Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Fairway Woody damskie - kije golfowe

Gra w golfa cieszy się coraz większą popularnością również wśród kobiet. Producenci sprzętu golfowe nie zapominają o tym fakcie, tworząc najwyższej jakości kije i akcesoria golfowe dedykowane żeńskiej części pasjonatów tej dyscypliny sportowe. Kompletując pełen zestaw kijów golfowych, których na pole golfowe możemy zabrać ze sobą aż 14, golfistki nie mogą zapomnieć o ważnym elemencie tego wyposażenia, jakim są kije golfowe fairway woody damskie.

Marki

Fairway woody damskie – jakie kije do długiej gry powinna mieć w torbie każda golfistka?

Fairway woody kije do golfa damskie są to kije z rodziny woodów, służące do długich uderzeń, które jednak budowa różnią się trochę od drivera – są zdecydowanie lżejsze oraz krótsze. Służą do posyłania piłki golfowej z trawy na duże odległości. Zdecydowanie nie może ich zabraknąć w torbie golfowej. Fairway wood damski, jak sama nazwa wskazuje, dawniej był kijem golfowym wykonanym z drewna. W dzisiejszych czasach zazwyczaj są one wykonane z tytanu lub włókna węglowego i wyposażone w nowoczesne technologie, jak np. obciążnik V-Steel stosowany przez TaylorMade, wzmocnienie konstrukcji główki kija golfowego, czyli Jailbreak stosowaną przez Callaway i wiele innych marek. Fairway woody damskie są dostosowane do potrzeb golfistek na każdym poziomie zaawansowania i dopracowane w każdym szczególe dla maksymalizacji osiągów i pełnego komfortu gry. Przykładem mogą tu być rewelacyjne TaylorMade fairway woody kije golfowe damskie.

Jak wybrać wybaczalne fairway woody damskie?

Wybaczalność jest jedną z kluczowych cech kijów golfowych. Pozwala ona niwelować błędy podczas wykonywania uderzenia i minimalizować ich wpływ na osiągane wyniki. Damski fairway wood kij do golfa damski również powinien cechować się wysoką wybaczalnością. Parametry fairway woodów są optymalizowane zarówno pod kątem osiągania i największej wartości początkowej piłki, co bezpośrednio przekłada się na odległość, jak i pod kątem precyzji i wybaczalności. Cechy te pozwalają piłce obrać właściwy tor nawet przy mniej udanych uderzeniach poza środkiem lica. Kije do długiej gry damskiej posiadają obniżony środek ciężkości, co właśnie zwiększa wspomnianą wybaczalność i pozwala zachować zarówno kierunek, jak i odległość, na czym oczywiście zależy wszystkim graczom w golfa.

Damskie kije do długiej gry – bogatą ofertę fairway woodów znajdziesz online na BogiGolf.com.pl

Damskie fairway woody, na przykład CobraGolf fairway woody damskie kije do golfa, dostępne są w wielu wysokiej klasy modelach światowych marek golfowych, które znajdziemy w jednym z największych w Polsce sklepów i centrów fittingowych Bogigolf. Oferta jest bardzo szeroka i golfistki mają w czym wybierać. Marki, w których panie mogą zaopatrzyć się w znakomite drivery, mają w swoim asortymencie również inne kije golfowe długie damskie, czyli wspomniane fairway woody. Z parametrami kijów golfowych możemy zapoznać się online na stronie BogiGolf.com.pl, gdzie każdy produkt jest obszernie opisany. Jeśli wybierzemy się do sklepu stacjonarnego, dodatkowo przy wyborze kijów golfowych możemy skorzystać z pomocnych par specjalistów w centrum fittingowym Bogigolf.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies