Siatki treningowe do golfa

Siatka golfowa, to jeden z podstawowych akcesoriów treningowych, które powinien posiadać każdy golfista. Golf jest sportem dość wymagającym, stąd też wielu zawodników jest w ciągłym treningu, nawet w okresie zimowym, który zdecydowanie nie jest szczytem golfowego sezonu. Trenować może każdy, od graczy zawodowych, przygotowujących się rozgrywek zaplanowanych na nowy sezon, po amatorów, którzy mimo, iż  pojawiają się na polu golfowym, to z każdą jednostką treningową chcą podnosić swoje umiejętności i szlifować techniczne elementy.

Piłki golfowe promocje

Marki

Siatka treningowa do golfa -  wysoka wszechstronność użytkowania

Siatka golfowa umożliwia trening i pracę nad różnymi elementami gry. To idealne rozwiązanie na szlifowanie poszczególnych elementów. Golf to sport, który wymaga od gracza ciągłej pracy. Co więcej, żeby ćwiczyć wcale nie trzeba wybierać się na pola golfowe. Wystarczy kawałek wolnego miejsca w domu lub nawet garażu, bądź jeśli pogoda jest sprzyjająca, to taki trening można odbyć w przydomowym ogródku. Przenośne siatki do golfa dają graczowi naprawdę dużo wariantów treningu. W czym może pomóc siatka golfowa? Przede wszystkim takie akcesoria pomagają ćwiczyć precyzję uderzenia, co dla golfistyjest  jednym z najważniejszych elementów, który trzeba szlifować w zasadzie przez cały czas przygody z golfem. Ponadto trening z siatką golfową może zaowocować poprawieniem powtarzalności uderzeń, nie tylko w trakcie zajęć, ale także w trakcie gry na polu. Zajęcia z siatką prowadzone w domu, hali lub przydomowym ogródku mają również niebagatelny wpływ na poprawę siły uderzenia. Dlatego też trening z siatką golfową jest wskazany w zasadzie każdemu zawodnikowi, bez względu na fazę sezonu. Takie ćwiczenia z powodzeniem można wykonywać w okresie przygotowawczym przed sezonem. Mogą tez być ciekawym urozmaiceniem zajęć przed różnego rodzaju rozgrywkami. Mocna siatka do golfa może być tez ciekawa formą rozrywki i opcją na miłe spędzenie wolnego czasu w gronie znajomych.

Siatki treningowe do golfa - do gry indoor i outdoor

Siatki do golfa używane w treningu dzielą się na te używane w obiektach zamkniętych np. w domach, halach tzw. siatki indor, oraz te używane na świeżym powietrzu tzw. siatki outdoor, przy których użyciu można trenować np. w ogrodzie. Wybierając siatki treningowe do golfa outdoor warto mieć na uwadze, jaką powierzchnie ma plac, na którym chcemy przeprowadzić trening. Stąd też w ofercie sklepu dostępne są siatki o różnych wymiarach, dające możliwość szlifowania poszczególnych elementów gry w golfa. Zazwyczaj są one stosunkowo niewielkich rozmiarów, ale za to bardzo stabilne, co jest istotną informacją z punktu widzenia jakości treningu. Niektóre siatki do golfa mimo, iż są dedykowane do treningu na zewnątrz można w prosty sposób składać i rozkładać, tak aby nie było konieczności pozostawiania ich na powierzchni otwartej przez cały czas. Niektóre elementy treningu mogą wymagać też montażu dodatkowych osłon po bokach. W ten sposób uzyskujemy dwojaką korzyść, zwiększając bezpieczeństwo i niwelując możliwość powstania jakikolwiek start w przypadku nieprawidłowego uderzenia. Siatki z osłonami po bokach mogą być wykorzystywane również w pomieszczeniach zamkniętych, stając się tym samym siatkami do golfa typu indoor. W takim przypadku ryzyko uszkodzenia wartościowych przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniu również jest minimalne, ponieważ siatki do golfa w zestawie posiadają zazwyczaj specjalne dociążenia bocznych konstrukcji.

Siatka do golfa - szeroki wybór w profesjonalnym sklepie golfowym Bogigolf.com.pl

Sklep Bogigolf.com.pl oferuje szeroki wybór profesjonalnych siatek do golfa, dzięki którym można przeprowadzić różne rodzaje treningów poprawiających technikę, siłę i precyzję uderzenia. Cena siatki treningowej wcale nie musi być duża. Nieco droższe modele dają możliwość przeprowadzania bardziej zaawansowanego treningu. Tego typu siatki do golfa są też wykonane z lepszego i trwalszego materiału, dzięki czemu ich żywotność jest znacznie większa i z powodzeniem wytrzymają większą ilość jednostek treningowych. Taka siatka do golfa wytrzyma nawet serię silnych uderzeń. Plusem siatek do golfa znajdujących się w ofercie sklepu Bogigolf.com.pl jest nie tylko jakość wykonania, ale tez odporność siatki na warunki atmosferyczne. Siatki nie chłoną wody, a zmiany temperatury nie wpływają negatywnie na ich wytrzymałość. W efekcie wybierając taką siatkę zawodnik ma możliwość odbywania treningu praktycznie przez cały rok.

Siatki treningowe - do chippowania, drivów, do uderzeń ironami

W ofercie sklepu Bogigolf.com.pl dostępne są różne siatki treningowe, w tym m.in. do chippowania, drivów i do uderzeń ironami. Warto zwrócić uwagę m.in na produkty Eyeline Golf, gdzie do dyspozycji gracza dostępne są specjalne zestawy różnokolorowych okręgów celowniczych, pozwalające odbyć trening, w którym można ćwiczyć nie tylko dokładność, ale i powtarzalność swoich uderzeń. Taki zestaw jest bardzo prosty w składania i rozkładaniu, co pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu. Atutem są również jego kompaktowe wymiary.

Do podnoszenia swoich golfowych umiejętności przyda się mająca małe oczka siatka treningowa do chippowania np. firmy Longridge. Każdy z dostępnych modeli jest prosty w rozkładaniu i nie zajmuje dużo miejsca po złożeniu. Trening chippowania z użyciem takiej siatki można przeprowadzić w każdych warunkach, od pomieszczeń zamkniętych po przydomowy ogródek. To doskonały sposób na podnoszenie swoich umiejętności, jeśli potrzebujesz pomocy w tym elemencie gry. W ofercie dostępne są zarówno siatki z kieszeniami, jak i specjalne kosze chippingowe. Do chippowania można użyć również siatek treningowych PGA Tour. W ofercie jest również specjalna siatka do drivingu oraz mata. Tego typu siatka jest wykonana z trwałych materiałów, dodatkowo wzmocniona, a cała konstrukcja jest prosta w rozkładaniu i poradzi sobie z nią nawet początkujący golfista. Dzięki takiemu treningowi gracz ma możliwość wyrobienia sobie odpowiednich nawyków i powtarzalności uderzeń, co powinno pole golfowe i prawdziwa gra.

Warto też zwrócić uwagę na siatki treningowe Pure2 Improve. Dzięki dostępnym modelom każdy z graczy może odbyć trening poprawiający tzw. krótką grę. Ten produkt wyróżnia solidna konstrukcja i przede wszystkim uniwersalność. Można ich używać nie tylko w ogródku ale również w odpowiednio dużym pomieszczeniu. Taki trening zaowujce lepszą grą na  polu golfowych.

Ping G425 kije golfowe

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u