Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

O sklepie BogiGolf

Sklep BogiGolf.com.pl działa nieprzerwanie od 2004 roku. Od początku, jako wyspecjalizowany sklep, oferujemy wyłącznie artykuły do gry w golfa, sprzedając je głównie w kanale internetowym.
Dzięki zaangażowaniu, pasji i ciągłemu dążeniu do doskonalenia naszych usług udało się nam nie tylko przetrwać na trudnym polskim rynku golfowym, ale także rozwinąć, zbudować silną pozycję oraz zyskać uznanie w oczach tysięcy golfistów, których w tym czasie obsłużyliśmy.

Dziękujemy za to wsparcie i liczymy na to, że w przyszłości będą Państwo z chęcią wracali do naszego sklepu.


Naszą działalność opieramy na trzech głównych filarach:Sklep golfowy bogigolf

  - przekonaniu, że zasada "Klient nasz Pan" to podstawa każdego uczciwego biznesu,
    od małego rodzinnego sklepu do największej korporacji
  - dążeniu do jak najlepszych standardów obsługi i doradztwa Klientom
  - ciągłej trosce o zapewnienie bogatej oferty produktów w doskonałych cenach

 

Jest tylko jeden szef. Klient.
On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół - po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej.

Sam Walton, założyciel sieci Wal-Mart

Ta na pozór banalna zasada twórcy jednego z największych imperiów biznesowych, Sama Waltona, tak naprawdę odróżnia podejście przeciętnych firm od wybitnych. I nie używamy go tylko jako pustego sloganu

Jeśli należysz do grona naszych klientów to zapewne mogłeś(aś) się przekonać, że cechuje nas zawsze indywidualne podejście do każdego zlecenia, profesjonalna pomoc i doradztwo oraz gotowość do znajdowania niestandardowych rozwiązań aby zaspokoić Twoje potrzeby.

Jeśli natomiast jeszcze nigdy nic u nas nie zamawiałeś albo dopiero zaczynasz swoją przygodę z golfem - zapytaj znajomych golfistów co sądzą o naszym sklepie lub poszukaj opinii w Internecie. Dowiesz się wtedy, że powyższe stwierdzenie to nie tylko pusta deklaracja, a faktyczna charakterystyka naszego podejścia do Ciebie jako naszego Klienta.
 

Co jeszcze odróżnia nas od innych sklepów w Polsce?
 

Nie jesteśmy tylko wirtualnym sklepem.

Co to oznacza?
Nasza oferta dostępna w sklepie online jest faktycznie dostępna w ciągłej sprzedaży. Nie obiecujemy złotych gór, nie sprowadzamy wszystkiego na zamówienie.

Jeśli decydujesz się na zakup u nas to masz pewność, że przedmioty z Dostępnością "W magazynie" będą wysłane w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, ponieważ cały czas są fizycznie dostępne i gotowe do wysyłki od ręki.

Zanim więc pomyślisz o złożeniu zamówienia gdzie indziej, zapytaj najpierw o faktyczną dostępność, bo u większości konkurencyjnych, krajowych sklepów najprawdopodobniej zamawiany towar będzie dopiero w magazynie hurtownika lub dystrybutora, i to nie w Polsce...

 

Posiadamy własne centrum testowe

Od 2015 roku działamy na terenie Śląskiego Klubu Golfowego w Siemianowicach Śląskich. Mamy tam dostęp do pełnowymiarowego driving range'u, gdzie możecie Państwo testować wszelkie posiadane przez nas kije.

Do tego nasza wyszkolona kadra BEZPŁATNIE udziela porad w zakresie doboru sprzętu golfowego - tzw. custom fitting kijów golfowych. Dzięki zaawansowanym technologiom (m.in. system Swing DNA oraz radar FlightScope Tour Xi) jesteśmy w stanie dobrać sprzęt idealny dla Państwa predyspozycji i oczekiwań.

Raz jeszcze podkreślamy - to, co trenerzy robią za pieniądze, my robimy dla Państwa całkowicie BEZPŁATNIE i bez zobowiązania do zakupu!

Więcej informacji o Fitting Center Siemianowice: www.bogigolf.com.pl/fitting_center_siemianowice

 

Dajemy gwarancję satysfakcji z zakupu oraz Gwarancję na sprzęt

Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancję satysfakcji z otrzymanego sprzętu -
w przeciwnym razie możliwość jego zwrotu w ustawowym terminie do 14 dni.
Jest to, oczywiście, przywilej każdego klienta, zapisany nawet w prawie, którego jednak nie respektują wszyscy sprzedawcy.

Każdy zakupiony u nas sprzęt objęty jest dodatkową, roczną gwarancją.
W przypadku uszkodzenia wystarczy odesłać do nas wadliwy przedmiot, który, w miarę możliwości, zostanie naprawiony bądź zastąpiony nowym.
Szczegóły gwarancji dostępne są w naszym Regulaminie.

 

Zapewniamy Klientom możliwość testowania oferowanego sprzętumizuno golf kije golfowe

Dzięki współpracy z marką Mizuno, rozpoczętą w 2011 roku, oferujemy naszym Klientom
unikalną usługę polegającąmizuno swing dna na udostępnieniu dokładnego custom fittingu,
czyli profesjonalnego doboru kijów golfowych do indywidualnych predyspozycji każdego golfisty.

Co ważne, usługa ta dostępna jest u nas na miejscu - wystarczy przyjechać do sklepu i w kilkanaście minut otrzymać informację, jakie parametry kijów golfowych będą dla Ciebie najlepsze.


Dziękujemy za poświęcenie chwili na przeczytanie kilku cennych informacji o naszym sklepie i filozofii, jaka nam przyświeca w naszej działalności.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies