Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Jak serwisujemy sprzęt golfowy?

Przejdź do Centrum Fittingu

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w sprzedaży sprzętu golfowego przez Internet i dostarczaniu go bezpośrednio do Państwa domów postanowiliśmy uruchomić serwis kijów golfowych online.

Jeśli macie Państwo kije, w których konieczna jest wymiana gripów, przedłużenie/skrócenie czy wymiana shaftu to wystarczy się z nami skontaktować,


Za każdym razem dobierzemy najpierw odpowiedni sprzęt dla Państwa, a następnie przeprowadzimy niezbędne czynności serwisowe.


Jak to się odbywa w praktyce??

Kiedy już złożą Państwo zlecenie w naszym sklepie skierujemy do Was kuriera GLS, który odbierze kije bezpośrednio ze wskazanego adresu następnego dnia roboczego.

W zależności od ich ilości i/lub dodatkowych usług, serwis zajmie nam 1-2 dni.

Kiedy kije zostaną nam już dostarczone i będą serwisowane wystawimy Państwu rachunek i prześlemy jego kopię emailem. Po jego zapłacie (przelewem na nasze konto) odeślemy kije.

Dla przykładu:

Po weekendowej grze uznali Państwo, że kije potrzebują nowych gripów.

Można się z nami skontaktować codziennie więc np. w poniedziałek po konsultacji zamawiają Państwo wymianę gripów w żelazach (powiedzmy, ośmiu kijach).

We wtorek kurier odbiera paczkę od Państwa, w środę kije są u nas.
Od razu zabieramy się za wymianę i już następnego dnia (w czwartek) kije mają wymienione gripy i są gotowe do wysyłki.

W międzyczasie powinna nastąpić zapłata za usługę na nasze konto (na podstawie rachunku, który otrzymają Państwo emailem).
Jeśli do czwartku otrzymamy pieniądze lub potwierdzenie dokonania przelewu to w czwartek następuje odesłanie kijów tym samym kurierem - GLS.

W piątek kurier ponownie puka do Państwa drzwi i dostarcza paczkę z kijami.

Cała operacja zajmuje więc 5 dni i praktycznie nie wymaga od Państwa wychodzenia z domu.

Wymiana gripów w kijach golfowych


 

Dlaczego warto korzystać z naszego serwisu online?

Po pierwsze wymieniając gripy u nas nie muszą się Państwo troszczyć o ich dostarczenie i odebranie od serwisanta na polu golfowym (co często wiąże się z konieczności wcześniejszego umawiania, gdyż nie są oni na polu codziennie).

Po drugie, nie każdy z nas ma pole 10km od miejsca zamieszkania. Dojazd na nie (w obie strony razy dwa - bo kije trzeba przecież zawieść i odebrać) to przy drożejących paliwach opłaty często jeszcze większe niż oferowane przez nas koszty przesyłki.

Po trzecie, oferujemy komponenty w cenach niższych niż na polach golfowych a także (z uwagi na korzystanie przez nasz sklep z wielu zagranicznych dostawców) dajemy możliwość zamówienia produktów dowolnego producenta na Państwa życzenie.


O czym należy pamiętać przy korzystaniu z naszego serwisu:

- wysyłając kije do nas wystarczy je zapakować w papier i zataśmować - kurier GLS to nie Poczta Polska i nie będzie się czepiał każdego szczegółu paczki (choć, oczywiście, będzie bezpieczniej jeśli macie Państwo do dyspozycji jakiekolwiek pudełko)

- przy wydawaniu kijów nie trzeba znać naszego adresu ani specjalnie adresować paczki - kurier będzie miał ze sobą wszystkie niezbędne dane

- stała opłata za koszty przesyłki (25zł) obowiązuje w dwie strony - kije muszą być do nas dostarczone a później odesłane do Państwa, co sprawia, że łączny koszt przesyłki to 50zł.

- przesyłka może także nastąpić dowolnym, wybranym przez Państwa kurierem

- odesłanie kijów nastąpi po potwierdzeniu przez Państwa dokonania przelewu na nasze konto lub za pobraniem (płatność przy odbiorze)..

- do kosztu oferowanych przez nas usług trzeba doliczać jeszcze ceny komponentów (gripów, shaftów)


Zobacz oferowane przez nas usługi serwisowe

 

Zapraszamy także do skorzystania z systemu Mizuno Swing DNA

Mizuno rozwinęło unikalną na skalę światową technologię Swing DNA. Pozwala ona na dobór kijów do indywidualnych parametrów swingu każdego golfisty przy pomocy specjalnego, elektronicznego kija oraz zestawu ruchomych główek i shaftów.

Zapraszamy do naszego sklepu (Siemianowice Śląskie, Sowia 14 - teren Śląskiego Klubu Golfowego).

Jesteśmy AUTORYZOWANYM CENTRUM FITTINGU MIZUNO.

U nas zawsze BEZPŁATNIE można dokonać pomiarów i skorzystać z sesji na Mizuno Swing DNA.

Jest to całkowicie niezobowiązujące, a może pozwolić na lepsze poznanie własnych umiejętności i predyspozycji, co w przyszłości pomoże dobrać odpowiedni sprzęt dla siebie.

Dowiedz się więcej na temat możliwości, jakie daje system Swing DNA - kliknij w ten link.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies