Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Maty oraz akcesoria do puttowania

Umieszczenie piłki w dołku to moment pełen emocji. Napięcie i zmęczenie mogą wpływać na ostateczne uderzenie, dlatego aby stawać się coraz lepszym, ważnym jest aby puttowanie ćwiczyć w każdej wolnej chwili. Nie jest to problemem dzięki golfowym matą oraz akcesorią do treningu puttowania w domu. Nie zapominaj, że putt to najważniejszy element Twojej gry, doskonal swoje umiejętności i wygrywaj!

Marki

Mata do puttowania, to narzędzie przeznaczone dla golfistów, którzy chcą ćwiczyć uderzenia w domu, w biurze lub w dowolnym miejscu wewnątrz lub na zewnątrz. Maty te mają na celu symulację warunków panujących na greenie, pomagając poprawić dokładność, kontrolę i spójność podczas puttowania.
 
Maty do ćwiczeń puttowania są dostępne w różnych rozmiarach i wzorach. Niektóre modele posiadają różnej wielkości otwory do i linie wyrównujące, które pomagają trenować dokładność. Inne oferują specjalną nawierzchnię, która naśladuje w dotyku i toczeniu piłeczki prawdziwy green golfowy, zapewniając bardziej realistyczne wrażenia treningowe

Czy mata treningowajest wystarczająca do ćwiczenia puttowania?

Oferujemy różnorodne akcesoria do puttowania, dzięki którym mata treningowa do puttowania staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Przykładem może być dołek do puttowania. Dołek ten posiada wypustki na dolnej części, które zwiększają stabilność zarówno na naturalnym, jak i sztucznym podłożu. Jest on tak wyprofilowany w taki sposób, że odbija piłkę zbyt mocno uderzoną na taką samą odległość, na jaką przetoczyła by się za dołek. Natomiast piłkę, która została uderzona z odpowiednią siłą zatrzymuje.

Doskonały trening precyzji i skuteczności!

Odkryj emocje wbijania piłki do dołka za każdym razem! Stres i zmęczenie nie przeszkodzą Ci w perfekcyjnym uderzeniu. Dzięki macie do puttowania możesz doskonalić swoje umiejętności i stawać się coraz lepszym golfistą. Wykorzystaj kołeczki, które pomogą Ci ustawić idealną ścieżkę dla główki puttera. Z czasem, gdy nabierzesz wprawy, zmniejszaj rozmiar bramki, aby podnieść swoje umiejętności jeszcze bardziej. Matę golfową do puttowania na pewno spełni Twoje oczekiwania!

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies