Torby na buty golfowe, bagaż, plecaki do golfa

Torba golfowa niekiedy nie wystarcza na pomieszczenie wszystkich rzeczy, które chcemy zabrać na pole golfowe. Sprawę rozwiązują specjalizowane plecaki i torby. Konstrukcja ich zawiera wiele przemyślnych rozwiązań. Co zrobić z obuwiem po grze? Jego transport ułatwiają wentylowane torby golfowe na buty.A co, jeśli potrzeba wziąć więcej rzeczy? Jest i na to rada!

Piłki golfowe wyprzedaż

Marki

Torba na buty czy plecak?

Plecak jest dobrym wyborem, gdy musisz zabrać ze sobą nawet laptop. Plecak ma komorę z mocowaniem na laptopa. Jest ona obita miękkim, tłumiącym drgania materiałem. Oprócz komputera znajdzie się w nim miejsce na rzeczy wartościowe, kluczyki do samochodu i obuwie.
A jeśli plecak nie pomieści wszystkich dodatkowych przedmiotów? Żeby nie mnożyć liczby oddzielnych bagaży, w dłuższej podróży sprawdzi się torba podróżna na buty.
Kiedy niezbędna jest torba podróżna na buty?
Torba podróżna na buty doskonale ułatwi podróż wówczas, gdy trzeba zabrać więcej rzeczy. Dzięki powiększonym, antypoślizgowym gumowym kółkom, ciężkiego bagażu nie trzeba nieść. Prowadzenie torby znakomicie ułatwia wysuwana rączka. Podnoszenie torby nie sprawia trudności dzięki ergonomicznemu uchwytowi.
Jeśli lubisz być zaskakiwany przez przemyśle rozwiązania, torba podróżna na buty spodoba ci się. Jest ona wprost idealna do transportu lotniczego. Szerokie otwarcie w kształcie litery „U” gwarantuje szybkie rozpakowanie i ponowne spakowanie torby.

Torba golfowa na buty czy torba termoizolowana?

Torba golfowa na buty ma konstrukcję zoptymalizowaną do przechowywania i transportu obuwia. Torba golfowa zaś ma jedną, izolowaną kieszeń na napoje. Jak zabrać ze sobą większą liczbę ciepłych lub zimnych napojów. Wygodnie można to zrobić posługując się torbą termoizolowaną. Taki kontener ma kilkanaście przegródek. Idealnie sprawdzi się na polu golfowym - zarówno przy upałach, jak i chłodnych dniach utrzymując temperaturę płynów i innych produktów, które włożymy do środka. Zawartość dodatkowo będzie zabezpieczona przed uszkodzeniem a całość da się łatwo i wygodnie przenosić.

Małe i wielkie torby golfowe na buty

Torby golfowe na buty doskonale nadają się do wygodnego przewożenia bagażu. Warto mieć ich całą gamę. Stricte torby golfowe na buty wybawiają nas z kłopotu co zrobić z obuwiem. Modele duże, które mają mnóstwo dodatkowych kieszeni zapinanych na zamki sprawiają, że utrzymanie porządku w torbie jest łatwe. Torba taka może służyć do transportu dodatkowego bagażu. Popularne są modele przypominające z wyglądu torby sportowe. Mają one dwa uchwyty do noszenia torby w rękach (z możliwością spięcia ich razem rzepem). Jeżeli użytkownik woli zarzucić torbę na ramię - też ma taką możliwość. Pozwala na to pasek do noszenia na ramieniu. Najczęściej jest on odpinany.
Trudno jednoznacznie wskazać, które torby golfowe na buty są najlepsze. Zależne jest to od potrzeb i upodobań użytkownika.
TaylorMade P700 kije golfowe

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u