Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Premierowe oferty kijów golfowych

Premiery kijów golfowych czołowych marek

Początek roku to szczególny czas na golfowym rynku. To właśnie wtedy większość czołowych producentów sprzętu golfowego wypuszcza swoje nowe, flagowe modele ku uciesze golfistów i golfistek na całym świecie.

Z okazji zbliżających się premier takich marek golfowych jak Callaway, TaylorMade, Ping czy Mizuno przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego.

Jak co roku oferujemy możliwość przedpremierowego zamówienia kijów topowych golfowych marek w cenach niższych niż katalogowe oraz dostawą gwarantowaną w najkrótszym możliwym czasie po oficjalnej premierze. 

Zapraszamy do skorzystania z tej oferty - poszczególne rabaty są różne dla poszczególnych marek (przeważnie od kilku do kilkudziesięciu procent). Dlatego zachęcamy do wysłania indywidualnego zapytania mailem lub kontakt telefoniczny z naszym biurem obsługi kllienta.

Ofertami przedpremierowymi objęte są wszystkie czołowe marki golfowe

TaylorMade SIM2 kije golfowe
Ping G425 kije golfowe
Mizuno ST kije golfowe
Titleist TSi kije golfowe

Callaway Epic kije golfowe

.


 

Jakie nowości przygotowali w 2021 producenci sprzętu golfowego?

TaylorMade SIM2
Seria kijów do golfa TaylorMade SIM2 to kontynuacja połączona z rekonstrukcją udanego rebrandingu z 2020 w postaci SIM. Nowe woody posiadają sprawdzone technologie, które pozwalają zyskać dystans i bardzo dużo wybaczalności na polu golfowym. Nowością jest całkowite odejście w driverach i woodach od regulowanego suwaka, na korzyść ciężarka, który na stałe przenosi środek ciężkości bliżej lica w modelu SIM2.

Jeśli chodzi o kije golfowe do długiej gry to w połączeniu z jesiennymi modelami SIM DHY i SIM UDI mamy chyba największą linię hybryd i driving ironów od jednego producenta dostępną w jednym czasie na rynku. SIM MAX oraz SIM Rescue (drugi model przywraca typowe hybrydy z regulacją do stałej oferty) to udane konstrukcje, które przypadną do gustu szerokiej grupie golfistów. Dodając do tego trzy driving irony lub hybrydo-irony mamy aż pięć modeli do długich uderzeń.

Irony klasycznie to SIM2 MAX i SIM2 MAX OS - drugi z modeli zdecydowanie bardziej wybaczalny i nastawiony na osiągi (zmniejszone lofty). Razem tworzy to udaną kombinację dla początkujących i średniozaawansowanych golfistów.

Ping G425
Amerykański producent kijów do golfa Ping także przygotował całą serię nowości na ten sezon. Trzy nowe modele driverów - tradycyjnie podzielonych na serię MAX, LST oraz SFT w zależności od preferencji golfistów. Głównym celem projektantów nowych kijów było zapewnienie wysokiej wybaczalności przy mniej udanych uderzeniach na polu golfowym. Nowe woody wykonują to zadanie wzorowo. Dobrym dopełnieniem jest seria regulowanych fairway woodów i hybryd.

Irony G425 to tradycyjnie najbardziej wybaczalne w rodzinie żelaza. Nowe technologie pozwoliły zapewnić jeszcze lepsze czucie i jednocześnie wysoki poziom korekcji błędów.

Mizuno ST
Nowe drivery japońskiej marki wreszcie zdradziły czym jest skrót ST - ShowTime, to nowy slogan reklamowy kijów do golfa Mizuno przygotowanych na ten rok. Drivery są poważnym krokiem naprzód w pracach japońskich inżynierów starających się doścignąć światową czołówkę wśród długich kijów - dodajmy, że prac zakończonych sukcesem, bo od razu nowy model zdobył uznanie w testach i wygrał kilka zestawień w swojej klasie.

Do driverów dołączy także regulowany fairway wood, z całą gamą shaftów do wyboru, które będzie można testować w naszych fitting center i dobrać idealną specyfikację kijów golfowych dla siebie.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies