Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Wózki golfowe juniorskie

Marki

Golfowe wózki juniorskie

Każdy sport bywa trudny i męczący, także gra w golfa. W trakcie trudnych rozgrywek golfowych, podczas letnich upałów czy w wietrzną jesienią bywa naprawdę trudno. Mimo profesjonalnego sprzętu, najlepszych wózków golfowych, ubrań przystosowanych do sytuacji, czasem zwyczajnie zdarzają się dni, kiedy uprawianie sportu jest trudne. Dlatego koniecznie musimy zadbać o naszych najmłodszych graczy, którym niejednokrotnie może być ciężej niż nam. Jedną z rzeczy, która musimy być idealnie dobrana dla naszego juniora, jest odpowiedni wózek golfowy skrojony pod potrzeby naszego gracza. Dlaczego jest to takie ważne? Dorosły gracz jest zdecydowanie cięższy i ma więcej siły. Trudno jest sobie wyobrazić, jak trudno byłoby nam poruszać się manualnym wózkiem, będąc 30 kg lżejszym i 30 cm niższym. Dlatego niezwykle ważne jest, aby przed zakupem wózka młody gracz mógł go wypróbować razem z pełnym wyposażeniem, żeby sprawdzić, czy wybrany model juniorskiego wózka golfowego na pewno sprawdzi się przy tych konkretnych predyspozycjach.

Wózki golfowe juniorskie dla młodych fanów golfa

Pisząc o wózkach manualnych, często wspominamy, że dwukołowe wózki golfowe wymagają więcej siły do poruszania się nimi po polu golfowym. W tym konkretnym wypadku poza pchaniem, gracz musi jeszcze utrzymywać pion. Wymaga to dużo więcej siły. Ponadto podczas takiej jazdy, aby zapanować na wózkiem z ciężkim wyposażeniem, mięśnie najczęściej są cały czas napięte. Trudno w takim wypadku myśleć o wielogodzinnej rozgrywce, kiedy nasz junior tak naprawdę nie będzie miał kiedy wypocząć i rozluźnić mięśni. Całkiem inaczej sprawa ma się z wózkami wyposażonymi w trzy koła. Są one lżejsze od golfowych wózków czterokołowych, a przy tym zachowują wszystkie ich zalety. Warto również zastanowić się nad tym, czego potrzebuje junior. Przede wszystkim najmłodsi gracze chcą naśladować swoich nauczycieli, czyli najczęściej rodziców, którzy zarażają swoje dzieci pasją do tego sportu. Kiedy my jako rodzice mamy w naszym zestawie golfowym takie akcesoria, jak okulary, parasolkę, ręczniki czy podajnik do piłek golfowych, a także drobnostki, typu chłodne napoje, to najczęściej nasze pociechy chcą nam dorównać. Warto sobie zdać z tego wszystkie sprawę, ponieważ może to wpłynąć na chęci i samozaparcie naszych dzieci podczas nauki gry w golfa i przejęcie od nas tego hobby. Najważniejszym atutem podczas wybierania wśród wózków golfowych dla juniora jest lekka budowa oparta na systemie szybkiego i prostego składania i rozkładania. Poza tym warto wybrać jednak taki produkt, który zapewni wystarczająco dużo miejsca, żeby nasze pociechy mogły zabrać wszystko to, czego potrzebują. Pamiętaj, że nie bez znaczenia są także gabaryty transportowe wózków golfowych. Kiedy sami podróżujemy na pole golfowe, zwykle udaje nam się zmieścić wszystko nawet do małego samochodu. Kiedy jednak musimy zabrać drugi komplet kijów oraz wózek golfowy, może okazać się, że miejsca nam zabraknie. Pamiętaj, aby dobrze rozważyć ten zakup. Warto sprawdzić, czy do obecnego samochodu uda Ci się zapakować wszystko to, co potrzebne, aby móc razem ze swoim juniorem udać się na przyjemną rozgrywkę golfową na najbliższe pole golfowe.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies