Benross HTX Compressor Type R Fairway Wood [WYPRZEDAŻ]

599,00 349,00

Cena sugerowana: 599zł

Cena netto: 283,74zł

Oszczędzasz: 250,00zł

Cena w punktach: 34900

Dostępność:
W magazynie
Model:
HTX Compressor Type R FW
Producent:
Benross

Dostępne opcje

Pierwsze w historii marki Benross fairway woody z pełną regulacją kąta główki.
Aż osiem różnych pozycji główki pozwala na osiągnięcie idealnej trajektorii dla swojego swingu i preferencji. Dodatkowo czyni to kij dużo bardziej wszechstronnym, gdyż kąt nominalny można zmienić w zakresie 1.5 stopnia - zarówno w górę, jak i w dół.
Szczelina za licem w technologii CT Response Channel zwiększa sprężystość materiału i podnosi prędkość początkową piłki.

Dzięki zaawansowanym technologiom oraz możliwości regulacji kąta główki, kij ten daje niesamowite możliwości dostosowania parametrów dla każdego golfisty.

Jest to kij przeznaczony dla golfistów poszukujących najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Technologie i materiały użyte do produkcji flagowego modelu HTX Compressor Type R sprawiają, że są to woody aspirujące jakością do światowej czołówki.

Bardziej kompaktowy kształt główki
Model HTX Compressor Type R to woody o nieco zmniejszonej główce, aby zagwarantować maksymalną wszechstronność zagrań z różnych typów położenia piłki. Taki kształt sprawia także, że trajektoria lotu piłki ulega obniżeniu, dzięki czemu bardziej penetrujące uderzenia mają szansę na większe odległości.

CT Response Channel
Szczelina w dolnej części główkki zwiększa realną sprężystość lica. Ta technologia stosowana jest u wszystkich wiodących producentów w ostatnich latach. Dzięki lepszej sprężystości, lico oddaje więcej energii do piłki przy kontakcie, co skutkuje lepszą prędkością początkową i ma bezpośrednie przełożenie na odległości.

Konstrukcja ze stali nierdzewnej
Dwuczęściowa konstrukcja główki wykonana jest ze stopu stali nierdzewnej 17-14. Dodatkowo lico poddano unikalnemu procesowi obróbki cieplnej, co daje doskonałe czucie i dźwięk przy trafieniu.

Shaft Kuro Kage Black
Wood wyposażony jest w najwyższej klasy shaft Mitsubishi Rayon Kuro Kage Black. Shaft ten jest dość lekki i promuje średnią do wysokiej trajektorię lotu piłki, co doskonale współgra z charakterystyką kijów. Dostępny w twardości Regular oraz Stiff.
W ofercie Benrossa dostępne są także opcje shaftów custom: Aldila Rogue Silver (cięższy shaft promujący niską trajektorię) oraz Kuro Kage Silver TiNi (średnio ciężki i promujący średnią trajektorię). Wszystkie opcje można przetestować w naszy Fitting Center w SIemianowicach Śląskich.

Specyfikacje

Kij Kąt nominalny Zakres regulacji Lie angle Długość SwingWeight
3W 15.0o 13.5o - 16.5o 58.0o 43.25" D2

Sugerowana cena detaliczna: 139 EUR = 599 PLN

Kilka słów o marce Benross
Brytyjska marka Benross została założona w 1997 roku przez Jona Everitta. Od początku celem jej twórców było stworzenie linii kijów golfowych wykorzystujących najlepsze technologie, wysokiej klasy komponenty i dającej najlepszą relację jakości do ceny. To przywiązanie do jakości oraz dążenie do utrzymania cen dużo atrakcyjniejszych niż topowe marki pozwala kijom Benross od lat skutecznie konkurować z golfowyim gigantami.

Najlepiej filozofię marki dotyczącą dbania o potrzeby klientów wyraża ich slogan reklamowy: You're our Tour Pro (Ty jesteś naszym zawodowcem).


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: (32) 215-73-21
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook