O sklepie BogiGolf

Sklep BogiGolf.com.pl działa nieprzerwanie od 2004 roku. Od początku, jako wyspecjalizowany sklep, oferujemy wyłącznie artykuły do gry w golfa, sprzedając je głównie w kanale internetowym.
Dzięki zaangażowaniu, pasji i ciągłemu dążeniu do doskonalenia naszych usług udało się nam nie tylko przetrwać na trudnym polskim rynku golfowym, ale także rozwinąć, zbudować silną pozycję oraz zyskać uznanie w oczach tysięcy golfistów, których w tym czasie obsłużyliśmy.

Dziękujemy za to wsparcie i liczymy na to, że w przyszłości będą Państwo z chęcią wracali do naszego sklepu.


Naszą działalność opieramy na trzech głównych filarach:

  - przekonaniu, że zasada "Klient nasz Pan" to podstawa każdego uczciwego biznesu,
    od małego rodzinnego sklepu do największej korporacji
  - dążeniu do jak najlepszych standardów obsługi i doradztwa Klientom
  - ciągłej trosce o zapewnienie bogatej oferty produktów w doskonałych cenach

 

Jest tylko jeden szef. Klient.
On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół - po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej.

Sam Walton, założyciel sieci Wal-Mart

Ta na pozór banalna zasada twórcy jednego z największych imperiów biznesowych, Sama Waltona, tak naprawdę odróżnia podejście przeciętnych firm od wybitnych. I nie używamy go tylko jako pustego sloganu

Jeśli należysz do grona naszych klientów to zapewne mogłeś(aś) się przekonać, że cechuje nas zawsze indywidualne podejście do każdego zlecenia, profesjonalna pomoc i doradztwo oraz gotowość do znajdowania niestandardowych rozwiązań aby zaspokoić Twoje potrzeby.

Jeśli natomiast jeszcze nigdy nic u nas nie zamawiałeś albo dopiero zaczynasz swoją przygodę z golfem - zapytaj znajomych golfistów co sądzą o naszym sklepie lub poszukaj opinii w Internecie. Dowiesz się wtedy, że powyższe stwierdzenie to nie tylko pusta deklaracja, a faktyczna charakterystyka naszego podejścia do Ciebie jako naszego Klienta.
 

Co jeszcze odróżnia nas od innych sklepów w Polsce?
 

Nie jesteśmy tylko wirtualnym sklepem.

Co to oznacza?
Nasza oferta dostępna w sklepie online jest faktycznie dostępna w ciągłej sprzedaży. Nie obiecujemy złotych gór, nie sprowadzamy wszystkiego na zamówienie.

Jeśli decydujesz się na zakup u nas to masz pewność, że przedmioty z Dostępnością "W magazynie" będą wysłane w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, ponieważ cały czas są fizycznie dostępne i gotowe do wysyłki od ręki.

Zanim więc pomyślisz o złożeniu zamówienia gdzie indziej, zapytaj najpierw o faktyczną dostępność, bo u większości konkurencyjnych, krajowych sklepów najprawdopodobniej zamawiany towar będzie dopiero w magazynie hurtownika lub dystrybutora, i to nie w Polsce...

 

Posiadamy własne centrum testowe

Od 2015 roku działamy na terenie Śląskiego Klubu Golfowego w Siemianowicach Śląskich. Mamy tam dostęp do pełnowymiarowego driving range'u, gdzie możecie Państwo testować wszelkie posiadane przez nas kije.

Do tego nasza wyszkolona kadra BEZPŁATNIE udziela porad w zakresie doboru sprzętu golfowego - tzw. custom fitting kijów golfowych. Dzięki zaawansowanym technologiom (m.in. system Swing DNA oraz radar FlightScope Tour Xi) jesteśmy w stanie dobrać sprzęt idealny dla Państwa predyspozycji i oczekiwań.

Raz jeszcze podkreślamy - to, co trenerzy robią za pieniądze, my robimy dla Państwa całkowicie BEZPŁATNIE i bez zobowiązania do zakupu!

Więcej informacji o Fitting Center Siemianowice: www.bogigolf.com.pl/fitting_center_siemianowice

 

Dajemy gwarancję satysfakcji z zakupu oraz Gwarancję na sprzęt

Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancję satysfakcji z otrzymanego sprzętu -
w przeciwnym razie możliwość jego zwrotu w ustawowym terminie do 14 dni.
Jest to, oczywiście, przywilej każdego klienta, zapisany nawet w prawie, którego jednak nie respektują wszyscy sprzedawcy.

Każdy zakupiony u nas sprzęt objęty jest dodatkową, roczną gwarancją.
W przypadku uszkodzenia wystarczy odesłać do nas wadliwy przedmiot, który, w miarę możliwości, zostanie naprawiony bądź zastąpiony nowym.
Szczegóły gwarancji dostępne są w naszym Regulaminie.

 

Zapewniamy Klientom możliwość testowania oferowanego sprzętu

Dzięki współpracy z marką Mizuno, rozpoczętą w 2011 roku, oferujemy naszym Klientom
unikalną usługę polegającą na udostępnieniu dokładnego custom fittingu,
czyli profesjonalnego doboru kijów golfowych do indywidualnych predyspozycji każdego golfisty.

Co ważne, usługa ta dostępna jest u nas na miejscu - wystarczy przyjechać do sklepu i w kilkanaście minut otrzymać informację, jakie parametry kijów golfowych będą dla Ciebie najlepsze.


Dziękujemy za poświęcenie chwili na przeczytanie kilku cennych informacji o naszym sklepie i filozofii, jaka nam przyświeca w naszej działalności.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: (32) 215-73-21
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook