FlightScope X3 Launch Monitor radar golfowy

Cena netto: ZAPYTAJ O CENĘ

ZAPYTAJ O CENĘ

Dostępność:
2 - 5 dni
Model:
X3 Launch Monitor
Kategoria:
Akcesoria
Rodzaj:
Symulatory golfowe i analizatory

Flightscope X3 to najbardziej zaawansowany golfowy radar z oferty tej marki. Dzięki nowatorskiej technologii Fusion Tracking pozwala na jeszcze bardziej dokładną analizę zarówno swingu, jak i parametrów startowych i lotu piłki golfowej. X3 jest urządzeniem, z którym pracują zawodowi golfiści, profesjonalne ośrodki szkoleniowe/fittingowe jak i ambitni amatorzy, oczekujący od technologii realnej precyzji pomiarów i niezawodności dostarczonych danych dla poprawy swojej gry.


Nasza firma jest oficjalnym przedstawicielem Flightscope w Polsce - wszystkie urządzenia, które oferujemy pochodzą prosto od producenta, bez żadnych pośredników, posiadają dokumentację i gwarancję.
Jako wieloletni użytkownicy systemu Flightscope w swoich centrach fittingu posiadamy szeroką wiedzę praktyczną na temat ustawień, konfiguracji i możliwości tych urządzeń.


Fusion Tracking
Najnowsza technologia śledzenia stosowana we Flightscope X3 polega (w skrócie) na połączeniu odczytów z radaru z optyczną analizą uderzenia za pomocą wbudowanej kamery. Nałożenie na siebie dwóch zupełnie różnych form pomiaru danych kija i piłki pozwala na osiągnięcie niespotykanej wcześniej precyzji.

Analiza wideo
Dzięki wbudowanej kamerze oprócz precyzji pomiarów możemy także po prostu nagrywać swój swing i analizować go w dostępnej aplikacji. Dzięki temu trening nabiera dodatkowego wymiaru, gdyż urządzenie czyta nie tylko same 'suche' parametry uderzenia i piłki - pozwala na łatwiejsze wychwycenie przyczyn niektórych mankamentów swingu.

Dostosowanie do warunków atmosferycznych
Kolejną nowością w modelu X3 jest możliwość dostosowania pomiarów do panujących warunków w jakich wykonujemy uderzenia. Z lekcji fizyki niektórzy zapewne pamiętają, że w warunkach różnej wilgotności, temperatury czy ciśnienia, ciała (w tym piłka golfowa) mogą poruszać się w różny sposób, nawet jeśli początkowa siła wprawiająca w ruch jest identyczna. Krótko mówiąc - w praktyce piłka golfowa lata inaczej i na inne odległości, jeśli uderzamy wysoko nad poziomem morza, czy w warunkach dużej wilgotności. Te wszystkie parametry można ustawić w oprogramowaniu Flightscope, aby dokładność pomiarów była jeszcze większa, i abyśmy mogli przygotować sie na każde warunki pogodowe (np. trenując w deszczu przewidzieć, jak zachowywałaby się piłka, gdyby było sucho).

Analiza krótkiej i długiej gry
Nowe technologie pozwalają na znacznie większą precyzję analizy krótkiej gry (w tym puttowania) dlatego radar Flightscope X3 można uznać za urządzenie kompletne, dzięki któremu możemy trenować każdy aspekt gry w golfa.

 

Potrzebujesz więcej informacji - chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Flightscope to bardzo zaawansowane urządzenia i ich omówienie w jednym tekście jest niemal niemożliwe.
Dlatego jako eksperci i wieloletni użytkownicy tego systemu (m.in. w naszych centrach fittingu) służymy Państwi pomocą w zakresie doradztwa, porównania cech poszczególnych rozwiązań i wybrania optymalnego modelu, który spełni oczekiwania.

 

Cena urządzenia pozostaje niewidoczna z uwagi na ogromną ilość opcji, które można skonfigurować przy jego zakupie. Także dlatego, że zakup radaru najczęściej jest tylko jednym z elementów, którzy nasi klienci planują podczas inwestycji. Dlatego cena jest kalkulowana dla Państwa indywidualnie - zachęcamy do zadawania pytań. Na pewno skontaktujemy się z Państwem celem jak najlepszego doradztwa i przygotowania oferty.

Flightscope

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook