Ben Sayers M8 Ladies zestaw damskich kijów golfowych (2 kolory)

Cena netto: 1 340,65zł

Cena w punktach: 144900

1 649,00

Dostępność:
Brak produktu
Model:
M8 Ladies Package graphite
Punkty:
5796 (warte 57.96 zł)
Producent:
Ben Sayers
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Kompletne zestawy

Dostępne opcje

Kompletny zestaw kijów dla amatorów i początkujących golfistów zorientowanych na poprawę swoich wyników.
Idealny wybór dla graczy, którzy chcą kupić swój pierwszy profesjonalny zestaw, który dodatkowo wspomoże ich w grze i przyczyni do polepszenia osiąganych wyników.

Zestaw jest zaprojektowany w wyjątkowo przyjaznej konfiguracji, ułatwiającej grę szczególnie trudnymi kijami - driverem, woodem oraz długimi ironami.
Driver w secie posiada główkę o maksymalnej, dopuszczalnej obecnie główce o pojemności 460cc. Daje to znacznie większą wybaczalność przy mniej udanych uderzeniach.

Do tego zamiast długich ironów, które dla początkujących sprawiają szczególne trudności, zastosowano tutaj fairway wood o wysokim kącie oraz hybrydę - kij, który idealnie zastępuje długie irony a także przydaje się do gry z trudnych pozycji (np. wyższej trawy).

Główki ironów w zestawie także są nieco powiększone oraz doskonale wyważone, co dodatkowo ułatwia grę początkującym golfistom.

Zestaw wykonany jest z wysokiej jakości materiałów - stali nierdzewnej (główki) oraz stali lub grafitu (shafty - w zależności od wybranej wersji).
Całość dostarczona jest w eleganckiej torbie, która mieści bez problemu cały komplet kijów - także dostępnej do wyboru w dwóch wersjach: a wózek lub z nóżkami.

Kije golfowe dla początkujących są zaprojektowane, aby sprzyjać wykonywaniu poprawnego, powtarzalnego swingu (duże MOI, duże powierzchnie trafienia w piłkę w woodach) a u średnio-zaawansowanych golfistów dawać czucie piłki i uderzenia oraz powtarzalność odległości.

W skład zestawu golfowego Ben Sayers wchodzi:

driver

 • kij o kącie nachylenia główki 12 stopni
 • wielkość główki 460cc - największa obecnie dopuszczalna przepisami, co sprzyja powiększeniu powierzchni poprawnego trafienia w piłkę, redukując efekty mniej udanych uderzeń (off-centre shots).
 • posiada wysokie MOI (moment bezwładności), co sprawia, że przy uderzeniu główka zachowuje się bardziej stabilnie a przez to kij jest bardziej wybaczalny
 • wysokiej jakości grafitowy shaft damski o zmniejszonej wadze i większej sprężystości

fairway wood nr 3 oraz 5

 • kąt nachylenia główki: 15 stopni oraz 20 stopni
 • duży moment bezwładności, zwiększający wybaczalność kija
 • ultralekki, grafitowy shaft damski Ladies Flex ułatwiający uzyskiwanie większej prędkości uderzenia, co przekłada się na zwiększenie odległości

hybryda #3, 23 stopnie

 • kij umieszczony w zestawie zamiast trudniejszych w grze klasycznych ironów 3 i 4
 • dzięki dociążeniu w tylnej części główek jest łatwiejszy w grze niż tradycyjne żelaza (ułatwiają wybicie piłki z większym kątem początkowym, co przekłada się na uzyskiwane odległości)
 • dodatkowo przydaje się do uderzeń z trudnych pozycji, np wysokiej trawy (rough'u) - dzięki temu można wyjść bez straty odległości z sytuacji, kiedy piłka wyląduje w trudniejszym terenie, z którego normalnie grałoby się krótko ale bezpiecznie na fairway
 • grafitowy shaft Ladies Flex taki sam jak w fairway woodach

irony 5-SW (5I, 6I, 7I, 8I, 9I, PW, SW)

 • główna część całego setu - zestaw 5 żelaz, od uniwersalnej siódemki do pitching wedge'a oraz sand wedge'a
 • główki skonstruowane ze szczeliną, przenoszącą środek ciężkości w tylną część kija, a tym samym ułatwiające nadanie piłce wyższej trajektorii po uderzeniu
 • szerokie stopki główek sprawiają, że przy kontakcie z piłką a następnie podłożem kij zachowuje się stabilniej, a przez to redukowane są odchylenia od idealnego kierunku lotu piłki
 • kije osadzone na bardzo lekkich i elastycznych damskich shaftach Ladies Flex

putter

 • połączenie tradycyjnego puttera ze środkiem ciężkości w okolicy lica główki z dodatkowymi wstawkami zwiększającymi MOI kija, stabilizującymi główkę przy uderzeniu
 • mocny punkt całego zestawu - sprawia, że ostatnie uderzenia wykonywane będą z dużą pewnością i powtarzalnością

torba na wózek

 • pojemna i praktyczna - zmieści wszystkie kije i potrzebne akcesoria
 • wygodna do umieszczenia na dowolnym typie wózka golfowego
 • szereg kieszeni na akcesoria

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u