Fitting Center i Sklep Golfowy Siemianowice Śląskie

 

Witamy Państwa w centrum testowym

Fitting kijów golfowych

Nasze Fitting Center to jedyne takie miejsce w Polsce,
gdzie przy pomocy nowoczesnych technologii i wsparciu profesjonalnych doradców

mogą Państwo

przetestować i dobrać kije golfowe dla siebie spośród
większości wiodących marek na rynku.

Tylu marek i kijów testowych, gotowych do wypróbowania codziennie w sezonie
w naszym centrum testowym na terenie Śląskiego Klubu Golfowego
nie znajdą Państwo w żadnym innym sklepie w Polsce, u żadnego pro, na żadnym polu:

 

   
       

 

Od 15 lat zajmujemy się sprzętem golfowym i jesteśmy w tym zakresie prawdziwymi specjalistami.
Wierzymy, że dobrze dobrane kije golfowe mogą zrobić prawdziwą różnicę w jakości gry -

i to niezależnie, czy dla początkującego golfisty, zaawansowanego amatora, czy zawodowca.

Zobacz, czym jest golfowy club fitting i dlaczego to właśnie idealne rozwiązanie dla Ciebie:
www.bogigolf.com.pl/custom_fitting_prawdy_i_mity

 

Adres:
BogiGolf Fitting Center
teren Śląskiego Klubu Golfowego
ul. Sowia 14
41-100 Siemianowice Śląskie 


W OKRESIE ZIMOWYM ZAPRASZAMY NA SYMULATOR
gdzie dostępne są te same technologie oraz kije golfowe
jak w głównym fitting center w Siemianowicach

Tyski Klub Golfowy
symulator golfa
ul. Sikorskiego (obok AquaParku)
43-100 Tychy 


 

 

Od początku 2015 roku działa nasz sklep stacjonarny
na terenie Śląskiego Klubu Golfowego w Siemianowicach Śląskich.

 

Dzięki temu golfiści z całej Polski mogą dokonywać zakupów przy okazji wizyty na polu.

Nowemu sklepowi przyświeca podstawowa reguła:

Ceny internetowe w sklepie stacjonarnym
 

Wszystkie ceny w sklepie w Siemianowicach są dokładnie tak samo niskie jak w naszym sklepie internetowym.
To oznacza niespotykane w Polsce połączenie ogromnej oferty sprzętu, niskich cen oraz bliskości i dostępności
profesjonalnych doradców.

 

Telefon bezpośrednio do sklepu:

Jakich narzędzi używamy w naszym Fitting Center?

Swing DNA  

Autorski system doboru shaftów marki Mizuno - doskonale sprawdzający się także
w odniesieniu do kijów innych marek.

Elektroniczny kij pozwala w szybki i zrozumiały dla każdego golfisty zmierzyć i przedstawić podstawowe parametry swingu, mające wpływ na wybór idealnych specyfikacji.
Tak zwane DNA Swingu służy nam jako punkt wyjściowy do dalszych i bardziej zaawansowanych etapów fittingu.


Radar FlightScope Xi Tour  

Jedno z najnowocześniejszych tego typu urządzeń na świecie, działające na zasadzie radara dopplerowskiego. Umożliwia profesjonalny pomiar bardzo zaawansowanych parametrów swingu, rejestrację realnego lotu piłki oraz dynamiki zachowania samego kija.

Za jego pomocą jesteśmy w stanie zmierzyć Państwa osiągi przy używanych kijach własnych oraz zaproponować ewentualne korekty sprzętowe. Do tego, FlightScope umożliwia specjalistyczną analizę porównawczą różnych opcji, modeli oraz ustawień kijów.

Wszystko to, dla uzyskania czytelnych rekomendacji JAKIM SPRZĘTEM GRAĆ?

 

 

W Fitting Center mogą Państwo liczyć na profesjonalne porady doświadczonych specjalistów.

Michał Bajerski

Właściciel sklepu BogiGolf, posiadający wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i doborze sprzętu golfowego. Jego umiejętności zostały potwierdzone oficjalnym certyfikatem FlightScope Professional, nadawanym po zaliczeniu egzaminu w międzynarodowej Akademii FlightScope. Dodatkowo posiada certyfikat SAM Putt Lab Certified Putting Instructor LV1 oraz prowadzi fitting putterów.

Autor wielu tekstów o tematyce golfowej - m.in. do magazynu Golf&Roll.

Michał obsługuje system Swing DNA, radar FlightScope oraz prowadzi wszelkie dostępne rodzaje fittingu i testy kijów.

Certyfikat Flightscope Academy
Certyfikat Flightscope Academy
Pracując z tak zaawansowanym urządzeniem, jakim jest radar FlightScope, nie sposób robić tego bez odpowiedniego przeszkolenia. Posiadamy certyfikat ukończenia kursu obsługi i analizy danych pochodzących z radarów dopplerowskich. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybrany z nami sprzęt golfowy będzie zoptymalizowany pod względem osiągów i dopasowany do Twojej gry.

 

Mizuno Performance Centre
Mizuno Performance Centre
Od wielu lat współracujemy z marką Mizuno, która naszym zdaniem dostarcza jedne z najlepszych ironów i wedge'y na rynku. Posiadamy najwyższy możliwy status certyfikowanego centrum fittingu kijów tej marki - Mizuno Performance Centre. Takich ośrodków w skali Europy jest zaledwie kilkadziesiąt - w tej części kontynentu tylko dwa (u nas i w Pradze). Dzięki temu mogą Państwo nie tylko przetestować kije Mizuno - ale także skorzystać z porad fitterów, profesjonalnie przeszkolonych i znających produkty tej marki w najmniejszych szczegółach.

True Temper PFC

True Temper Performance Fitting Center
Firma True Temper od lat produkuje wiodące na rynku shafty (należą do niej także marki Grafalloy i ProjectX). W ofercie posiadamy wszystkie ich produkty. Dodatkowo jesteśmy certyfikowanym centrum fittingu shaftów spod znaku True Temper. Oznacza to, że podczas sesji w centrum fittingu mogą Państwo spróbować i dobrać w szczegółach parametry spośród kilkudziesięciu wiodących na rynku modeli (m.in. ProjectX, seria HZRDUS i wiele innych). Nasz serwis jest także w stanie zaoferować montaż tych shaftów w Państwa kijach.

 

Accra Shafts
Accra Premium Partner
Zaawansowane technologicznie shafty Accra. Produkty tej marki wyróżniaja się niesamowitą jakością i osiągami. Są przy tym niedostępne u przypadkowych osób zajmujących się fittingiem a nawet w zwykłych centrach fittingów. Aby oferować produkty Accra nasze centrum fittingu musiało spełnić bardzo rygorystyczne warunki stawiane przez producenta. W połączeniu ze światowej klasy jakością samych shaftów Accra, daje to gwarancję, że nawet najbardziej wymagający golfiści znajdą u nas produkt na miarę swoich oczekiwań.
Graphite Design shafts
Graphite Design Authorised Dealer
Niesamowite, znane na całym świecie z osiągów oraz niezliczonych zwycięstw na zawodowych tourach shafty Graphite Design to nasza oferta dla golfistów, którzy cenią sobie najwyższą jakość. Jako jedyny partner w Polsce zostaliśmy pozytywnie zweryfikowanie przez Graphite Design i jesteśmy ekskluzywnym centrum fittingowym tej marki. Nasza wiedza i doświadczenie, w połączeniu z możliwościami analizy lotu piłki za pomocą radaru Flightscope pozwalają na profesjonalny dobór i rekomendację shaftów Graphite Design dla parametrów naszego swingu.

 

Caledonia Putters
Caledonia Putters Fitting
Zajmujemy się także doborem putterów. Korzystając z doświadczenia oraz profesjonalnego systemu niemieckiej marki Caledonia Putters, jesteśmy w stanie zaoferować zaawansowane możliwości fittingu. Jako jedyni w Polsce posiadamy te najwyższej jakości produkty w naszym fitting center. Prawie nieskończone możliwości ustalenia konfiguracji i parametrów Państwa puttera, gwarantują wybór kija idealnego dla swoich potrzeb i techniki.
Sam Putt Lab
SAM Putt Lab Certified Fitting Instructor LV1
Dzięki uzyskaniu certyfikatu SAM Putt Lab prowadzimy specjalistyczne fittingi puttera na tym urządzeniu. Optymalizacja parametrów puttera to często pomijany przez golfistów aspekt, który może przynieść znaczącą poprawę wyników na polu. Zachęcamy do skorzystania z tej usługi.


Podstawowy fitting i testy kijów

Nazwa Opis Czas trwania Koszt
Testowanie kijów Obsługa Fitting Center doradzi i wybierze z Tobą najbardziej odpowiednie z aktualnie dostępnych kijów testowych. Na życzenie ustawimy Ci parametry, jeśli kije są regulowane. Możesz wybrać dowolny kij(e), który mamy u siebie i samemu przetestować go na Driving Range przy sklepie w dogodnym dla Ciebie czasie, bez pośpiechu i z możliwością dowolnej zmiany parametrów w czasie próbowania. Dowolny BEZPŁATNE
Swing DNA (irony) Podstawowy fitting dla ironów pozwoli Ci na ustalenie: długości kijów, dopasowanej do wzrostu i długości ramion, odpowiedniego shaftu (materiał, waga, twardość), lie angle, grubości gripu. W czasie trwania sesji Swing DNA korzystamy z elektronicznego kija pomiarowego Shaft Optimizer, a następnie testujemy propozycje 'z komputera' na Driving Range. Na zakończenie sesji otrzymasz tzw. DNA Swingu, które pokaże, jaką techniką uderzasz i które specyfikacje ironów będą najlepsze dla Ciebie. 30-45 min BEZPŁATNE
Podstawowy fitting woodów W ramach podstawowego fittingu dla woodów obsługa sprawdzi z Tobą różne opcje shaftów do drivera i woodów, a także pomoże dobrać najlepsze specyfikacje na podstawie obserwacji uderzeń oraz rozmowy. Otrzymasz rekomendacje, jaki typ(y) shaftu będzie najlepiej sprawdzał się  przy Twoim swingu oraz propozyje najbardziej korzystnych ustawień drivera/wooda: kąt, rodzaj główki, ustawienia ciężarków i innych parametrów do regulacji w nowoczesnych kijach golfowych. 30-45 min BEZPŁATNIE


Zaawansowany fitting radarem FlightScope

Nazwa Opis Czas trwania Koszt
Fitting Drivera
(FlightScope)
Profesjonalny fitting drivera polega w pierwszej kolejności na określeniu Twoich potrzeb: czy chcesz uderzać dalej, z inną trajektorią, bardziej stabilnie itd. Punktem wyjścia jest analiza uderzeń, które wykonasz własnym kijem. Na podstawie pomiarów z radaru FlightScope będziemy w stanie określić mocne i słabe strony Twojego drivera, a także znaleźć miejsca, w których zmiana specyfikacji może pomóc Ci w osiąganiu lepszych wyników tym kijem.
Jako podsumowanie fittingu otrzymasz szczegółowy raport z sesji wraz z rekomendacjami: optymalnej kombinacji shaftu, główki (kąt, typ), rotacji oraz ustawień ciężarków, suwaków itp, które najlepiej sprawdzą się przy Twoim swingu (dotyczy regulowanych kijów).
45-60 min 250zł***
Fitting Woodów
i Hybryd
(FlightScope)
Fitting długich kijów (bez drivera) pozwoli określić rozkład odległości jakie osiągasz woodami i hybrydami. W połączeniu z pomiarem parametrów swingu i uderzenia radarem FlightScope będziemy w stanie określić obszary do podciągnięcia lub zmiany. Dzięki bardzo szerokiej gamie różnego rodzaju główek i shaftów możemy dobrać idealną specyfikację długich kijów, które pozwolą Ci na pokrycie kluczowych odległości, poprawią powtarzalność i zwiększą Twój komfort długiej gry.
Po fittingu otrzymasz analizę osiąganych kijami z własnego zestawu odległości oraz rekomendacje na temat składu i parametrów zestawu woodów i hybryd.
45-60 min 250zł***
Fitting Długich Kijów
(FlightScope)
Kompleksowy fitting wszystkich długich kijów, włączając w to drivera i driving irony (o ile takie posiadasz). Podczas tego rodzaju fittingu zostaną zmierzone i dobrane podobne parametry jak w fittingach samego drivera i woodów/hybryd. Dodatkowo pomiary rozkładu odległości pozwolą na całościowe określenie specyfikacji Twojego zestawu kijów do długiej gry. 60-90 min 250zł***
Fitting Ironów (FlightScope) Dzięki fittingowi ironów za pomocą radaru FlightScope możemy jeszcze dokładniej określić subtelne różnice w wynikach osiąganych za pomocą różnych specyfikacji główki, długości, shaftu, lie angle, offsetu itd. Stosując ogromny zasób różnego rodzaju główek z wymiennymi shaftami znajdziemy optymalną konfigurację dla Ciebie. Wszystkie parametry uderzenia, których nie da się samymu odczuć lub zaobserwować gołym okiem (np. 3-4 metrowe różnice odległości) zostaną zmierzone i w formie raportu porównawczego trafią do Ciebie po zakończeniu sesji. 45-60min 250zł***
Fitting Wedge (FlightScope) Podczas fittingu wedge'y najważniejszą sprawą będzie poznanie rozkładu odległości, które osiągasz posiadanymi kijami. Określimy także shaft i typ główek, jakie najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Z pomocą radaru bardzo szybko będziemy w stanie zaproponować optymalną konfigurację zestawu wedge'y, bazując na znalezieniu specyfikacji kijów, która pokryje wszystkie kluczowe odległości w ramach krótkiej gry. Punktem wyjścia przy takiej analizie jest Twój własny zestaw wedge'y oraz najkrótszy iron, który posiadasz w torbie 'przed' pierwszym wedge'em. 30-45 min 125zł***
Fitting Całego Zestawu
(FlightScope)
Fitting uwzględniający wszystkie kije, jakie posiadasz lub chcesz posiadać w swojej torbie. Określimy wszystkie specyfikacje kijów w zestawie - od drivera do najkrótszego wedge'a. W ramach raportu po sesji otrzymasz rekomendacje dla parametrów shaftów w poszczególnych kijach, rodzaju główek, loft i lie angle, rozkłady odległości i zoptymalizowany skład zestawu dla Twojego swingu. 2-3 h 500zł***

*** Orientacyjny koszt fittingu przy średnim czasie trwania - stawka wynosi zawsze 250zł za godzinę.
Od razu po zakończeniu danego rodzaju fittingu i zapłaceniu za niego w kasie Fitting Center otrzymasz Voucher do sklepu BogiGolf o wartości równej wpłaconej kwocie. Voucher możesz wymienić na rabat przy zakupie kijów golfowych - tych wybranych podczas fittingu lub czynności serwisowych dla własnych kijów (także wg specyfikacji z fittingu).
Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz, tak naprawdę, w ogóle realnie nie zapłacić za fitting, a wpłaconą kwotę przeznaczyć na zakup potrzebnego wyposażenia golfowego.


Regulamin Bonów Podarunkowych znajdziesz tutaj.

Na terenie sklepu posiadamy także doskonale wyposażony serwis sprzętu.

Od ręki dokonujemy zmiany gripów, sprawdzamy lie angle w kijach.
Posiadamy także możliwość wymiany shaftów, naprawy złamanych kijów, zmiany lie angle, wyważania kijów oraz innych czynności serwisowych.

Dzięki naszemu serwisowi wyniki z fittingów nie zawsze sprowadzają się do prostej wymiany sprzętu na nowy. Jesteśmy w stanie tak dostosować parametry już posiadanych przez Państwa kijów, żeby zapewnić idealne dopasowanie do rekomendacji określonych podczas sesji fittingowej.

Dla tych z Państwa, którzy nie mieszkają dostatecznie blisko, aby odwiedzić nasz serwis osobiście,
przygotowaliśmy także usługę serwisowania kijów w systemie "od drzwi do drzwi" przy wsparciu sprawdzonej firmy logistycznej.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie serwisu:
www.bogigolf.com.pl/serwis_sprzetu_golfowego

Cennik serwisu

Usługa Opis Cena Za co?
Wymiana gripu Wymiana gripu na nowy z możliwością zachowania starego gripu (na życzenie klienta i jeśli stary grip nie był zbyt zużyty, aby nie pęknąć przy ściąganiu). Opłata obejmuje dopasowanie grubości gripu do rozmiaru dłoni golfisty. Przy większych ilościach gripów (powyżej 5szt.) - cena wynosi 12,50zł za kij. 15zł* za kij
Pogrubienie gripu Opłata za pogrubienie rozmiaru gripu o więcej niż 1/32 cala w stosunku do standardu. Przy mniejszej skali, pogrubienie jest w cenie wymiany gripu. +2,50zł dopłata do kija
Wymiana shaftu standardowego Wstawienie nowego shaftu do kija typu iron, driver, wood, hybryda, putter, posiadających standardową główkę (z tradycyjnym osadzeniem shaftu wklejanego na stałe). Opłata jest taka sama w przypadku naprawy złamanego kija oraz wymiany sprawnego shaftu na inny model. 40zł* za kij
Wymiana shaftu niestandardowego Wstawienie nowego shaftu do kija typu iron, driver, wood, hybryda, putter, posiadających niestandardowe osadzenie w główce. Do takich kijów należą np. montowane "na przelot" niektóre modele Titleist czy Callaway oraz wszystkie nowoczesne woody, posiadające regulowany, zdejmowany kołnierz na czubku shaftu. 60zł* za kij
Skrócenie kija Zmiana długości kija poprzez skrócenie górnej części shaftu. Opłata obejmuje też opcjonalnie usługę wymiany gripu na nowy*, jeśli Klient sobie tego życzy. 20zł za kij
Przedłużenie kija Zmiana długości kija poprzez wstawienie odpowiednio dobranej przedłużki. Opłata obejmuje też opcjonalnie usługę wymiany gripu na nowy*, jeśli Klient sobie tego życzy. 30zł za kij
Sprawdzenie lie angle
(irony plus wedge)
Zmierzenie w profesjonalnej maszynie wszystkich lie angle w posiadanym zestawie ironów i wedge'y, a następnie odniesienie tych pomiarów do optymalnej charakterystyki posiadanych kijów (zmierzonej dynamicznie przy pomocy urządzenia typu lie board). Pomiary zostają spisane i przekazane w formie tabelki, wraz z ewentualnymi rekomendacjami do zmian. 50zł za zestaw
Zmiana lie angle (irony plus wedge) Zmiana lie angle w całym zestawie ironów i wedge'y. Usługa dostępna tylko dla kijów z główkami kutymi (forged) i tylko w zakresie bezpiecznym dla ich konstrukcji (wg rekomendacji producenta). Obsługa serwisu zastrzega sobie prawo nieprzyjęcia kijów do serwisu zmiany lie angle, jeśli taka operacja byłaby obarczona ryzykiem uszkodzenia sprzętu. Usługa zmiany lie angle obejmuje też czynności ujęte w ramach samego sprawdzenia lie angle (a więc nie trzeba za nie dodatkowo płacić). 100zł za zestaw
Sprawdzenie swingweight Zważenie kijów i określenie ich wagi dynamicznej. Pomiar zostaną spisane w formie tabelki, wraz z ewentualnymi rekomendacjami i opisem spójności w ramach zestawu. 10zł /
50zł
za kij /
za zestaw
Zmiana swingweight (pojedynczy kij) Sprawdzenie swingweight wraz ze zmianami (zarówno dociążenie, jak i przeciwważenie).
Zmiana wagi w sposób inny niż ciężarki może być objęta dodatkowymi opłatami (np. zastosowanie innego modelu gripu lub shaftu). Zmiana swingweight jest możliwa dla wszystkich rodzajów kijów - także dla driverów i woodów z regulowanymi shaftami.
25zł za kij
(przy całych zestawach dostępne duże zniżki)

*Do podanej ceny należy doliczyć jeszcze wartość komponentów (gripów i/lub shaftów) - o ile klient sam nie dostarcza ich do serwisu z własnego źródła lub nie zachowujemy oryginalnych komponentów.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do zarezerwowania terminu dla dowolnego rodzaju fittingu. Rezerwacja jest konieczna, aby zapewnić pełną swobodę i komfortowe warunki w ramach przeprowadzanej sesji fittingowej.

 

Zapisów prosimy dokonywać minimum dzień wcześniej, przed planowanym przyjazdem, aby mieć pewność, że odpowiednie osoby z obsługi będą w danym czasie dostępne na terenie Fitting Center.

 


 

Umow się do fitting center BogiGolf

Rezerwacji dogodnego dla Państwa terminu można dokonywać:

telefonicznie, pod numerem

mailowo na adres
sklep@bogigolf.com.pl

Adres:
BogiGolf Fitting Center
teren Śląskiego Klubu Golfowego
ul. Sowia 14
41-100 Siemianowice Śląskie


 


W OKRESIE ZIMOWYM ZAPRASZAMY NA SYMULATOR
gdzie dostępne są te same technologie oraz kije golfowe
jak w głównym fitting center w Siemianowicach

Tyski Klub Golfowy
symulator golfa
ul. Sikorskiego (obok AquaParku)
43-100 Tychy 

 

 

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook