Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Rodzaje przesyłek

W sklepie BogiGolf dostępne są dwa główne rodzaje przesyłek:
- kurierska, realizowana za pośrednictwem firmy GLS Polska Sp. z o.o.
- pocztowa, priorytetowa

 

 

 


Z uwagi na wyższą jakość świadczonych usług, a także ceny w wyższych przedziałach wagowych rekomendujemy korzystanie z usług kurierskich firmy GLS lub innych firm, wybranych przez klienta.
 

Koszty przesyłki GLS Polska

Przedział
wagowy

Przesyłka
zwykła
Przesyłka
za pobraniem
(dopłata 7zł
do Przesyłki Zwykłej)
Czas
realizacji*
do 3kg 18,00zł 25,00zł 1-2 dni
3 - 10kg 19,00zł 26,00zł 1-2 dni
powyżej 10kg 20,00zł 27,00zł 1-2 dni

 

 

 

 


Koszty przesyłki Poczta Polska

Przedział
wagowy**

Przesyłka
zwykła
Przesyłka
pobraniowa
Czas
realizacji
do 0,5kg 8,00zł*** 15,00zł 1-5 dni
0,5 - 1kg 15,00zł 22,00zł 1-5 dni
1 - 2kg 18,00zł 25,00zł 1-5 dni
2 - 5kg 20,00zł 27,00zł 1-5 dni* Liczony od momentu złożenia zamówienia (1 dzień oznacza realizację w 24h od złożenia zamówienia)
** Przesyłki powyżej 5kg są możliwe do zrealizowania za pośrednictwem Poczty, ale ich ceny są znacznie wyższe niż w przypadku kuriera GLS
*** Przesyłka dorbnych akcesoriów listem poleconym priorytetowym


Dodatkowe usługi GLS Polska

Tracking (śledzenie) przesyłek

Wszystkie przesyłki wysyłane z naszego sklepu za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS Polska posiadają możliwość bezpłatnego śledzenia statusu doręczenia. Od razu po wysyłce i zaktualizowaniu statusu zamówienia w panelu klienta, otrzymają Państwo numer przesyłki oraz bezpośredni link do śledzenia paczki na stronie GLS.

Doręczenie do godziny 12.00

Jeżeli zamówienie, które Państwo składają jest pilnie potrzebne na następny dzień roboczy, można wybrać dodatkową usługę zdefiniowanego terminu doręczenia do godziny 12.00. Dodatkowy koszt tej usługi wynosi 12,00zł. Prosimy o dodanie informacji "Doręczenie do 12.00" w Uwagach do zamówienia.
UWAGA: Usługa jest dostępna głównie w miastach (dla potwierdzenia dostępności usługi w Państwa lokalizacji, prosimy o kontakt z obsługą).

Doręczenie do godziny 10.00

Jeżeli zamówienie, które Państwo składają jest pilnie potrzebne na następny dzień roboczy, można wybrać dodatkową usługę zdefiniowanego terminu doręczenia do godziny 10.00. Dodatkowy koszt tej usługi wynosi 22,00zł. Prosimy o dodanie informacji "Doręczenie do 10.00" w Uwagach do zamówienia.
UWAGA: Usługa jest dostępna głównie w miastach (dla potwierdzenia dostępności usługi w Państwa lokalizacji, prosimy o kontakt z obsługą).

Doręczenie w sobotę

GLS Polska dostarcza przesyłki w dni robocze. Istnieje jednak możliwość zorganizowana dostawy także w weekend. Dodatkowy koszt tej usługi wynosi 28,00zł. Prosimy o dodanie informacji "Doręczenie w sobotę" w Uwagach do zamówienia.
UWAGA: Usługa jest dostępna głównie w miastach (dla potwierdzenia dostępności usługi w Państwa lokalizacji, prosimy o kontakt z obsługą).

 

Statusy zamówienia w sklepie BogiGolf.com.pl

- Przesłane do sklepu: domyślny status nadawany każdemu zamówieniu po przesłaniu go przez stronę sklepu. Oznacza, że zamówienie zostało złożone poprawnie i czeka na potwierdzenie przez obsługę sklepu.
- Przyjęte do realizacji: oznacza, że zamówienie zostało zatwierdzone i będzie realizowane w terminie, jaki został opisany w komentarzu do zamowienia (widocznym w mailu, który Państwo otrzymują po zmianie statusu oraz po zalogowaniu w panelu klienta, sekcji Zamówienia).
- Przekazane do pakowania: oznacza, że zamówienie zostało zatwierdzone i tego samego dnia jest pakowane i wysyłane.
- Wysłane: oznacza, że zamówienie zostało wysłane wybranym przez Klienta sposobem. Zamówienia wysyłane za pośrednictwem kuriera GLS otrzymują dodatkowo opcję śledzenia przesyłki online.
- Anulowane: zamówienie zostało anulowane na życzenie klienta
- Dokonano zwrotu należności: należność za zamówienie, które zostało opłacone a potem anulowane, została zwrócona na konto bankowe klienta

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies