Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Kompletne zestawy kijów golfowych damskich

Gra w golfa stała się sportem budowania relacji. Gramy w niego w gronie rodziny, przyjaciół czy też w formie spotkań biznesowych. Marki golfowe nie mogły więc pominąć tak ważnego aspektu, jakim jest sprzęt golfowy dla kobiet. Coraz częściej tym, czego szukają pasjonatki golfa, są kije golfowe damskie zestaw zawierający najważniejsze kije, które panie powinny zabrać ze sobą na pole golfowe. Przyjrzyjmy się bliżej tym kijom.

Marki

Kije golfowe damskie zestaw – co zawiera i jakie kije są najważniejsze?

Zestaw, czyli 14 kijów golfowych, które każdy gracz może zabrać ze sobą na pole golfowe, zawiera kluczowe rodzaje kijów i w ten sam sposób konstruuje się zestaw kijów golfowych damskich. Jest to przede wszystkim rozpoczynający rozgrywkę na każdy dołku driver i następujące po nim woody. Niezwykle istotną rolę odgrywają również irony. W torbie golfowej bez wątpienia przyda się również kończący rozgrywkę putter, a także kije do zadań specjalnych, czyli wychodzenia z wyjątkowo trudnych położeń, a mianowicie wedge. Nie sposób jednoznacznie określić, które kije są najważniejsze, gdyż waga roli, jaką odgrywają, jest całkowicie zależna od tego, na jakim etapie rozgrywki jesteśmy. Stąd popularność całych zestawów kijów, w których znajdziemy wszystko, czego golfiści i golfistki potrzebują na polu golfowym.

Damskie kije golfowe w zestawie – lekkie i dopasowane do umiejętności golfistek

Kompletny zestaw golfowy dla kobiet zawierający kije z tzw. segmentu super game improvement jest przeznaczony głównie dla zawodniczek, które postawiły już pierwsze kroki w golfie i chcą kupić zestaw, który będzie im służył przez kilka najbliższych sezonów, aż do osiągnięcia HCP 20 lub więcej. Amatorki golfa również z łatwością znajdą coś dla siebie . W ofercie Bogigolf znajdziemy damskie kije golfowe w zestawach marki Callaway i wiele innych topowych marek, które zostały zaprojektowane tak, aby zaoferować wygodną, a zarazem mocną kombinację kijów. Spore MOI, duże powierzchnie uderzenia piłki w woodach i ironach, które sprzyjają wykonywaniu poprawnego, powtarzalnego swingu u amatorów oraz u średnio zaawansowanych golfistów, aby zapewnić czucie piłki i uderzenie oraz powtarzalną odległość. Jeśli chcemy poprawić swoją grę, te kije golfowe zapewniają idealne połączenie wydajności i kosztów.

Zestawy kijów golfowych damskich – zacznij swoją przygodę z golfem ze sklepem BogiGolf.com.pl

W sklepie Bogigolf znajdziemy wszystkie produkty, jakich potrzebują zarówno początkujący golfiści i golfistki, jak i gracze zaawansowani. Kije golfowe w zestawie damskie znajdziemy tutaj w ofertach najlepszych światowych marek golfowych, tj. Callaway, Mizuno, TaylorMade, Wilson Staff i wielu innych. Wybór jest naprawdę szeroki, możemy jednak ułatwić sobie skompletowanie idealnego dla siebie zestawu damskich kijów golfowych, ponieważ serwis Bogigolf oferuje możliwość customizacji. Dzięki temu możemy dostosować parametry kijów golfowych do własnych potrzeb – zmienić długość, shafty, gripy, lie angie itd. Warto skorzystać również z pomocy profesjonalistów, którzy pomogą w dobraniu zestawu idealnego do naszych indywidualnych predyspozycji oraz potrzeb.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies