Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Callaway

Callaway Golf Company to notowana na NYSE amerykańska firma działająca w branżach: ekwipunek sportowy i tekstylia. Ma zasięg globalny. Projektuje, produkuje i sprzedaje sprzęt do golfa (w szczególności kije i piłki) a także akcesoria takie jak torby, rękawiczki i czapki. Firma zajmuje się również szyciem odzieży - poprzez swoją spółkę zależną „Callaway Apparel”. W jej linii znajdują się: koszulki polo, polary, spodnie, swetry, szorty. Inna spółka zależna Callaway, „Cuater” produkuje buty golfowe.

Profesjonalne kije amerykańskiej marki Callaway - irony, hybrydy i kije dla praworęcznych

Coca-Cola odniosła sukces rynkowy, bo dążyła do tego, żeby wszędzie, gdzie są chcący się napić Coca-Coli mogli ją dostać. Analogicznie profesjonalne kije golfowe Callaway są produkowane we wszystkich wersjach jakie tylko można zamarzyć: drivery Callaway, fairway woody Callaway, irony Callaway, zestawy combo, hybrydy, wedge Callaway, puttery Callaway, juniorskie pojedyncze i w zestawach, damskie, dla praworęcznych i leworęcznych a w każdej z kategorii może być jeszcze kilka podkategorii. Callaway nie konkuruje ceną czy kompromisami pod względem użytych materiałów. Kije golfowe Callaway to najbardziej zaawansowane kije, z jakich można korzystać na polu golfowym. Wszystkie profesjonalne kije amerykańskiej marki Callaway są wykonane z olbrzymią precyzją i wykorzystaniem zaawansowanej wiedzy naukowej.

Kij Golfowy Wedge Macdaddy 5 dla praworęcznych - garść wrażeń

O firmie najlepiej świadczą jej produkty. Przyjrzyjmy się jednemu z nich. Po pierwsze - uwagę zwraca wygląd. Kij Golfowy Wedge Macdaddy 5 dla praworęcznych nie jest tutaj wyjątkiem. Callaway zawsze tworzyło świetnie wyglądające kije. O gustach oczywiście się nie dyskutuje, ale osoby przyzwyczajone do czerwonej kolorystyki MD4 można uspokoić. Niebieskie, zimne detale doskonale  komponują się z metalem. Kij golfowy dla praworęcznych Wedge Macdaddy 5 został zaprojektowany przez guru wedge Rogera Clevelanda wraz z zespołem. Świadomość tego wywołuje chęć wzięcia kija do ręki i wypróbowania go. Ciekawe jest także studiowanie szczegółów. Konstrukcja rowków została całkowicie przeprojektowana w stosunku do modelu Mackdaddy 4. Nowe rowki zostały zaprojektowane z kątem ściany 37° (w porównaniu do 5° w poprzedniej wersji). W rezultacie krawędź rowków jest znacznie ostrzejsza i zapewnia maksymalną przyczepność i rotację w szerokim zakresie błędów uderzenia. Kij nie służy wyłącznie do patrzenia na niego. Od samego początku użytkowania daje się zauważyć, że spin jest fantastyczny, nawet przy najkrótszych strzałach. Oczywiście, kiedy dostaje się do ręki wedge z zupełnie nowymi rowkami, już samo to powoduje uzyskanie dodatkowej przyczepności. Kij zachowuje się tak, że rotacja jest spójna i przewidywalna. MD5 jest dostępny w wersjach: 46°, 48°, 50°, 52°, 54°, 56°, 58° i 60°.

Zawodnicy podkreślają, że największe wrażenie zrobiły na nich uderzenia „z 3/4” zamachu. Łagodna stal węglowa 8620 jest fantastyczna, ponieważ zapewnia responsywność przy dużej rotacji, nawet gdy nie ma pełnej prędkości. To daje kontrolę nad dystansem.

Podsumowując:

Plusy

  1. Dobry, kontrolowany spin.
  2. Fantastyczny wygląd.
  3. Zaskakująco wybaczający.

Minusy

  1. Jasnoniebieski uchwyt może zniechęcić niektórych golfistów.
  2. Jak przystało na nowość - wysoka cena. Może być problemem, jeśli chce się kupić więcej niż jeden kij.

Wysokiej jakości piłki, a także akcesoria golfowe marki Callaway

Piłki golfowe Callaway nadal nabierają rozpędu jako jedne z najlepszych piłek golfowych w grze. Piłki do gry w golfa Callaway nazwano piłkami, która zmieniły konstrukcję piłki dzięki postępowi technologicznemu wprowadzonemu przez światowej klasy zespół badawczo-projektowy. Piłki golfowe Callaway są przeznaczone dla graczy, którzy szukają: niesamowitego wyczucia, dużych odległości, ekstremalnej kontroli, ulepszonej aerodynamiki i dużej trwałości. Dzięki matowym wykończeniom kolorystycznym, zaawansowanej konstrukcji wnętrza, ulepszonym wzorom wgłębień i innym dodatkom, piłeczki golfowe Callaway najprawdopodobniej wyprzedzają konkurencję. Kup Callaway już dziś! Pobyt na polu golfowym to nie tylko wyniki i czas spędzany w doborowym towarzystwie. To również akcesoria i potrzeba wygodnego przetransportowania ich na pole. Co zrobić z butami do golfa? Obuwie z kolcami (spicks) nie nadaje się do chodzenia nigdzie oprócz green pool. Buty golfowe z miękkimi kolcami (soft spicks) są bardziej uniwersalne, ale co z nimi zrobić po rozgrywce. Zamiast wejść do klubu wraz z kawałkami murawy można buty zmienić. Będzie to łatwe, jeśli obuwie na zmianę zabierzemy do torby na buty Calaway. Ma ona przemyślną konstrukcję i otwory umożliwiające odprowadzanie nadmiaru wilgoci. Resztę sprzętu i akcesoriów można zapakować do torby golfowej.

Sprawdź asortyment toreb marki Callaway w sklepie BogiGolf

Dlaczego asortyment toreb marki Callaway w sklepie BogiGolf jest tak zróżnicowany? Ma to na celu zaspokojenie potrzeb każdego golfisty. Praktyka pokazała, że zawodnicy mają zróżnicowane preferencje, stąd torby golfowe Callaway muszą wpasowywać się w istniejące trendy. Często też potrzeby wynikają z ich doświadczeń, oczekiwań, gustów. Nie ma dwóch graczy, którzy by mieli je identyczne. Asortyment toreb marki Callaway w sklepie BogiGolf zadowoli poszukujących toreb: superlekkich i pojemnych, na iście angielską pogodę, zabezpieczających bagaż przed udaniem się w daleką podróż. Ultralekkie torby zainteresować mogą juniorów oraz golfistki. Na uwagę zasługuje fakt, iż minimalizując wagę nie zapomniano o wygodzie użytkowników. Wszyto dodatkowe poduszeczki w miejscach kontaktu z ciałem, dla większego komfortu i poprawy wentylacji. Po zdjęciu z pleców torbę można postawić na rozkładanych nóżkach. Callaway oferuje torby golfowe wodoodporne w wersjach stand bag jak i cart bag. Uszyte są one z materiału wodoodpornego. Szwy zostały uszczelnione. Przed przeciekaniem zabezpieczone są także zamki oraz wszystkie kieszenie. Dążenie Ely Callaway’a do wytwarzania najlepszych towarów jest stale aktualne. Produkowane przez Callaway torby golfowe Hyper Dry Cart Bag ważą zaledwie 1,9 kg i są to jedne z najlżejszych toreb przeznaczonych na wózek na rynku!

Rękawiczki i czapki od Callaway zapewniające doskonałe czucie w każdych warunkach pogodowych

Golfista od rękawiczki oczekuje, że zapewni mu doskonałe czucie w każdych warunkach pogodowych. Ma chronić dłoń z zewnątrz przed słońcem, wiatrem, deszczem, a od wewnątrz ma zapewniać odprowadzanie wilgoci, oddychalność i elastyczność a jednocześnie w każdych warunkach pogodowych nie ograniczać ruchomości. Jednym słowem zawsze musi przylegać do ręki niczym druga skóra. Aby sprostać tym wymaganiom rękawiczki Callaway wykorzystują właściwości różnych materiałów. Na kostkach muszą być elastyczne w czterech kierunkach. Dostrzec w nich można wzmocnione naszywki na dłonie, które dają lepszą przyczepność i trwałość w każdych warunkach pogodowych. Sprzęt sportowy do określonej dziedziny ma swoją specyfikę. Rękawiczki golfowe od Callaway mają np. elastyczny mankiet wiązany, który daje poczucie otulenia dłoni i jednocześnie zapewnia wchłanianie wilgoci. Całości dopełnia regulowane zamknięcie Opti Fit ™ - cienkie, lekkie i dopasowane. Golfiści cenią czapki od Callaway zapewniające doskonałe samopoczucie w każdych warunkach pogodowych. Po pierwsze krój czapek jest taki, że głowa wyglądach w nich elegancko. Modele na lato są nisko profilowe, wycięte. Chronią przed słońcem, a jednocześnie są przewiewne. Zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV 30+. Oczywiście w ofercie jest też stylowy kapelusz z lekkiej słomki dla dam. Zapewnia on ochronę przed promieniowaniem na poziomie UV 50+. Całości kunsztownego projektu dopełnia regulowany skórzany pasek.

Wyposażenie marki Callaway do gry w golfa dla zaawansowanych graczy

Callaway Mavrik/Epic Advanced Opti-Force Shaft Adaptor to przykład wyposażenia marki Callaway do gry w golfa przeznaczonego dla zaawansowanych graczy. Za jego pomocą można kij dostroić do stylu gry niczym instrument muzyczny, aby wydawał czyste tony. Urządzenie montuje się tuż nad główką. Składa się z dwóch kół zębatych, które obracają się niezależnie, dając w sumie 8 możliwych kombinacji: loft, lie, i angle (draw lub neutral). Czy miałeś możliwość poznać jego działanie?

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u