Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Maty golfowe do treningu uderzeń

Praktyka czyni mistrza! Teraz wystarczy tylko mata do golfa. Mata treningowa przypomina fragment greenu i ma naniesione punkty orientacyjne, które pomagają doskonalić celność uderzenia. Choć nie może zastąpić prawdziwej rozgrywki, może pomóc poprawić naszą technikę. Należy jednak pamiętać, że mata golfowa wykonana z jednorodnego materiału daje nieco inne odczucia niż gra na polu.

Marki

Najprostsza mata golfowa to mały dywanik przypominający wyglądem sztuczną trawę. Na matę można wstawić tee i używać jej do treningu nie tylko w pomieszczeniu. Doskonale nadaje się również do użycia na trawniku, aby chronić go przed divotami. Innymi słowy, to przenośny mini driving range. Najmniejsze maty mają rozmiary porównywalne z karimatą. Dzięki podkładowi z pianki o grubości 5 mm mata golfowa doskonale amortyzuje energię uderzenia kija w podłoże, co sprawia, że trening jest bardziej komfortowy
 
Maty drivingowe do golfa stały się niezbędnym narzędziem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych golfistów. Oferują one wygodny i skuteczny sposób na ćwiczenie zamachu, postawy, chipowania i uderzania bez wchodzenia na pole golfowe. Dla tych, którzy wolą ćwiczyć na driving range, istnieją specjalne maty przeznaczone do tego celu. Maty te, wykonane z wysokiej jakości sztucznej trawy, oferują realistyczne wrażenia, pozwalając poprawić zamachy i postawy

Maty treningowe - czy to zabawka, czy nieodzowny element doskonalenia umiejętności?

Nawet na pierwszy rzut oka maty treningowe przypominają wykładziny do pokoju dziecięcego. Jednakże, to tylko mylące wrażenie. Ich faktura oraz częste akcesoria w zestawie jednoznacznie świadczą o tym, że są to profesjonalne i starannie zaprojektowane urządzenia treningowe. Maty treningowe różnią się pod względem ceny, rozmiaru i funkcji. Zestawy mat treningowych można rozbudowywać, dodając elementy, które poprawią technikę gry. Porozmawiaj z naszym sprzedawcą i powiedz mu, co chcesz poprawić w swoim stylu gry. Prawdopodobnie pomoże Ci znaleźć matę treningową, która będzie pomocna w osiągnięciu Twoich celów.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies