Honma Beres Utility kij golfowy

Cena netto: 1 381,30zł

Oszczędzasz: 1 050,00zł

2 749,00 1 699,00

Dostępność:
Brak produktu
Model:
Beres Utility
Producent:
Honma
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Rescue (hybrydy)

Dostępne opcje

Piękne, klasyczne i niezwykle luksusowe hybrydy z serii Beres cechują się niepowtarzalnym wyglądem oraz doskonałymi osiągami.
Inżynierowie pracujący dla jedynej na świecie fabryki Honma w Japonii dopracowali kształt główek do perfekcji dzięki swojemu doświadczeniu i mistrzowskiej precyzji.
Nowoczesne materiały, z których wykonana jest główka gwarantują doskonałe osiągi i znacząco ułatwiają grę.
Bardzo istotnym elementem są także zaawansowane technologicznie shafty ARMRQ, wykonane aż z dziesięciu różnych splotów włókna węglowego, dzięki którym kije oferują niesamowitą precyzję w połączeniu z osiągami.

Seria Honma Beres adresowana jest dla golfistów ceniących sobie wyszukany smak i luksusowe produkty o unikalnym designie.

Key Groove Area
Technologia znacząco poprawiająca osiągane odległości oraz podnosząca do maksimum wybaczalność kija. Poszerzony i przeprowadzony przez całą długość główki kanał za licem znacząco podnosi jego sprężystość, co przekłada się na poprawę prędkości początkowej piłki - a to z kolei oznacza większe odległości.

Klasyczny kształt
Kije Beres wychodzą spod ręki najbardziej doświadczonych mistrzów z fabryki Honma. Zostały zaprojektowane, w duchu japońskiej doskonałości, gdzie nie tylko osiągi są ważne, ale także estetyka i piękny wygląd finalnych produktów. Dlatego główka Beres cechuje się harmonicznymii liniami, bez zbędnych załamań i sztucznych zdobień. Klasyczny, opływowy kształt podkreśla krawędz górną oraz wypukłą koronę kija. Wszystko składa się na mistrzowski styl, który zadowolii gusta estetyczne najbardziej wymagająćych golfistów.

Zwiększenie wybaczalności
Projektując nowe kije Beres inżynierowie Honma zadbali, aby były jeszcze bardziej wybaczalne. Powiększenie efektywnego sweet spotu i zwiększenie momentu bezwładności (MOI) poskutkowało realnym zwiększeniem wybaczalności kija, co przekłada się na poprawę osiągów. Przesunięcie środka ciężkości w dół dzięki nowemu tytanowemu stopowi w górnej części sprawia, że główka posiada większą bezwładność i jest dzięki temu łatwiejsza w grze.

Rzemieślnicza jakość
Kije Honma są ręcznie składane w jednej, jedynej fabryce na świecie w Japonii, w prefekturze Sakata. Wszystkie posiadają swój unikalny numer seryjny i laserowy grawerunek Made in Sakata, Japan, wskazujący na oryginalność. Rygorystyczna kontrola jakości na każdym etapie produkcji sprawia, że każdy kij, który trafia w Państwa ręce jest ideałem, sprawdzonym przez dziesiątki rąk mistrzów golfowego rzemiosła.

Najlepsze materiały
Główka wykonana jest z najwyższej klasy lekkiego stopu tytanu Ti811, który zapewnia optymalną kombinację wagi, sprężystości lica i transferu energii.

Shaft ARMRQ
Unikalną cechą kijów Honma jest fakt, że przy produkcji korzysta ona niemal wyłącznie z shaftów, które powstają specjalnie pod konkretne kije w ich własnej manufakturze w Japonii. Dobór parametrów shaftu dla poszczególnych modeli jest bardzo istotnym elementem na początku etapu projektowania. Niesamowitą cechą shaftów ARMRQ jest fakt, że każdy z nich skłąda sie aż z dziesięciu różnych, specjalnie dobranych warstw i splotów włókna węglowego, które następnie są zgrzewane w procesie produkcji. Pozwala to osiągnąć najwyższe parametry stabilności, idealnej owalności oraz transferu energii. Shafty są niezwykle lekkie oraz bardzo stabilne, dzięki czemu przyspieszenie swingu bez żadnego napinania jest dużo łatwiejsze.

System gwiazdek
Honma stosuje system gwiazdek dla podkreślenia poziomów jakości swoich produktów. Od dwóch do pięciu gwiazdek określa jakość i parametry techniczne shaftów. Dodatkowo wraz z przejściem na kolejne poziomy otrzymujemy coraz więcej możliwości personalizacji kija (m.in. można wybierać indywidualnie kolor wykończenia główki, dodawać złocone elementy a także w najwyższym 5-gwiazdkowym modelu mieć kij pokryty prawdziwym złotem). Co ważne, same parametry główki nie ulegają zmianie - w coraz wyższych wersjach otrzymujemy doskonalsze shafty oraz możliwości zmiany wyglądu główki.

Shafty ARMRQ dostępne są w trzech wagach: 43g i 47g (męskie) oraz 38g (damski)
Aby wybrać najlepszy wariant dla Państwa polecamy wizytę w jednym z naszych fitting center lub na demo day organizowanych w całej Polsce.

Honma shaft
Shaft damski do kijów golfowych Honma Beres

System gwiazdek
Honma stosuje system gwiazdek dla podkreślenia poziomów jakości swoich produktów. Od dwóch do pięciu gwiazdek określa jakość i parametry techniczne shaftów. Dodatkowo wraz z przejściem na kolejne poziomy otrzymujemy coraz więcej możliwości personalizacji kija (m.in. można wybierać indywidualnie kolor wykończenia główki, dodawać złocone elementy a także w najwyższym 5-gwiazdkowym modelu mieć kij pokryty prawdziwym złotem). Co ważne, same parametry główki nie ulegają zmianie - w coraz wyższych wersjach otrzymujemy doskonalsze shafty oraz możliwości zmiany wyglądu główki.

System gwiazdek do oznaczania kijów golfowych Honma

Specyfikacje

Kij Loft Lie

Wielkość główki

Długość (męskie) Długość (damskie)
3H 19o 60.0o 135cc 40.5" 39.0"
4H 22o 60.0o 135cc 40.0" 38.5"
5H 25o 60.0o 134cc 39.5" 38.0"
6H 28o 60.0o 134cc 39.0" 37.5"

Honma cena

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u