Cena netto: 852,85zł

Oszczędzasz: 100,00zł

Cena w punktach: 104900

1 149,00 1 049,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
P790 UDI
Punkty:
4196 (warte 41.96 zł)
Producent:
Taylor Made
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Driving Irons

Dostępne opcje

Niesamowity driving iron, który jest przedłużeniem serii P790.
Główka P790 UDI oferuje niesamowicie mały offset i profesjonalny wygląd, który z pewnością zadowoli najbardziej wymagających graczy.
Równocześnie zastosowane technologie pozwalają zwiększyć wybaczalność i uzyskać piorunującą mieszankę dystansu, osiągów i poprawy jakości gry długim ironem.

Kute ze stali węglowej 4140
Cały szkielet główek wykuty jest ze stali o wyjątkowej wytrzymałości. Dzięki licu o grubości zaledwie 1,75mm z technologią Mini Inverted Cone, każde uderzenie ma zapewnione doskonałe czucie i maksymalny transfer energii do piłki przy dużej wybaczalności.

Wolframowy obciążnik
Aby kij zachowywał się stabilniej zastosowano wolframowy obciążnik w dolnej części. Obniżenie w ten sposób środka ciężkości wpłynęło także na poprawienie parametrów startowych piłki, która może dzięki temu startować wyżej przy mniejszym lofcie.

Technologia Speed Foam
Prawdziwy przełom w ironach TaylorMade. Do kutej konstrukcji dosłownie wstrzyknięto piankę o dużej sprężystości. Przestrzeń, którą w ten sposób wypełniono bardzo lekkim materiałem, gwarantuje optymalizację rozkładu masy, aby była ona tam, gdzie jej potrzeba. Dzięki temu nowe irony dostarczają niesamowitego transferu energii do piłki, co przekłada się bezpośrednio na jej prędkość początkową i osiągane odległości. Do tego technologia czyni kije niezwykle wybaczalnymi i wszechstronnymi jednocześnie.

Thru Slot Speed Pocket Technology
Irony P790 posiadają szczelinę w dolnej części kija, która w nowym modelu przechodzi na wylot nadając licu jeszcze większą sprężystość. Wszystko, aby maksymalnie wspomagać golfistę przy trafieniu w piłkę poniżej środka główki oraz gwarantować najlepsze możliwe czucie i kontrolę. Dzięki zwiększeniu sprężystości oraz rozkładu masy, uderzenia trafione dolną częścią łopatki nie tracą na wysokości i lecą na bardzo dobrą odległość.

Szeroki wybór shaftów
Irona P790 UDI można zamówić zarówno z shaftem stalowym jak i grafitowym. W wersji stalowej można dobrać shaft z szerokiej oferty TaylorMade, dostosowując go do shaftu posiadanego w pozostałych ironach. Można także wybrać jeden z shaftów grafitowych - na przykład bardzo dobry Project X HZRDUS Smoke 90 (lub 100 w wersji custom). W wersji custom można nawet zamówić sobie przedłużony shaft, czyniąc z UDI połączenie irona z hybrydą. Wszystkie rozwiązania typu custom polecamy skonsultować z obsługą sklepu lub umówić się na fitting w BogiGolf Fitting Center.

Ze względu na ogromną liczbę opcji i możliwych modyfikacji, kije P790 UDI dostępne są do zamówienia tylko w wersji custom.

Specyfikacje

Kij

Loft 

Długość

Lie 

Swingweight Offset Dostępność
2 iron 17.0º 40.00" (grafit)
39.25" (stal)
60o D2 3.2mm tylko prawy


Sugerowana cena detaliczna (grafitowy shaft): 249 EUR = 1099 PLN
Cena za kij z shaftem stalowym DG 105 wynosi 100zł mniej.

Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook