Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Big Max Torby golfowe

Na wyjazdy grupowe osób, których wspólną pasją jest golf, idealnym rozwiązaniem jest torba golfowa Big Max. W jej wnętrzu mieszczą się bowiem dwie torby golfowe z topami do 7″. Mimo dużej pojemności, Big Max’a można wygodnie ciągnąć nawet na dużych dystansach. Pojemna torba jest również łatwa w manewrowaniu. Sprawiają to dwa praktyczne kółka, przypominające stosowane w rolkach. Zadziwiającą lekkość toczenia zawdzięczają osadzeniu na łożyskach kulkowych. Regulowane mocowania Big Max’a i dwie dodatkowe przegrody powodują, że torba ta jest świetnym pokrowcem podróżnym, który doskonale sprawdza się przy transporcie nie tylko dwóch kompletów kijów wraz z torbami, ale także sporego zapasu ubrań i butów. Tak duża pojemność jest możliwa dzięki pokaźnym gabarytom torby, które wynoszą 140 x 40 x 35 cm (wysokość x szerokość x głębokość).

Jak torba golfowa Big Max ułatwia utrzymanie porządku?

Pomysł zmieszczenia ekwipunku dla dwójki golfistów w jednej torbie nasuwa pytanie „Czy da się zapanować nad podwójną liczbą rzeczy w jednej torbie?”. Z wyzwaniem tym z sukcesem zmierzyli się projektanci. Torba golfowa Big Max ma wiele kieszeni. Dodatkową przestrzeń do przechowywania zapewnia oddzielna komora na akcesoria lub buty, umieszczona z przodu torby oraz dwie kieszenie boczne.
W środku Big Max’a znajduje się pasek do mocowania toreb.

Supermocne torby golfowe Big Max

Torby golfowe takie jak Big Max narażone są na uszkodzenia. Muszą nie tylko same wytrzymać trudy podróży, ale także zabezpieczyć przed zniszczeniem zawartość.
Dlatego torby golfowe Big Max wykonane są z solidnego materiału, który jest odporny na zabrudzenie, zamoczenie i doskonale sprawdza się w podróży. Nie gniecie się on i zachowuje wspaniały wygląd bez potrzeby konserwacji.
Całość dopełniają wysokiej jakości mocne, grube zamki błyskawiczne oraz staranne szycie.
Torby golfowe Big Max z przodu i z tyłu na całej długości, zostały wzmocnione dodatkową, grubą warstwą materiału, która skutecznie zabezpiecza bagaż.

Big Max to mobilna torba golfowa

Z powyższego opisu może wynikać, że Big Max’owi brakuje jeszcze tylko pancerza a będzie przypominał mały czołg. Użytkownicy są zgodni co do tego, że doskonale chroni zawartość. Jest przy tym zaskakująco łatwy w transportowaniu. Sprawiają to nie tylko lekko toczące się, bardzo solidne kółka, ale także wygodny pasek do założenia na ramię oraz uchwyty do noszenia w rękach.
Mając na uwadze, że jest przeznaczona do przewożenia dużej ilości bagażu, torba golfowa Big Max ma ergonomiczne, wygodne i doskonale wyważone uchwyty, które pozwalają na podnoszenie, przenoszenie i manewrowanie potężną torbą.
Połączenie pakowności, solidności i łatwości przemieszczania sprawiają, że Big Max to torba golfowa nie tylko maksymalnie wielka, ale również wytrzymała i mobilna.
Torby golfowe to jeden z podstawowych elementów wyposażenia golfisty. Na etapie doboru odpowiedniego dla siebie produktu, warto pamiętać, że w podczas golfowej rozgrywki ergonomia i jakość torby przekładają się na komfort naszej gry.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies