Miura MB-101 Blade zestaw ironów

Cena netto: ZAPYTAJ O CENĘ

ZAPYTAJ O CENĘ

Dostępność:
do 14 dni
Model:
MB-101 Chrome Irons Set
Producent:
Miura
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Zestawy ironów

Dostępne opcje

Najbardziej klasyczne kije golfowe jakie Miura wytwarza od początku swojej działalności to właśnie irony typu blade. Aktualny model MB-101 łączy w sobie wiedzę i doświadczenia zdobyte przez wszystkie lata działalności Miury. Drobne poprawki w stopce sprawiają, że kij golfowy łatwiej przechodzi przez podłożę. Szerokość spodu oraz grubość lica zostały zoptymalizowane w jednym celu - nieziemskiego czucia i kontroli uderzeń

Przepiękny klasyczny wygląd główek kijów golfowych

Większość golfistów zgadza się, że kije typu blade wyglądają pięknie i jest to esencja ironów. Miura i jej projektanci jak zwykle stanęli na wysokości zadania nie zmieniając kompletnie poprzednich, bardzo udanych modeli tego typu ironów, tylko ulepszając drobne detale, które stanowią różnicę. Dlatego w klasycznej główce ironów MB-101 mamy piękne, jednokolorowe logo Miura w centralnym miejscu bliżej toe, aby design był jak najbardziej ascetyczny. Klasyczny kształt łopatki oraz minimalny offset przypadną do gustu wszystkim golfistom ceniącym doskonały wygląd swoich kijów przy adresowaniu piłki golfowej.

Dostępne w dwóch rodzajach wykończenia główek

Model CB-301 jest dostępny w trzech wersjach: chromowanej lub czarnej (oksydyzowanej). Daje to niesamowity wybór wszystkim golfowym estetom, którzy szukają unikalnego zestawu kijów golfowych dla siebie. Z uwagi na niemal rzemieślniczą produkcję, niekiedy czas dostawy główek w różnych wykończeniach moze być dość długi, dlatego polecamy zawsze skonsultować się przed zakupem z naszą obsługą.

Specyfikacje kijów golfowych Miura

Miura jest marką, która dostarcza same komponenty - to znaczy główki, które doświadczeni club fitterzy i club builderzy składają pod zamówienie klientów. Jako najlepsi w Polsce specjaliści w tej dziedzinie oferujemy kije golfowe marki Miura będąc w stanie sprostać ogromnej perfekcji, z jaką producent wykonał główki. Budując kije dla naszych klientów używamy wysokiej klasy shaftów i gripów, przeważnie wybranych w trakcie sesji fittingowych lub podanych przez klienta. Dlatego też cena kijów Miura uzależniona jest od wybranych shaftów i gripów (ewentualnie innych dodatkowych usług serwisowych) - stąd nie podajemy sztywnej ceny za kij. Prosimy o kontakt celem ustalenia specyfikacji (lub fittingu kijów golfowych) oraz obliczenia ceny gotowego produktu z naszą obsługą.

Specyfikacje:

Kij

Loft 

Lie 

Długość
(rekomendacja)

Ręka

3 iron

 21°

 60.5° 

39.00"

tylko prawe

4 iron

 24°

 61.0° 

38.50"

tylko prawe

5 iron

 27°

 61.5° 

38.00"

tylko prawe
6 iron

 30°

62.0°

37.50"

tylko prawe
7 iron

 34°

62.5°

37.00"

tylko prawe
8 iron

 38°

 63.0°

36.50"

tylko prawe
9 iron

 42°

 63.5°

36.00"

tylko prawe
PW

 47°

 64.0°

35.75"

tylko prawe

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook