Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Symulatory golfowe i analizatory swingu

Symulator golfowy to jeden ze sposobów na przeprowadzenie pełnowartościowego treningu w domowym zaciszu. To doskonała okazja do szlifowania swoich umiejętności i techniki nie tylko w trakcie sezonu, ale również w okresie przygotowawczym i ćwiczenia idealnej gry. Tego typu sesje treningowe mają wiele zalet.

Marki

Symulatory golfowe to doskonałe narzędzia wzbogacające trening dla golfistów. Dzięki nim możesz cieszyć się grą w golfa w okresie zimowym, a także trenować w zaciszu swojego domu lub firmy w dowolnym momencie. Oferta symulatorów i analizatorów do golfa jest bardzo szeroka - od urządzeń za kilkaset złotych, do zaawansowanych radarów i systemów za dziesiątki tysięcy.

Oferujemy także kompleksową usługę polegającą na projektowaniu i budowaniu od podstaw Twojego własnego symulatora - w domu, firmie czy biurze. Od analizy kosztów, przez projekt (architektoniczny i techniczny) aż do wykonania i ustawienia całego symulatora. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Symulator golfowy

Symulator golfowy - dobry sposób na trening golfa w domu

Używając symulatora gry w golfa nie musimy wychodzić z domu i podróżować w poszukiwaniu pola golfowego. Co więcej na tego typu zajęcia możemy poświęcić dowolną ilość czasu, ćwicząc wybrane zagranie, które wymaga poprawy. Golfowy trening domowy m.in. z użyciem symulatorów golfowych umożliwi też ćwiczenie odpowiedniej postawy, korygowaniu układu i ruchu dłoni, czy też pracę nad odpowiednim przesuwaniem się główki kija. Co więcej podczas domowej sesji treningowej nie jesteśmy uzależniani od warunków pogodowych, które w normalnych warunkach mogłyby dość mocno wpłynąć nie tylko na jakość wykonywanych ćwiczeń, ale nawet na możliwość przeprowadzenia zajęć. Symulator golfowy jako replika klasycznego pola golfowego daje możliwość trenowania konkretnych uderzeń. Urządzenie posiada oprogramowanie dedykowane, dzięki któremu można nie tylko podnosić swoje umiejętności gry w golfa, ale też doskonale się bawić w gronie bliskich i znajomych. Urządzenie może być świetnym wypełnieniem czasu wolnego, przy niesprzyjającej pogodzie, niezachęcającej do wyjścia. Niektóre symulatory gry w golfa umożliwiają rozgrywkę zdalną przez Internet, co sprzyja rywalizacji z innymi pasjonatami tego sportu. Rosnącą popularnością cieszą się też bardziej profesjonalne symulatory gry w golfa dzięki którym można uderzać ćwicząc strzały. Oczywiście mogą też korzystać z nich zawodnicy zdobywające pierwsze golfowe szlify. To co wyróżnia taki symulator golfowy od innych modeli, nieco mniej zaawansowanych technologicznie, to przede wszystkim powtarzalność pomiarów i bardzo dobra jakość, dzięki czemu w jeszcze lepszym stopniu można ćwiczyć poszczególne elementy gry.

