Bushnell Tour V5 z funkcją SHIFT SLOPE golfowy dalmierz laserowy

Cena netto: 1 503,25zł

Oszczędzasz: 150,00zł

Cena w punktach: 174900

1 999,00 1 849,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Tour V5 + SHIFT SLOPE
Punkty:
6996 (warte 69.96 zł)
Producent:
Bushnell
Kategoria:
Akcesoria
Rodzaj:
Dalmierze golfowe

Długooczekiwany następca jednego z najpopularniejszych modelu Bushnella w ostatnich latach.
Dalmierz Tour V5 oferuje tę samą, doskonałą jakość, która cechuje wszytkie produkty Bushnella.
Dodatkowa opcja SLOPE umożliwia kompensację różnicy wzniesień dla osiągnięcia jeszcze bardziej dokładnych pomiarów.
W wersji SHIFT używanie SLOPE jest wyłączone i sygnalizowane innym uczestnikom gry przez przesunięcie widocznej z daleka zapadki z boku urządzenia.
Dzięki temu dalmierz jest w pełni legalny nawet w rundach turniejowych i rankingowych (po wyłączeniu SLOPE).

Sprawdzona technologia JOLT, zastosowana po raz kolejny w dalmierzach tej marki, w prosty sposób sprawia, że pomiary odległości do flagi mają 100% dokładności. Przy najechaniu na flagę podczas pomiaru, urządzenie wibruje dając golfiście pewność, że mierzy odległość do dołka a nie tła za nim.

Jest też lżejszy i posiada dużo bardziej ergonomicznie wyprofilowany korpus, dzięki czemu doskonale leży w dłoni - nawet kiedy jest nieco mokra lub spocona.
Magnetyczne mocowanie, dostępne do tej pory wyłącznie w najdroższych dalmierzach Bushnella, umożliwia przymocowanie korpusu urządzenia do ramy wózka czy melexa.

Model Bushnell Tour V5 SHIFT posiada szereg technologii zaprojektowanych specjalnie dla golfistów:

PinSeeker
Technologia zaprojektowana specjalnie na potrzeby golfistów. Umożliwia ona dokładniejsze mierzenie odległości do flagi, która szczególnie z dużej odległości, nawet w powiększeniu jest tylko małym punktem. Przez to często zamiast odległości do flagi, w normalnym trybie otrzymuje się odległość do tła - krzewów, drzew itp.
Tryb PinSeeker niweluje te problemy i sprawia, że urządzenie w pierwszej kolejności 'szuka' przedmiotów bliżej mierzącego - a więc flagę wyłapuje spośród przedmiotów tła, nawet jeśli jest ona bardzo wąska.

Slope Technology
To sztandarowa technologia najbardziej zaawansowanych dalmierzy Bushnella. Pozwala na skompensowanie różnicy wzniesień pomiędzy miejscem, z którego mierzymy, do mierzonego obiektu. To funkcja typowo golfowa - wiadomo bowiem, że w linii prostej uderzając pod górkę musimy użyć "dłuższego" kija niż gdybyśmy uderzali po równym terenie. Dalmierz oblicza tę różnicę i podaje odległość, jaka realnie jest do "zagrania" - pod górkę lub z górki.

Bushnell Tour V4 Slope ShiftWersja SHIFT
Za pomocą ruchomej zapadki z boku urządzenia można wyłączyć lub włączyć funkcję SLOPE. Zgodnie z nowymi regułami, aby dalmierz z funkcją kompensacji różnicy wzniesień był opuszczony do rund turniejowych i rankingowych, musi posiadać możliwość wyłączenia SLOPE w sposób widoczny i jednoznaczny dla wszystkich uczestników gry. Tak działa prosta mechaniczna zapadka, która w pozycji górnej pokazuje napis SLOPE Edition i informuje, że ta funkcja jest włączona. W położeniu dolnym, napisu brak, co informuje, że dalmierz jest w trybie bez SLOPE.

Technologia JOLT
Najnowsza technologia firmy Bushnell, która w prosty sposób gwarantuje, że pomiary odległości są zawsze dokonywane do flagi, a nie tła za nią (drzew, krzaków itp.). Po najechaniu celownikiem na flagę dalmierz lekko wibruje, informując golfistę, że mierzona jest odległość do flagi. W nowych dalmierzach V5 dodatkowo 'celownik' zmienia się na czerwony po najechaniu na flagę.

Magnetyczne mocowanie
Ciekawą funkcją jest magnetyczny panel w obudowie, który pozwala dosłownie przykleić dalmierz do elementów metalowych - na przykład ramy melexa czy wózka golfowego. Pozwoli to mieć dalmierz zawsze pod ręką, bez konieczności chowania go za każdym razem. Wielu z nas pozwoli też zapewne uniknąć przypadkowego zgubienia drogiego sprzętu, na przykład odjeżdżając za szybko w ferworze walki turniejowej :)

Tryb skanowania
Normalny tryb umożliwia dokonanie jednego pomiaru po naciśnięciu przycisku. W trybie skanowania pomiary dokonywane są w czasie rzeczywistym. Można więc skanować odległości widoczne na horyzoncie - bez potrzeby zdejmowania palca z przycisku sprawdzać odległość do drzewa, flagi i innych obiektów.

Tryb deszczowy
Podczas zmniejszonej przejrzystości powietrza (deszcz, śnieg, mgła, kurz itd.) tryb ten niweluje niedokładności pomiaru, ignorując cząsteczki opadów.

Rainguard HD
Najwyższej jakości optyka urządzeń Bushnell sprawia, że nawet podczas deszczu widoczność przez wizjer nie jest zniekształcana kroplami wody. Dzięki temu można łatwiej niż w innych urządzeniach zobaczyć cele, nawet z dużej odległości a następnie dokonać dokładnych pomiarów.

Parametry techniczne

 • zaawansowany technicznie, profesjonalny dalmierz - idealny zarówno do codziennej gry jak i w szczególności turniejowej
 • powiększenie x5
 • błąd pomiaru +/- 1m
 • technologia PinSeeker
 • technologia JOLT
 • technologia SLOPE kompensująca wzniesienie/spadek terenu dla precyzyjnych pomiarów
 • wyłącznik SHIFT, pozwalający na legalne wyłączenie funkcji kompensacji różnicy wzniesień na czas rundy turniejowej
 • tryb skanowania
 • tryb deszczowy
 • wbudowane mocowanie dla statywu (statyw poza zestawem)
 • możliwości pomiarowe: 360m do flagi, 900m pomiar maksymalny
 • pole widzenia: 335 metrów na 900 metrach
 • pomiary wykonywane w ułamku sekundy
 • wbudowany wyświetlacz LCD
 • system szybkiej i precyzyjnej regulacji ostrości Fast Focus
 • wymiary: 40x101x79 mm
 • waga: 160g
 • bateria: 3V litowa
 • w zestawie pokrowiec do noszenia dalmierza

Sugerowana cena detaliczna: 439 EUR = 1999 PLN


Dzięki możliwości zmierzenia odległości do dowolnego miejsca na rozgrywanym dołku za każdym razem możesz wybrać odpowiedni do uderzenia kij. Mając w torbie dalmierz laserowy nie trzeba już zgadywać, czy do osiągnięcia greenu wziąć dziewiątkę czy ósemkę, czy piątką przebije się wodę czy lepiej wybrać hybrydę? Te i inne pytania zadaje sobie każdy golfista podczas rundy, a narzędziem, które pozwala na nie odpowiedzieć jest właśnie dalmierz laserowy.

Co więcej - dalmierze Bushnell, podobnie jak większość tego typu urządzeń, są dopuszczone do legalnego użytkowania podczas turniejów (zgodnie z wyjątkiem od zasady 14-3).

Dalmierz laserowy działa na zasadzie przesyłania wąskiej wiązki światła, która odbita od przedmiotu umożliwia temu bardzo precyzyjnemu urządzeniu obliczenie odległości. Wszystko odbywa się automatycznie i jedyną rzeczą, którą trzeba zrobić jest namierzenie celu w 'celownik' dalmierza i naciśnięcie przycisku pomiaru.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego


Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u