Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Shafty golfowe do putterów

Putt to jeden z najważniejszych elementów gry w golfa, dlatego właściwie dobrany shaft do puttera może znacznie wpłynąć na Twoje wyniki. Shaft do puttera to nie tylko kwestia odpowiedniego materiału i długości, ale także waga środka ciężkości, sztywność i komfort użytkowania. Wybierając odpowiedni shaft, jesteś w stanie zwiększyć swoją zdolność do wykonywania płynnych, dokładnych puttów i poprawić swoje wyniki w grze.

Marki

Odpowiednio dobrany shaft do puttera może znacznie poprawić Twoją grę na greenie, zapewniając większą stabilność, kontrolę i czucie. Shafty do putterów są dostępne w różnych długościach, wagach i materiałach, dzięki czemu możesz znaleźć idealne dopasowanie do swojego sposobu puttowania i preferencji. Materiał wykonania ma również kluczowe znaczenie. Tradycyjne stalowe shafty są znane ze swojej wytrzymałości i powtarzalności, podczas gdy shafty grafitowe mogą zapewniać bardziej miękkie odczucia dzięki zastosowaniu technologii tłumienia drgań.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies