Benross HTX Compressor Gold Hybrid DEMO (OSTATNIA SZTUKA)

479,00 215,00

Cena sugerowana: 479zł

Cena netto: 174,80zł

Oszczędzasz: 264,00zł

Cena w punktach: 43900

Dostępność:
2 - 5 dni
Model:
HTX Compressor Gold Rescue
Punkty:
1756 (warte 17.56 zł)
Producent:
Benross
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Rescue (hybrydy)

Dostępne opcje

Sprzedawany Kij jest kijem DEMO - lekko używanym, na główce ślady dosłownie paru uderzeń, zdjęcia na życzenie zostaną podesłane.

Kije Benross HTX Gold zostały zoptymalizowane, aby pomóc w osiąganiu większych odległości golfistom dysponującym mniejszą prędkością swingu.
Wersja HTX Gold została wyposażona w specjalnie zaprojektowaną, lżejszą główkę oraz bardziej elastyczny shaft Kuro Kage, które pomagają uzyskać większe prędkości uderzenia i wyższą trajektorię lotu piłki.
Unikalna obróbka cieplna pozwala na uzyskanie bardzo dobrego czucia. Szczelina za licem, zwiększa jego realną sprężystość co przekłada się na większe odległości.
Hybrydy są bardzo wybaczalne dzięki odpowiedniemu wyważeniu główek i dużej powierzchni lica.
Dzięki zaawansowanym technologiom gwarantują świetne osiągi i bez problemu wytrzymują konkurencję z produktami topowych marek.

Klasyczny kształt główki
Kije Benross HTX to klasyczna główka hybrydy o kształcie łezki (teardrop profile). Opływowy kształt dodatkowo zwiększa prędkość uderzenia bez wkładania większego wysiłku w swing. Dobrze wyprofilowany spód pozwala na łatwą grę z ziemi i podnoszenie piłki w górę.

Dwuczęściowa konstrukcja ze stali nierdzewnej
Ten na pozór błahy szczegół technologiczny sprawia, że woody HTX Compressor osiągają doskonałe wyniki jeśli chodzi o odległość. Dwie części główki wykonano ze stopu stali nierdzewnej 17-4, a następnie zeskawano. Czyni to z główki bardziej zwartą strukturę, która lepiej oddaje całą energię uderzenia do piłki. Przekłada się to na większe prędkości początkowe w locie oraz na poprawę odległości.

CT Response Channel
Szczelina w dolnej części główki zwiększa realną sprężystość lica. Ta technologia stosowana jest u wszystkich wiodących producentów w ostatnich latach. Dzięki lepszej sprężystości, lico oddaje więcej energii do piłki przy kontakcie, co skutkuje lepszą prędkością początkową i ma bezpośrednie przełożenie na odległości.

Wysokie kąty główek
Model HTX Gold dostępny jest w wersjach: 3H (20 stopni), 4H (24 stopnie), 5H (28 stopni) oraz 6H (32 stopnie). Te wyższe niż klasyczne kąty hybryd gwarantują łatwiejsze podnoszenie piłki w górę z ziemi oraz wyższą trajektorię lotu, co przełoży się na poprawę odległości przy średnim lub wolnym swingu.

Shaft Kuro Kage Black
Wood wyposażony jest w najwyższej klasy shaft Mitsubishi Rayon Kuro Kage Black zamontowany w wersji A-Flex dla zwiększenia sprężystości. Shaft ten jest bardzo lekki i promuje wysoką trajektorię lotu piłki, co doskonale współgra z charakterystyką kijów i pozwala osiągnąć większą prędkość uderzenia bez większego wysiłku.

Specyfikacje

Kij Kąt nominalny Lie angle Długość SwingWeight Dostępny dla leworęcznych?
H3 20.0o 59.0o 40.25" D2 Nie
H4 24.0o 59.5o 39.75" D2 Nie
H5 28.0o 60.0o 39.25" D2 Nie
H6 32.0o 60.5o 38.75" D2 Nie

Sugerowana cena detaliczna: 109 EUR = 479 PLN

Kilka słów o marce Benross
Brytyjska marka Benross została założona w 1997 roku przez Jona Everitta. Od początku celem jej twórców było stworzenie linii kijów golfowych wykorzystujących najlepsze technologie, wysokiej klasy komponenty i dającej najlepszą relację jakości do ceny. To przywiązanie do jakości oraz dążenie do utrzymania cen dużo atrakcyjniejszych niż topowe marki pozwala kijom Benross od lat skutecznie konkurować z golfowyim gigantami.

Najlepiej filozofię marki dotyczącą dbania o potrzeby klientów wyraża ich slogan reklamowy: You're our Tour Pro (Ty jesteś naszym zawodowcem).

 


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

Tagi:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook