Cena netto: 730,89zł

Oszczędzasz: 400,00zł

Cena w punktach: 89900

1 299,00 899,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Arccos Caddie
Kategoria:
Akcesoria
Rodzaj:
Symulatory golfowe i analizatory

Prawdziwa sztuczna inteligencja przychodzi z pomocą także na polu golfowym.
System Arccos wyróżnia się precyzją i dokładnością danych o Twojej grze, które następnie analizuje i przynosi od razu wymierne rezultaty dla poprawy Twoich wyników.
System dosłownie nawiguje Cię po polu golfowym - lepiej niż jakikolwiek caddie, gdyż zna Twoją grę i statystyki w stopniu przewyższającym możliwości każdego umysłu.

Jak to działa?

1. sensory
Arccos to 14 ultralekkich czujników, które montujesz na końcówkach swoich kijów. Warto wspomnieć, że producent przygotował mały bonus dla fanów i użytkowników najnowszych kijów Cobra - wszystkie one wyposażone są w gripy z czujnikami w standardzie. Jednak nawet gdy nie posiadasz kijów golfowych tej marki - sensory są na tyle małe, że w żaden sposób nie wpływają na Twoją grę. Sensory parują się z aplikacją na Twoim smartfonie (Android lub iOS), dzięki czemu od tej chwili można zacząć zbierać dane.

2. runda golfowa
Podczas rundy system działa całkowicie autonomicznie, gdyż sensory posiadają funkcję wykrywania uderzeń. Dzięki połączeniu z telefonem, który z kolei posiada nawigację GPS - system wie dokładnie, jak grasz poszczególnymi kijami, które oznaczyłeś sensorami od odpowiedniej nazwie (np. 5 iron czy driver). Podczas rundy możesz korzystać z podpowiedzi na generującej się w trybie rzeczywistym mapy pola, aby poznać podpowiedzi - ile jest do dołka, przeszkód, a także jakim kijem (zgodnie ze statystykami) najlepiej Tobie zagrać z danego miejsca.

3. moduł do analizy
Także po skończonej grze możesz poświęcić trochę czasu na analizę swoich wyników i wyciągnąć wnioski. Jeśli regularnie grywasz na jednym lub kilku polach, statystyczna wiedza na temat Twoich rezultatów pozwoli Ci z łatwością poprawić wyniki i obniżyć HCP.

4. Prawdziwa sztuczna inteligencja
Aplikacja Arccos powstała we współpracy z inżynierami Microsoftu i spełnia rolę swoistej sztucznej inteligencji w postaci elektronicznego caddiego, który analizuje Twoje wyniki, jak i ogólnoświatowe, zebrane od setek tysięcy golfistów. Dzięki zaawansowanemu algorytmowi, Arccos jest w stanie podpowiedzieć Ci jakich kijów używać oraz jakie masz prawdopodobieństwo na uzyskanie określonym kijem danej odległości i skutecznego zagrania.

5. UWAGA:  Sensory począwszy od obecnej wersji 3.0. mają od razu wykupioną licencję na jeden rok po zakupie w podanej kwocie na stronie. Po roku użytkowania należy przedłużyć licencję w Arcoss za kwotę 99.99 dolarów.

 

Cechy produktu w skrócie:

  • nowoczesny system analizy gry
  • ultralekkie i niewielkie sensory
  • nowy algorytm auto-wykrywania uderzeń
  • moduł GPS
  • baterie o zwiększonej żywotności

W zestawie:

  • 14 sensorów na  cały zestaw kijów
  • darmowa aplikacja do pobrania z iStore lub Sklepu Google Play
  • Wersja sensorów 3.0.

Sugerowana cena detaliczna: 299 EUR = 1299 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook