Pokrowce podróżne na sprzęt golfowy

Pokrowce podróżne mają za zadanie zabezpieczyć torby golfowe i zawarty w nich sprzęt podczas wyjazdów. Są one na tyle obszerne, że jeden pokrowiec pomieści torbę turniejową a niekiedy nawet dwie mniejsze torby. Ponieważ pokrowce podróżne wyposażone są w: kółka, pasek do noszenia na ramieniu czy uchwyt do noszenia w rękach, znacznie ułatwiają podróż z bagażem.

Wózki golfowe Motocaddy

Marki

Jak pokrowce podróżne chronią sprzęt i torby golfowe

Pokrowce podróżne mają konstrukcję zoptymalizowaną pod względem ochrony torby golfowej przed trudami, niekiedy, dalekich podróży. Cechują się wzmocnieniami i obiciami w kluczowych miejscach dla lepszego zabezpieczenia zawartości. Pokrowce często mają także pasy do spięcia sprzętu.

Torby podróżne na sprzęt golfowy są usztywnione w górnej partii, aby minimalizować prawdopodobieństwo zniszczenia długich kijów.

Chronią one zawartość nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi ale i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wykonane są bowiem z bardzo dobrej jakości, wytrzymałego materiału na wodę.

Pokrowce podróżne sprawiają, że zamiast kilku pakunków można mieć jeden i do tego nie wymagający siły przy transporcie. W ogromnej większości (jeśli nie we wszystkich) liniach lotniczych wymagane jest pakowanie sprzętu sportowego w zwartej formie, co jest możliwe dzięki specjalistycznym torbom na nasz golfowy ekwipunek. Pokrowce podróżne mają usztywniony spód, aby mogły stać lub być wygodnie prowadzone podczas ciągnięcia na kołach. W trakcie przemieszczania pokrowca można posługiwać się ergonomicznymi, sztywnymi uchwytami przymocowanymi na jego górze. Jeżeli zajdzie potrzeba włożenia pokrowca do bagażnika, pomocny jest drugi uchwyt,  który zazwyczaj umieszczony jest w dolnej części.

Pokrowce podróżne na torby golfowe mają przestronne boczne kieszenie przeznaczone na przedmioty potrzebne w podróży. Dostęp do nich można uzyskać bez otwierania pokrowca.

Pokrowce podróżne na sprzęt golfowy - przemyślany design

Projektanci, którzy tworzą torby podróżne na kije golfowe analizują uwagi użytkowników i uwzględniają je w kolejnych modelach. Tak powstają produkty, które mają na celu maksymalne zadowolenie klienta. Jednym z udogodnień może być wyposażenie pokrowca w sześć gumowanych kółek. Dzięki nim może być on przesuwany w pozycjach: stojącej oraz leżącej.

Niektóre pokrowce podróżne po wypakowaniu zawartości dają się złożyć w kostkę o wymiarach każdego z boków nieprzekraczających 40 cm.

Pokrowce podróżne mają elegancki, stonowany design, który podkreśla wysoką jakość torby i jest spójny dla całej kolekcji akcesoriów podróżnych firmy wytwarzającej torby golfowe.

Czasami zdarza się, że pokrowce podróżne zawierające sprzęt golfowy są upuszczane np. podczas przeładunku bagażu na lotnisku. Czy można zabezpieczyć kije golfowe przed uszkodzeniem w takiej sytuacji?

Tak. W tym celu skonstruowano wkładkę teleskopową, która po rozłożeniu jest najdłuższym elementem bagażu i na siebie przejmuje siłę uderzenia.

Jeszcze wyższy poziom ochrony gwarantują pokrowce podróżne wykonane z twardego materiału (ABS). Taki sztywny „futerał” ma górną część wyścieloną pianką. Umieszczone w nim torby golfowe wytrzymają trudy podróży lotniczej.  Pokrowiec jest jednocześnie wystarczająco lekki, aby mieszcząc w sobie cały sprzęt golfowy nie przekraczał ustalonych przez linie lotnicze limitów wagi.

Ping G425 kije golfowe

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u