać i osiągać zamierzone cele, powinniśmy stawiać na jakościowy sprzęt i akcesoria. To samo tyczy się piłek golfowych.

Bridgestone – sprzęt i akcesoria golfowe cieszące się należnym szacunkiem wśród graczy. Piłki Bridgestone do kupienia na stronie sklepu Bogigolf

Każdy, kto chciałby przekonać się o jakości tworzonych przez markę produktów, może wyposażyć się w komplet piłek golfowych Bridgestone. Szeroki wachlarz produktów z tej kategorii przeglądać można na stronie sklepu internetowego Bogigolf. Różne rodzaje piłek golfowych czekają na wypróbowanie.

Piłeczki do golfa Bridgestone – czy koniecznie trzeba kupować markowe produkty? Dlaczego warto zainwestować w jakościowe piłki

Kupno markowych piłek golfowych nie jest oczywiście obowiązkiem golfisty. Można zadowolić się tańszym produktem innego producenta. Jednak jeśli zależy nam na poprawie osiągów i podniesieniu komfortu z gry w golfa, zdecydowanie powinniśmy rozważyć zakup produktów z wyższej półki, jakimi są właśnie piłeczki marki Bridgestone. Ktoś mógłby jednak zapytać – dlaczego? W czym lepsze są piłki japońskiej firmy od innych? Otóż piłka piłce nierówna. Na rynku dostępne są różne rodzaje piłeczek – niektóre z nich przeznaczone są dla amatorów i początkujących golfistów, inne z kolei polecane są graczom, którzy mają już za sobą pewne doświadczenia na polu golfowym i mogą się poszczycić wyższymi umiejętnościami. Przykładowo, niektóre piłki są tak skonstruowane, że sprzyjają osiąganiu większych odległości lub utrzymaniu lepszej kontroli nad lotem. Warto popróbować z różnymi rodzajami piłeczek, żeby znaleźć odpowiedni typ pasujący do indywidualnego stylu gracza.

Piłki golfowe marki Bridgestone – piłeczki odpowiadające indywidualnym preferencjom golfistów

Bridgestone oferuje swoim klientom świetnej jakości piłki klasy premium, które wybierają światowej sławy gwiazdy golfa takie jak Fred Couples, Bryson DeChampeau, Lexi Tompson czy Tiger Woods. Jedną z bardziej popularnych linii producenta jest seria Tour B – piłki Bridgestone z tej serii są tworzone przy użyciu najnowszych technologii i zaawansowanych materiałów. Przykładem godnego polecenia produktu marki Bridgestone są piłki Tour B RXS. Czym charakteryzuje się wspomniana piłeczka? Przede wszystkim warto wspomnieć o jądrze z technologią Graditional Core, która stanowi prawdziwą rewolucję w swojej kategorii. Takie rozwiązanie optymalizuje prędkość początkową piłki, a jednocześnie minimalizuje boczną rotację, co z kolei przekłada się na zwiększenie wybaczalności. Oprócz tego należy zwrócić uwagę na powłokę REACTIV Cover, która współgra z różnymi rodzajami kijów – przy grze krótkimi kijami poprawia spin i daje większą kontrolę, przy uderzeniach wykonywanych z pełną mocą wpływa na zwiększenie prędkości oraz odległości osiąganej przez piłkę. Istotna jest też powłoka – dobra aerodynamika poprawia osiągi piłki. Nowy wzór dimpli ogranicza opór powietrza, co nie jest bez znaczenia dla trajektorii. Dodatkowo, dzięki technologii Seemless Cover powłoka piłki nie ma szwu na łączeniu obydwu połówek, co dodaje piłce stabilności. Specjaliści z Bridgestone nie zapominają również o tym, że część społeczności golfistów stanowią kobiety. Specjalnie dla nich zaprojektowano linię piłek Lady Percept w białej oraz różowej wersji kolorystycznej. Damskie piłki golfowe wyposażone są w miękkie jądro zapewniające przyjemne czucie i doskonałą kontrolę podczas gry na greenie. Zapewniają też wyższy i dłuższy lot piłki. Zastosowanie progresywnej kompresji sprawia przy długiej grze driverem, że golfistka ma szansę uzyskać większe odległości, natomiast przy krótkich kijach zyskuje lepszą kontrolę, dzięki czemu puttowanie staje się dokładniejsze i bardziej komfortowe.

Czy początkujący gracz powinien grać piłkami markowymi np. Bridgestone? Zdobywając kolejne umiejętności, nauczy się jednocześnie jaki wpływ na wyniki mają piłki golfowe, będzie dostrzegał różnice pomiędzy nimi.< Adeptowi golfa częściej niż doświadczonemu zawodnikowi zdarza się posłać piłkę tak, że nie uda jej się znaleźć lub nieprecyzyjnym uderzeniem „ściąć” kawałek niej. Czy na tym etapie warto inwestować w dobrej jakości piłki golfowe? Tak, gdyż można pogodzić grę piłkami Bridgestone i zakupy w atrakcyjnej cenie, o ile oczywiście sklep jest w stanie zaoferować piłki golfowe używane. Cena wówczas podawana jest za15, 24 lub 25 piłek w zależności od zestawu. Piłki nowe sprzedawane są na tuziny.

Serwis kijów golfowych

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u