Golfowa siatka zwracająca piłki - różne rozmiary [z możliwością rozbudowy o osłony i matę]

Cena netto: 3 251,22zł

3 999,00

Dostępność:
do 14 dni
Model:
SkyTrak Home Return Net
Producent:
SkyTrak
Kategoria:
Akcesoria Treningowe
Rodzaj:
Siatki treningowe

Dostępne opcje

Profesjonalna siatka, dzięki której można trenować grę w golfa golfa w zamkniętych pomieszczeniach, a także na zewnątrz (kiedy mamy ograniczone miejsce, np. w ogrodzie).
Doskonałe wyposażenie dodatkowe do wszelkich symulatorów golfowych (np. SkyTrak czy FullSwing) - ale także do dowolnego innego wykorzystania (także do innych sportów, jak piłka nożna, softball itd.)

Zwracanie piłek golfowych
Ważną cechą konstrukcyjną siatki jest to, że zwraca ona piłki do uderzającego - oczywiście z bezpieczną prędkością. Dzieje się tak dzięki odpowiedniemu profilowi w kształcie zbliżonym do litery S. Piłka trafiona w siatkę spada w dół, a trafiając na zakrzywienie bezpiecznie odbija się w stronę gracza.

Solidna kontrukcja

 • rurki o przekroju 3.8cm gwarantują wytrzymałość i lekką wagę
 • siatka z wysokiej jakości tworzywa wytrzyma uderzenia do 200mph
 • zabezpieczenie przed promieniami UV sprawia, że siatka zachowuje dłużej swój kolor i nie blaknie od słońca, rozstawiana na zewnątrz
 • łatwe składanie za pomocą zatrzasków
 • torba do przechowywania w zestawie z siatką

Łatwy montaż
Dzięki systemowi zatrzasków, działających dosłownie jak przyciski, siatkę można zmontować samemu. Dodatkowym ułatwieniem jest oznaczenie kolorami części, które do siebie pasują. Po montażu stelażu siatka nasuwa się na rurki. Całość można przechowywać w dołączonej torbie.

Dostępne rozmiary siatek golfowych
Siatki treningowe do golfa o prezentowanej konstrukcji dostępne są w kilku rozmiarach. Różnią się tylko wielkością - parametry rurek i siatki są dokładnie takie same w każdym modelu.

Od największych do najmniejszych:

 • szerokość 3,40m x wysokość 2,44m x głębokość 1,07m
 • szerokość 2,74m x wysokość 2,44m x głębokość 1,07m
 • szerokość 2,44m x wysokość 2,44m x głębokość 1,07m
 • szerokość 2,44m x wysokość 2,29m x głębokość 1,07m
 • szerokość 2,13m x wysokość 2,13m x głębokość 1,07m

Cena podstawowa dotyczy siatki o wymiarach - pozostałe dostępne są z dopłatami, w konsekwentnie narastających cenach.

Dodatkowe osłony boczne
Siatkę można zaopatrzyć w dwie osłony boczne, które zapobiegają możliwym uszkodzeniom, kiedy uderzenie nie wyjdzie tak jak planowaliśmy. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, kiedy planujemy użytkownie siatki w pomieszczeniach oraz na zewnątrz, gdyby po bokach było mienie wartościowe.

Dwie boczne siatki montuje się do ramy, a następnie napręża i obciąża dołączonymi workami na piasek (piasek naturalnie nie jest częścią zestawu). Można też dodatkowe dociążenie zrobić samemu, w razie gdyby podmuchy wiatru destabilizowały kontstrukcję.

Dodatkowe siatki boczne sprzedawane są w parach (prawa i lewa). Zestaw kosztuje 1300zł i można go wybrać jako opcję dodatkową do siatki bazowej (opcje produktu powyżej opisu).

Dodatkowa mata
Do siatki można też od razu dokupić jedną z dedykowanych mat do uderzania. Są to wysokiej jakości maty, na których stoimy i z których wybijamy piłkę, służy też doskonale za płaską powierzcbnię przy puttowaniu.
Dostępne są dwa wymiary mat:

 • 6x6 stóp (183x183cm) - dopłata 2500zł - aktualnie wyprzedana
 • 6x10 stóp (183x305cm) - dopłata 3000zł

Polecamy też profesjonalne maty golfowe TrueStrike - dostępne w sprzedaży jako osobne produkty.

Dodatkowe zabezpieczenia
Uderzanie piłką golfową z dużą prędkością bywa niebezpieczne, dlatego producent przewidział dodatkowe zabezpieczenia dla wszystkich, którzy chcą mieć maksimum ochrony:

 • osłona górna, specjalne podwyższenie siatki, które zabezpieczy ścianę, sufit lub zabudowania przed strzałami trafionymi zbyt wysoko - dopłata 1000zł
 • dodatkowa siatka zabezpieczająca - w razie gdyby główna siatka uległa uszkodzeniu można za nią zamontować jeszcze dodatkową warstwę siatki w miejscu najczęściej trafianym przez piłkę golfową - dopłata 450zł

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u