Cena netto: 1 056,10zł

Oszczędzasz: 100,00zł

Cena w punktach: 129900

1 399,00 1 299,00

Dostępność:
do 14 dni
Model:
Taylor Made Spider SR Single Bend Putter
Punkty:
5196 (warte 51.96 zł)
Producent:
Taylor Made
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Puttery - kije do gry w golfa

Dostępne opcje

Nowa seria Spider SR pochodzi od angielskiego 'Stability Refined' i rzeczywiście na nowo określa stabilność w kiju golfowym typu putter.
Zastosowane technologie - od specjalnego shaftu Fluted Feel, przez odpowiednie wyważenie, dostosowane do długości kija - aż do flagowej technologii PureRoll - sprawiają, że puttowanie Spiderem SR to prawidziwa przyjemność.
Sprawdzona technologia TruePath White znacznie ułatwia celowanie i obranie prawidłowego kierunku do dołka golfowego.

Nowy kształt w rodzinie putterów Spider
Inspirowany putterami zawodowych golfistów Spider SR posiada kształt ze 'skrzydłami' które przenoszą znaczną część masy w ramach główki daleko od lica, na krańce. Dzięki temu, że na końcach tych skrzydeł zamontowano ciężarki możliwe stało się regulowaie MOI dostosowane do długości kija. Wszystko to zapewnia znaczną stabilizację uderzeń i wybaczalność kija golfowego.

Waga dostosowana do długości
Dzięki zastosowaniu dwóch rodzajów ciężarków łatwiejsze jest osiąganie zamierzonego swingweight. Para ciężarków wbudowana jest w korpus główki puttera - one są niewymienne i umieszczone na stałe dla poprawy dzwięku oraz stabilizacji całego korpusu główki. Natomiast ciężarki na końcach skrzydełek mają różne wagi, za pomocą których można zbudować puttera o najbardziej odpowiadającej golfiście wadze dynamicznej (swingweight).

Optyczny system celowania
Pracując nad nowym modelem puttera, TaylorMade zatrudnił specjalistów od optyki. Dzięki temu powstał system True Path (ang. prawdziwa ścieżka), który wykorzystując zjawiska optyczne pomaga łatwiej ustawić się do uderzenia, a także daje dobre skupienie podczas wykonywania swingu putterem. Dodatkowo łuk skierowany w kierunku uderzenia w środkowej części główki w ruchu poprawia wizualne bodzce, które widzi nasze oko co jeszcze bardziej stabilizuje dłonie przy precyzyjnym puttowaniu.

Osadzenie Double Bend
W prezentowanej wersji zastosowano osadzenie typu double bend, które dzięki podwójnemu wygięciu zmienia nieco balans główki. Jest ona wtedy wyważona bardziej na środek lica dzięki czemu mniej kręci się wokół własnej osi. Taki typ osadzenia sprzyja osobom odwodzącym puttera po linii zbliżonej do prostej lub minimalnym łuku.

Shaft Fluted Feel
Nowością w putterach Spider EX jest shaft, który posiada rowki na swojej długości w kluczowej sekcji dolnej. Dzięki temu jest mniej podatny na skręcanie i odkształcanie - które przy tak precyzyjnym kiju golfowym jak putter mogą mieć ogromne znaczenie. Nowy shaft Fluted Feel daje też niesamowite, miękkie czucie przy kontakcie z piłką golfową.

Lico Pure Roll
Sprawdzona technologia Pure Roll została oczywiście zastosowana w najwyższej klasy putterach Spider Tour. Nowe lico zostało wyposażone w umieszczone pod kątem 45 stopni rowki, które wypełniono miękkim polymerem. Daje to niesamowite czucie uderzenia a także przyspiesza przejście piłki do równomiernego toczenia po greenie, bez podskakiwania. Dzięki temu piłka dużo lepiej zachowuje linię uderzenia i nie zmienia kierunku podskakując po trawie.
Wkładka o grubości 5mm została ulepszona, aby dawać jeszcze lepsze wrażenia dzwiękowe i lepsze czucie piłki.

Rodzina Spider SR
Seria Spider została w 2021 wzbogacona o nowy model - SR (od Stability Refined). Sprawdzony na Tourze kształt ze skrzydełkami dostępny jest w dwóch rodzajach osadzenia shaftu - Flow Neck oraz Single Bend. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze najlepszej opcji dla Ciebie - skontaktuj się z naszą obsługą lub odwiedź BogiGolf Fitting Center.

Spider SR Collection kije golfowe taylormade

 

MODEL Ręka Toe Hang Offset Długość Waga główki LOFT LIE
Spider SR Flow Neck Prawa/lewa 22° Full Shaft 33", 34", 35" 355g 70°
Spider SR Single Bend Prawa/lewa Face Balanced Full Shaft 33", 34", 35" 350g 70°

Sugerowana cena detaliczna: 299 EUR = 1399 PLN

Stability Putters
Stability shaft

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego


Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook