Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Titleist Torby golfowe

Titleist jest firmą produkującą między innymi torby golfowe. Została ona założona w 1932 roku przez Phillipa E. Younga. Od tamtego czasu zwraca uwagę na spostrzeżenia tour players, caddies i amatorów. Porównując torby golfowe Titleist z produktami innych marek można dojść do wniosku, że mają one przewagę jakościową. Jest oczywiście kilka toreb z najwyższej półki, na przykład Callaway, natomiast torby Titleist w większości wykonane są z mocnych materiałów i mają wiele funkcji, które uwielbiają golfiści.

Czy istnieje torba golfowa Titleist, która jest jednocześnie lekka i pakowna?

Titleist Lightweight Cart Bag, zgodnie ze swoją nazwą jest bardzo lekka i waży zaledwie 2,5 kg. Dzięki temu jest poręczna i łatwa do umieszczenia na wózku czy zapakowania do bagażnika auta. Torba golfowa Titleist Lightweight Cart Bag jest wprost idealna, dla osób, które uwielbiają mieć porządek w swoim sprzęcie. Ma ona 14-komorowy top z osobną przegrodą na puttera, aby nie zahaczał o inne kije. Wszystkie 11 kieszeni zaprojektowano w ten sposób, żeby był do nich dostęp podczas przewożenia torby na wózku. Dzięki temu wszystkie są do wykorzystania i do każdej będzie łatwy dostęp podczas całej rundy. Wisienką na torcie jest możliwość wybrania jednej z czterech różnych opcji kolorystycznych.

Które torby golfowe Titleist są najwygodniejsze do noszenia i jednocześnie pojemne?

Torba golfowa Titleist Players 4 Carbon Standbag jest modelem ważącym zaledwie 1,3 kg. Redukcja wagi została osiągnięta dzięki zastosowaniu materiałów lekkich i wytrzymałych. Nogi są wykonane z włókna węglowego. Torba uszyta jest z mało ważącego i wytrzymałego materiału Rip-stop. Rozpoznać go można ze względu na wypukłą kratkę. Powstała ona przez dodanie w stałych odstępach mocniejszego włókna. Zapobiega ono rozdarciom. Dzięki podwójnym, wyściełanym i szerokim szelkom torba golfowa Titleist Players 4 Carbon Standbag jest bardzo wygodna do noszenia na plecach. Wewnątrz torby znajduje się top z 4 przegrodami. Do dyspozycji jest również pięć funkcjonalnych kieszeni: izolowana termicznie na przekąskę, siatkowa na napój, dedykowana na dalmierz, na piłki, na ubrania i na akcesoria. Całości dopełnia super stylowy wygląd, dostępny w różnych kolorach i wzorach, pasujący do każdego golfisty.

Czy w ofercie Titleist jest także torba turniejowa?

Największa wśród toreb Titleist, Tour Staff Bag to torba turniejowa, którą można zobaczyć obok niektórych golfistów na zawodach PGA. Ma ona 9.5-calowy top z miękkim, welurowym wykończeniem. Wnętrze kryje sześć komór na kije. Utrzymanie porządku ułatwia dziesięć kieszeni różnej wielkości. Materiał skóropodobny jest na tyle mocny, że nawet po latach użytkowania na torbie nie będzie widać zużycia. Dzięki temu jest to torba do użytkowania przez długi czas.

Czy torby Titleist są również dla golfistów grających w każdą pogodę?

W ofercie można znaleźć dwie torby Titleist, które są wykonane w technologii StaDry. Są to: Titleist Premium StaDry Cartbag oraz Titleist StaDry 15 Cartbag. Pierwsza ma 15-komorowy top z przegrodami na całej długości, 9 pojemnych kieszeni (w tym na akcesoria, tee, piłki, dalmierz, ubrania). Torba stoi samodzielnie i nie przewraca się dzięki stabilnej dolnej części. Zaliczana jest do klasy premium. Druga z nich ma 14-komorowy top z podziałem na całej długości oraz osobną sekcję na putter. Wszystkie 9 kieszeni jest skierowanych do przodu dla ułatwienia dostępu po umieszczeniu torby na wózku golfowym.

A może w Titleist są torby golfowe dla każdego?

W ofercie firmy Titleist są torby golfowe dostępne w szerokiej gamie opcji wagowych. Znajdują się tutaj lekkie torby golfowe do noszenia na polu jak i zawodnicze do umieszczenia na wózku. Co ważne, lżejsze torby nie są mniej wytrzymałe. Tak więc wybór sprowadza się do preferencji golfistów. Zawodnik grający w każdą pogodę i chcący mieć torbę wodoodporną nie musi szukać kompromisu wodoodporna lub nieduża. Ma do wyboru większą oraz mniejszą i obie wodoodporne.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies