SkyTrak siatka zwracająca piłki [z możliwością rozbudowy o osłony i matę]

Cena netto: 3 088,62zł

3 799,00

Dostępność:
do 14 dni
Model:
SkyTrak Home Return Net
Producent:
SkyTrak
Kategoria:
Akcesoria Treningowe
Rodzaj:
Siatki treningowe

Dostępne opcje

Siatka, dzięki której można trenować w zamkniętych pomieszczeniach, a także na zewnątrz (kiedy mamy ograniczone miejsce, np. w ogrodzie).
Doskonałe wyposażenie dodatkowe do urządzeń SkyTrak - ale także do dowolnego innego wykorzystania (także do innych sportów, jak piłka nożna, softball itd.)

Zwracanie piłek
Ważną cechą konstrukcyjną siatki jest to, że zwraca ona piłki do uderzającego - oczywiście z bezpieczną prędkością. Dzieje się tak dzięki odpowiedniemu profilowi w kształcie zbliżonym do litery S. Piłka trafiona w siatkę spada w dół, a trafiając na zakrzywienie bezpiecznie odbija się w stronę gracza.

Solidna kontrukcja

 • rurki o przekroju 3.8cm gwarantują wytrzymałość i lekką wagę
 • siatka z wysokiej jakości tworzywa wytrzyma uderzenia do 200mph
 • zabezpieczenie przed promieniami UV sprawia, że siatka zachowuje dłużej swój kolor i nie blaknie od słońca, rozstawiana na zewnątrz
 • łatwe składanie za pomocą zatrzasków
 • torba do przechowywania w zestawie z siatką

Łatwy montaż
Dzięki systemowi zatrzasków, działających dosłownie jak przyciski, siatkę można zmontować samemu. Dodatkowym ułatwieniem jest oznaczenie kolorami części, które do siebie pasują. Po montażu stelażu siatka nasuwa się na rurki. Całość można przechowywać w dołączonej torbie.

Wymiary:

 • wysokość: 2.1m
 • szerokość: 2.1m
 • głębokość: 1.07m
 • waga: 17.7kg
 • po złożeniu: 101.6 cm x 35.6 cm x 35.6 cm

Dodatkowe osłony boczne
Siatkę można zaopatrzyć w dwie osłony boczne, które zapobiegają możliwym uszkodzeniom, kiedy uderzenie nie wyjdzie tak jak planowaliśmy. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, kiedy planujemy użytkownie siatki w pomieszczeniach oraz na zewnątrz, gdyby po bokach było mienie wartościowe.

Dwie boczne siatki montuje się do ramy, a następnie napręża i obciąża dołączonymi workami na piasek (piasek naturalnie nie jest częścią zestawu). Można też dodatkowe dociążenie zrobić samemu, w razie gdyby podmuchy wiatru destabilizowały kontstrukcję.

Dodatkowe siatki boczne sprzedawane są w parach (prawa i lewa). Zestaw kosztuje 1300zł i można go wybrać jako opcję dodatkową do siatki bazowej (opcje produktu powyżej opisu).

Dodatkowa mata
Do siatki można też od razu dokupić jedną z dedykowanych mat do uderzania. Są to wysokiej jakości maty, na których stoimy i z których wybijamy piłkę, służy też doskonale za płaską powierzcbnię przy puttowaniu.
Dostępne są dwa wymiary mat:

 • 6x6 stóp (183x183cm) - dopłata 2500zł
 • 6x10 stóp (183x305cm) - dopłata 3150zł

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u