Buty golfowe męskie Adidas

Buty golfowe męskie firmy Adidas zostały stworzone po to, aby w każdej sytuacji zapewnić perfekcyjne połączenie: komfortu, stabilności oraz przyczepności. Od najlepszych modeli, takich jak ZG21, TOUR360 XT-SL SPIKELESS, CODECHAOS po linie TECH RESPONSE i ADICROSS - znajdź idealne rozwiązanie dla swojego stylu gry. Wygoda, zadowolenie i pewność każdego kroku mogą ci towarzyszyć od wyjścia z domu do przejścia od ostatniego dołka na szklankę zimnego piwa w domku klubowym.

Buty do golfa męskie Adidas -  amortyzowany komfort i uniwersalny styl dla wymagających golfistów 

Buty golfowe męskie firmy Adidas są odpowiedzią na potrzebę stworzenia obuwia sprawdzającego się zarówno w każdych warunkach, jakie mogą się zdarzyć podczas gry w golfa jak i pozwalającego na to, aby bez żadnych ograniczeń uczestniczyć w imprezach w pomieszczeniach. Buty produkowane są masowo, ale np. forma PureMTO została zaprojektowana i ręcznie wykonana przez rzemieślnika Toshiaki Omori.

Chodzenie powoduje mikro wstrząsy przenoszące się na stawy nóg, kręgosłup. Mogą one objawiać się w postaci bólów lub przechodzić ze stanów zapalnych ostrych w przewlekłe. Dlatego tak ważne jest, aby stopy otulić wachlarzem sprężystości, który pozwoli przemierzać duże odległości i znacznie zmniejszy ich wpływ na zdrowie gracza. Adidas – firma, która od lat specjalizuje się projektowaniu i tworzeniu sprzętu sportowego przeniosła swoje olbrzymie doświadczenie na buty golfowe męskie. Zastosowano takie techniki amortyzacji jak: Lightstrike, Fitfoam.

Jak można dzięki butom golfowym Adidas uzyskać pewność ruchów i właściwą postawę?  

Golfista osiągnie dobry wynik, jeśli będzie skupiony niczym promień lasera na grze: wyborze strategii, realizacji jej, wysyłaniem piłki dokładnie w zaplanowane miejsce. Buty golfowe męskie firmy Adidas dają zawodnikowi pełną kontrolę nad ruchami zapewniając maksymalną przyczepność nawet do mokrego i śliskiego podłoża. Technologia Thintech stabilizuje gracza przy użyciu sześciu kołków. Są one płaskie i stopy zawodnika znajdują się blisko podłoża. Poprawia to równowagę, zapewnia lepszy przepływ energii z ciała do kija i piłeczki, ułatwia efektywny balans ciałem bez obawy o pośliźnięcie. Buty golfowe męskie Adidas sprawiają, że po założeniu ich wzrastają: moc i precyzja uderzeń.

Bezkonkurencyjne buty golfowe męskie marki Adida, czyli jak perfekcyjnie ochronić stopy przed wilgocią i otulić je komfortem przez całą rundę.

Przewygodne, piękne, fantastycznie zaprojektowane i wykonane golfowe buty stracą wiele w ocenie użytkownika, gdy poczuje w nich wilgoć. Aby wartości użytkowe były tak samo atrakcyjne jak wygląd, buty golfowe męskie Adidas wyposażył w system dwukierunkowego przewodnictwa wilgoci. Z zewnątrz są nieprzemakalne i służy temu Sprintskin - wodoodporna syntetyczna cholewka. Po spędzeniu w wietrze i mżawce kilku godzin na polu golfowym będzie można wrócić do klubu w dobrym humorze mając na nogach obuwie wyprodukowane z zastosowaniem wiatroszczelnej i wodoodpornej technologii WIND.RDY. W wykonaniu butów zwraca uwagę dbałość o szczegóły i niech ciebie nie dziwią np. zgrzewane szwy. Poczucie suchego i miękkiego komfortu zwiększa system wentylacji, który powoduje, że buty golfowe męskie Adidas mają przyjemne, miękkie, pozbawione wilgoci wnętrze przez całą rundę. Dzięki temu swoją energię zawodnik może przeznaczyć na grę, przekazywanie jej piłce i skupić się na rozgrywce niezależnie od warunków atmosferycznych. Jak to jest możliwe? W butach stosowane są membrany. Mają one mikroskopijne otwory o średnicy 20 000 razy mniejsze niż cząsteczki wody - stąd wodoodporność. Są one 700 razy większe niż cząsteczka pary wodnej - stąd paro przepuszczalność. Taka konstrukcja stanowi barierę dla: wiatru, deszczu i śniegu. Odprowadza na zewnątrz buta wytworzone przez ciało: pot i nadmiar ciepła. Suchy komfort na mokrym polu golfowym? Z dobrze wybranym obuwiem to nie virtual ale reality.

Buty golfowe dla mężczyzn Adidas - sprężyste wsparcie w trakcie swingu

Jak zamienić bogey w birdie? Dzięki dodatkowej energii, którą dadzą ci buty golfowe męskie Adidas będziesz mógł przenieść grę w golfa na wyższy poziom. Podeszwa wykonana z elastycznego materiału ulega ściśnięciu podczas pochylenia zawodnika. Następnie, gdy gracz odchyla się w drugą stronę zmagazynowana w niej energia zostaje uwolniona i wspomaga ruch niczym napięta cięciwa łuku strzałę. Bez dodatkowego wysiłku, dzięki zgromadzeniu i celowemu wykorzystaniu energii zawodnik dysponuje w decydującym momencie większą siłą i może ją przekazać piłce. Co powoduje, że buty golfowe męskie Adidas zachowują się niczym samochód  z napędem hybrydowym? Są to technologie: adiPrene, adiPrene+, BOOST, Bounce. W różnym stopniu akumulują one energię powstającą przy nacisku stopą na ziemię, aby później oddać ją. Wybierz taką, która najbardziej dostosowana jest do Twojej dynamiki ruchu.

Buty do golfa męskie z BOA od renomowanego producenta marki Adidas dostępne w sklepie Bogigolf.pl 

Adidas lansuje styl - załóż i zapomnij. Buty golfowe męskie Adidas są tak wygodne, że zawodnik nie liczy czasu, który ma je na nogach. Nie wymagają dodatkowej troski – raz założone nie rozsznurowują się. Jak przystało na obuwie dla profesjonalistów zastosowano w nim system sznurowania BOA. Spotkać go można także w butach snowboardowych. Obecnie nie ma sobie równych pod względem łatwości, szybkości i precyzji wiązania. Bazuje on na lince, która jest przeciągnięta przez but podobnie jak sznurówka. Ściąga się ją przez obracanie kółkiem. Następuje wówczas nawinięcie linki. Aby poluzować wiązanie wystarczy pociągnąć za kółko. Linka zostaje automatycznie zwolniona. Dzięki systemowi BOA buty golfowe męskie Adidas można wiązać szybko, łatwo i bez wysiłku. Linkę da się naciągnąć o wiele mocniej i precyzyjniej niż w przypadku butów wiązanych sznurowadłami. Zaciągnięta linka nie ulega poluzowaniu, rozwiązaniu pod wpływem ruchów stopy w trakcie swingu. Zadzwoń do sklepu BogiGolf teraz i powiedz jaki masz problem ze swoimi aktualnymi butami. Najprawdopodobniej Adidas już opracował jego skuteczne rozwiązanie.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u