Analizator golfowy - precyzje dane Twojego swingu

Analizator golfowy jest urządzeniem, dzięki któremu możemy uzyskać precyzyjne dane na temat naszego swingu. Dzięki zebranym danym można dokładnie sprawdzić, jaki element wymaga dodatkowego treningu i na co gracz powinien zwrócić większa uwagę, tak aby jego uderzenie było jeszcze bardziej efektywne. Dowiemy się też np. jakie są parametry lotu piłki. Wśród analizatorów są urządzenia mniej i bardziej zaawansowane, dzięki czemu każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Warto dodać, że w niektórych analizatorach istnieje możliwość wyświetlania danych na smartfonie. Dzięki temu, że analizator jest kompatybilny z telefonem, wystarczy pobrać odpowiednią aplikację. Ponadto analizator podpowie jaka jest nasza aktualna lokalizacja. Dzięki takiej informacji, zawodnik sprawdzi, jaka odległość dzieli go od dołka i może porównać te dane z innymi wyliczeniami. Po odczytaniu danych graczowi dużo łatwiej podjąć decyzję, jakiego kija użyć do zagrania z konkretnej pozycji. Dobrej jakości analizator jest wyposażony w odpowiednie sensory, dzięki którym może zbierać dane na temat swingu. Są to zazwyczaj tempo, płaszczyzna, prędkość główki oraz jej otwarcie i zamknięcie, a także typ uderzenia. Te dane pomagają w wyliczeniu uzyskanej odległości. Co więcej analizator prowadzi odpowiednie statystyki, które warto później wykorzystać w trakcie rozgrywki. Dzięki niemu sprawdzimy poszczególne analizy uderzeń. Można też korzystać z mniej lub bardzie zaawansowanych radarów. Droższe modele, o dużo większym zaawansowaniu technologicznym umożliwiają jeszcze dokładniejsze analizy swingu oraz innych parametrów jakie zostają osiągane np. tor lotu piłki. Dzięki temu możemy mieć dokładną analizę każdego uderzenia. Z profesjonalnych radarów korzystają głównie zawodowi golfiści. To co wyróżnia tego typu urządzenia, to automatyczne podążanie kamery, czyli możliwość połączenia danych radarowych z wizualną analizą uderzenia przy pomocy wbudowanej kamery.

Symulatory golfowe i analizatory - szeroki wybór dostępny na BogiGolf.com.pl

W sklepie BogiGolf.com.pl znajdziemy szeroką ofertę symulatorów golfowych, od urządzeń dla amatorów, oraz osób średniozaawansowanych, po profesjonalne symulatory golfowe. Jednym z najchętniej wybieranych urządzeń jest OptiShot 2, symulator golfowy, dający możliwość treningu o zróżnicowanym stopniu trudności idealny do szlifowania swojej techniki, jak też do rekreacyjnej gry w gronie znajomych. Cały zestaw składa się m.in. z symulatora czyli maty, w której znajdują się różnego rodzaju czujniki, dzięki którym można sczytywać i analizować wiele cennych z punktu widzenia treningu danych w tym m.in. kąt wybicia czy szybkość główki. Z maty symulatora można wybijać zarówno normalne piłki – tradycyjne, o ile wcześniej zaopatrzyliśmy się w specjalną siatkę ochronną lub dołączone do zestawu piłki piankowe. Piłeczki mogą być wybijane z samej maty lub z jednego z trzech dołączonych do kompletu gumowego tee. Ten symulator gry w golfa może zostać podłączony do komputera. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu OptiShot 2 umożliwia m.in. nie tylko tryb treningu, ale też tryb gry. W trybie gry można ćwiczyć m.in kąt uderzenia. Co więcej można również spróbować swoich sił on-line, rozgrywać zawody i liczyć na doskonałą zabawę. Co istotne korzystając z symulatorów wystarczą minimalne wymiary pomieszczenia. W sklepie BogiGolf.com.pl są również inne bardziej zaawansowane symulatory golfowe i analizatory gry. Bardzo dobrym przykładem może być symulator gry w golfa SkyTrack Lauch Monitor umożliwiający wzięcie udziału w wirtualnych zawodach i rozgrywanie pełnych rund. To przenośne urządzenie o bardzo precyzyjnym pomiarze, które dzięki kamerze o dużej rozdzielczości umożliwia nagrywanie obrazu, po to by następnie dzięki odpowiedniemu programowi poddać go analizie. Ten symulator golfa można połączyć bezprzewodowo ze smartfonem, tabletem, laptopem lub komputerem. SkyTrack jest symulatorem gry w golfa, który pozwala trenować każde uderzenie. Dodatkowo można je rozbudowywać np. instalując odpowiednie oprogramowania dające możliwość odwzorowania pól golfowych. To jeden z najlepszych symulatorów i analizatorów dostępnych na rynku. Tryb analizy uderzeń, w tym wizualizacja każdego uderzenia to istotne czynniki na które trzeba zwrócić uwagę w czasie treningu. W sklepie BogiGolf.com oprócz symulatorów i analizatorów znajdziemy m.in. gadżety i nowinki technologiczne dla golfistów, takie jak wózki elektryczne czy dalmierze laserowe.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies