Bushnell Tour V4 JOLT dalmierz laserowy

1 599,00 1 499,00

Cena sugerowana: 1599zł

Cena netto: 1 218,70zł

Oszczędzasz: 100,00zł

Cena w punktach: 149900

Dostępność:
W magazynie
Model:
Tour V4 JOLT
Punkty:
5996 (warte 59.96 zł)
Producent:
Bushnell

Długooczekiwany następca jednego z najpopularniejszych modelu Bushnella w ostatnich latach.
Dalmierz Tour V4 oferuje tę samą, doskonałą jakość, która cechuje wszytkie produkty Bushnella.
Sprawdzona technologia JOLT, zastosowana po raz kolejny w dalmierzach tej marki, w prosty sposób sprawia, że pomiary odległości do flagi mają 100% dokładności. Przy najechaniu na flagę podczas pomiaru, urządzenie wibruje dając golfiście pewność, że mierzy odległość do dołka a nie tła za nim.


Nowy model został zmniejszony o 30% w stosunku do poprzedniego. Jest też lżejszy i posiada dużo bardziej ergonomicznie wyprofilowany korpus, dzięki czemu doskonale leży w dłoni - nawet kiedy jest nieco mokra lub spocona.

Model Bushnell Tour V4 posiada szereg technologii zaprojektowanych specjalnie dla golfistów:

PinSeeker

Technologia zaprojektowana specjalnie na potrzeby golfistów. Umożliwia ona dokładniejsze mierzenie odległości do flagi, która szczególnie z dużej odległości, nawet w powiększeniu jest tylko małym punktem. Przez to często zamiast odległości do flagi, w normalnym trybie otrzymuje się odległość do tła - krzewów, drzew itp.
Tryb PinSeeker niweluje te problemy i sprawia, że urządzenie w pierwszej kolejności 'szuka' przedmiotów bliżej mierzącego - a więc flagę wyłapuje spośród przedmiotów tła, nawet jeśli jest ona bardzo wąska.

Technologia JOLT
Najnowsza technologia firmy Bushnell, która w prosty sposób gwarantuje, że pomiary odległości są zawsze dokonywane do flagi, a nie tła za nią (drzew, krzaków itp.). Po najechaniu celownikiem na flagę dalmierz lekko wibruje, informując golfistę, że mierzona jest odległość do flagi.

Tryb skanowania
Normalny tryb umożliwia dokonanie jednego pomiaru po naciśnięciu przycisku. W trybie skanowania pomiary dokonywane są w czasie rzeczywistym. Można więc skanować odległości widoczne na horyzoncie - bez potrzeby zdejmowania palca z przycisku sprawdzać odległość do drzewa, flagi i innych obiektów.

Tryb deszczowy
Podczas zmniejszonej przejrzystości powietrza (deszcz, śnieg, mgła, kurz itd.) tryb ten niweluje niedokładności pomiaru, ignorując cząsteczki opadów.

Rainguard HD
Najwyższej jakości optyka urządzeń Bushnell sprawia, że nawet podczas deszczu widoczność przez wizjer nie jest zniekształcana kroplami wody. Dzięki temu można łatwiej niż w innych urządzeniach zobaczyć cele, nawet z dużej odległości a następnie dokonać dokładnych pomiarów.

Parametry techniczne

 • zaawansowany technicznie, profesjonalny dalmierz - idealny zarówno do codziennej gry jak i w szczególności turniejowej
 • powiększenie x5
 • błąd pomiaru +/- 1m
 • technologia PinSeeker
 • technologia JOLT
 • tryb skanowania
 • tryb deszczowy
 • wbudowane mocowanie dla statywu (statyw poza zestawem)
 • możliwości pomiarowe: 360m do flagi, 900m pomiar maksymalny
 • pole widzenia: 335 metrów na 900 metrach
 • pomiary wykonywane w ułamku sekundy
 • wbudowany wyświetlacz LCD
 • system szybkiej i precyzyjnej regulacji ostrości Fast Focus
 • wymiary: 40x101x79 mm
 • waga: 187g
 • bateria: 3V litowa
 • w zestawie pokrowiec do noszenia dalmierza

Sugerowana cena detaliczna: 355 EUR = 1599 PLN


Dzięki możliwości zmierzenia odległości do dowolnego miejsca na rozgrywanym dołku za każdym razem możesz wybrać odpowiedni do uderzenia kij. Mając w torbie dalmierz laserowy nie trzeba już zgadywać, czy do osiągnięcia greenu wziąć dziewiątkę czy ósemkę, czy piątką przebije się wodę czy lepiej wybrać hybrydę? Te i inne pytania zadaje sobie każdy golfista podczas rundy, a narzędziem, które pozwala na nie odpowiedzieć jest właśnie dalmierz laserowy.

Co więcej - dalmierze Bushnell, podobnie jak większość tego typu urządzeń, są dopuszczone do legalnego użytkowania podczas turniejów (zgodnie z wyjątkiem od zasady 14-3).

Dalmierz laserowy działa na zasadzie przesyłania wąskiej wiązki światła, która odbita od przedmiotu umożliwia temu bardzo precyzyjnemu urządzeniu obliczenie odległości. Wszystko odbywa się automatycznie i jedyną rzeczą, którą trzeba zrobić jest namierzenie celu w 'celownik' dalmierza i naciśnięcie przycisku pomiaru.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: (32) 215-73-21
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook