Callaway Rogue ST MAX OS Lite Hybrid kij do golfa

Cena netto: 934,15zł

Oszczędzasz: 150,00zł

Cena w punktach: 114900

1 299,00 1 149,00

Dostępność:
do 14 dni
Model:
Callaway Rogue ST MAX OS Lite Hybrid
Punkty:
4596 (warte 45.96 zł)
Producent:
Callaway
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Rescue (hybrydy)

Dostępne opcje

Nowy model hybrydy Rogue ST Max OS LITE charakteryzuje się większą główką kija golfowego, a co za tym idzie – zdecydowanie większą wybaczalnością. Dodatkowo hybryda Rogue ST Max OS posiada wyważenie i tendencję do grania draw. Odchudzenie główki spowodowało spadek swingweight co może oznaczać dla niektórych golfistów większą łatwość w wykonaniu zamachu golfowego. Jest to model o najszerszej ofercie kątów główek - golfiści mogą wybierać kije od 3h aż do 8h.

Zupełnie nowe rozwiązanie lica kija golfowego - Jailbreak

Dzięki wykorzystaniu technologii A.I., inżynierowie Callaway opracowali zupełnie nowy system wzmocnienia konstrukcji główki kija golfowego, technologię Jailbreak. Jest doskonale znana z driverów a teraz została zastosowana w hybrydzie. W tym przypadku ma ona postać dwóch, umieszczonych po bokach główki kija, „ramek” (frames). Ramki te zostały umiejscowione maksymalnie na skraju główki kija dając bardzo dużo stabilności konstrukcji, ale jednocześnie pozwalając na duży stopień ugięcia lica kija w momencie impaktu.

Optymalizacja kształtu lica kija golfowego – z wykorzystaniem A.I.

Dzięki nowatorskiej technologii A.I., inżynierowie Callaway opracowali zupełnie nowy kształt lica kija Rogue ST Max. Jako cel obrali sobie poprawę spinu, launch i prędkości piłki. Efektem jest unikalna konstrukcja lica, która różni się w każdym modelu oraz lofcie kija. Lico wykonane jest ze stali 455.

Optymalny launch oraz więcej prędkości piłki golfowej

Dodanie 15 g dociążenia konstrukcji główki kija, poprzez zastosowanie ciężarka wykonanego z wolframu, pozwala na bardzo precyzyjne ulokowanie środka ciężkości główki kija. Efektem jest optymalny launch (kąt startu w górę) piłki golfowej oraz jeszcze więcej prędkości początkowej, co w rezultacie przekłada się na większe odległości.

Większa główka oraz przeprojektowany spód kija golfowego

Powiększona główka kija zapewnia łatwiejsze podniesienie piłki golfowej w górę. Dodatkowo obciążenie wewnętrzne wywołuje większą tendencję do draw (lub redukcję slice'a) oraz dodaje pewności w adresowaniu piłki. Nowo zaprojektowany spód kija zapewnia odpowiednią interakcję z podłożem, aby z każdego położenia piłki można było bezproblemowo zagrać udane uderzenie.

Zmniejszenie wagi dla łatwości swingu

W modelu Rogue ST MAX OS Lite Callaway zmniejszył ogólną wagę główki, stosując ciężarek o wadze jedynie 15gram (w normalnym MAX OS jest to 24gram). Spowodowało to spadek swingweightów, a co za tym idzie zmniejszenie odczuwalnej 'wagi' kija podczas wykonywania swingu. Niektórym golfistom, szczególnie tym z mniejszą siłą i dynamiką swingu, może to pomóc w łatwiejszym wykonaniu uderzenia i trafieniu w piłkę golfową.

Specyfikacje

Kij Kąt (loft) Długość męska Lia Angle Swingweight Dostępność
3H 21.0o 40.50" 59.0o C4 Prawy / Lewy
4H 24.0o 40.00" 59.5o C4 Prawy / Lewy
5H 27.0o 39.50" 60.0o C4 Prawy / Lewy
6H 30.0o 39.00" 60.5o C4 Tylko prawy
7H 33.0o 38.50" 61.0o C4 Tylko prawy
8H 36.0o 38.00" 61.5o C4 Tylko prawy
 
Sugerowana cena detaliczna: 279 EUR = 1299 PLN

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u