MKids Torby golfowe

Torby golfowe Mkids Golf wykonane są z nowoczesnego materiału, który zapewnia trwałość, lekkość i funkcjonalność. Mają one dwa paski do noszenia, które powodują równomierny rozkład ciężaru na obu ramionach, zapobiegając kontuzjom i zmęczeniu mięśni.

Mkids Golf – jaki rozmiar powinna mieć torba golfowa?

W Mkids Golf torba golfowa oferowana jest w sześciu rozmiarach dostosowanych do wzrostu gracza: 45"/115cm (4 – 5 lat), 49"/125cm (6 – 8 lat), 53"/135cm (7 – 9 lat), 57"/145cm (9 – 11 lat), 61"/155cm (10 – 12 lat) oraz 65"/165cm (12 – 14 lat). Dopasowany ekwipunek daje młodym graczom najlepszy możliwy start, który pozwoli zabłysnąć przyszłym gwiazdom. Mkids Golf stosuje kod barwny, którym oznacza zarówno torby golfowe jak i resztę sprzętu dostosowanego do wzrostu gracza. Nieprzypadkowo więc torby golfowe Mkids Golf mają wstawki, napisy i nóżki w kolorach: żółtym, pomarańczowym, czerwonym, zielonym, niebieskim i czarnym. Kompletując sprzęt dla gracza o wzroście np. 45"/115cm trzeba wszystkie elementy zestawu wybierać z oznaczeniami w kolorze żółtym. Bardzo ułatwia to dobranie setu.

Mkids Golf torby golfowe Lite oraz Pro

Mkids Golf oznaczył trzy najmniejsze torby golfowe słowem Lite. Znajdujący się w nich organizer na kije 6,5" ma 4 przegrody na całej długości torby. Rozwiązanie takie ułatwia wyjmowanie i wkładanie kijów oraz zabezpiecza je przed uszkodzeniami. U góry i u dołu torby znajdują się uchwyty pozwalające na wygodne jej podnoszenie. Jak wszystkie produkowane przez Mkids Golf, tak i te torby golfowe mają wzmocnione, podwójne szelki. Mimo skromnego rozmiaru Mkids Golf Light wyposażone są w 3 duże kieszenie. Są to torby golfowe typu Stand bag. Oferowane przez Mkids Golf torby golfowe Pro różnią się od wersji Lite gabarytami. Mają one organizer na kije 7,5" z 4 przegrodami na całej długości torby. Umożliwia on utrzymanie porządku w torbie i chroni jej zawartość przed zniszczeniem. Dwa idealnie wyważone uchwyty powodują, że podniesienie torby nie sprawia problemu. Mkids Golf torby golfowe Pro mają wygodne szelki do zakładania na oba ramiona. Do dyspozycji gracza są 3 duże kieszenie oraz nóżki do postawienia torby.

Pełnowymiarowa Torba golfowa Mkids Golf

Z myślą o juniorach, którzy korzystają z wózka i grają już pełne rundy lub turnieje, gdzie potrzeba wziąć ze sobą trochę więcej sprzętu wykonana została torba golfowa Mkids Golf Pro 14Way Bag. Ma ona uniwersalny rozmiar dla wszystkich grup wiekowych (32 cale wysokości). Jej wnętrze kryje 14-komorowy organizer na kije. Mkids Golf Pro 14Way Bag ma 8 kieszeni zamykanych na zamki błyskawiczne. Jak w torbach dla dorosłych znajduje się w niej izolowana termicznie kieszeń na przekąskę lub napój. Jest także miękka kieszeń na smatfona czy zegarek. Konstruktorzy nie zapomnieli, że jest to w dalszym ciągu torba dla juniora. Mimo dodatkowych funkcjonalności Mkids Golf Pro 14Way Bag waży tylko 2 kg.

Czy można kupić torby golfowe Mkids Golf z wyposażeniem?

Torby golfowe Mkids Golf oferowane są wraz z zestawem akcesoriów. Zostały one dobrane na podstawie wieloletnich badań. Przy tak bogatej ofercie jaka jest dostępna na rynku, rozpoczęcie nauki gry w golfa wymaga znajomości ścieżki rozwoju juniora. Jest ona inna niż osoby dorosłej. Zestawy MKids oferują wszystko, co powinien mieć młody, początkujący golfista, aby móc rozpocząć swoją podróż po fascynującej krainie golfa. Są to „half-sety” zawierające od 4 do 5 kijów. Można je rozbudowywać w miarę nabywania doświadczenia, gdyż elementy MKids są również sprzedawane oddzielnie. Skąd wiadomo, które torby golfowe Mkids Golf mają odpowiedni dla juniora rozmiar? Podany wiek jest orientacyjny. Wybierając sprzęt, trzeba postąpić tak jak kupuję się dla dziecka np. odzież. Trzeba je zmierzyć. Wynik wskaże jaki rozmiar torby i sprzętu jest potrzebny. W przypadku wątpliwości można się zwrócić o pomoc do sprzedawcy. Torby golfowe są zaprojektowane z uwzględnieniem wzrostu dziecka jako czynnika decydującego. Ten sam sprzęt jest przeznaczony zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u