Cena netto: 552,03zł

Oszczędzasz: 220,00zł

Cena w punktach: 67900

899,00 679,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
F MAX Airspeed Hybrid
Punkty:
2716 (warte 27.16 zł)
Producent:
Cobra
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Rescue (hybrydy)

Dostępne opcje

Kolejna edycja kijów, które maksymalnie ułatwiają grę i oferują najwyższy stopień wybaczalności.
Dzięki zastosowanym technologiom i rozwiązaniom konstrukcyjnym pomagają golfistom osiągać bardziej proste i dłuższe uderzenia, oraz redukować slice'y.
Główki kijów F MAX są specjalnie zaprojektowane: posiadają offset, co daje ułamki sekund na domknięcie i proste uderzenie - bez slice'a i na większą odległość.

Kije F MAX są zoptymalizowane dla golfistów potrzebujących dodatkowej pomocy w osiąganiu lepszych wyników, bardziej prostych strzałów oraz wyższej trajektorii dla jeszcze lepszych dystansów.

Duża główka = większa pewność
Większy profil główki przy adresowaniu piłki sprawia, że otrzymujemy większą pewność, popartą osiągami kija.

Obciążnik w główce
Umieszczony w główce ciężarek przenosi wagę bliżej shaftu i w tylną jej część, co daje główce większą swobodę domykania się w kluczowym momencie uderzenia. Dzięki temu łatwiej można osiągnąć tym kijem uderzenie typu draw - lub po prostu zredukować niekorzytne efekty slice'a. Pomaga to uderzać dalej, bardziej prosto i z większą wybaczalnością.

Wyważenie Back Zone
Zmniejszenie wagi lica i przedniej części kija umożliwiło umiejscowienie środka ciężkości głębiej i niżej główki. Efektem jest większa stabilność i wybaczalność przy uderzeniach poza idealnym środkiem główki.

Offset główki
Dzięki główce osadzonej w ten sposób, że wystaje on nieco poza linię shaftu osiągnięto efekt offsetu (wyprzedzenia). Mówiąc wprost - dzięki temu, że główka szybciej trafia w piłkę - mniej czasu pozostaje na niewłaściwe jej domknięcie, przekrzywienie itp. Skutek jest jeden - kij jest znacznie bardziej wybaczalny oraz promuję trajektorię lotu typu draw (lekki łuk od prawej do lewej).

Dopasowany shaft
Shafty z kijach F MAX dopasowano specjalnie dla osób ze średnimi i wolniejszymi prędkościami swingu. Promują wysoką/średnią trajektorię lotu piłki, co pomaga uderzać dalej, jeśli w naturalny sposób dostarczamy nieco mniej energii do piłki. Do tego niska waga wspiera uzyskiwanie większej prędkości uderzenia, co także przekłada się na większe odległości.
 

Specyfikacje

Kij
Kąt
 
Długość SwingWeight Dla leworęcznych
3H 19o 40.50" C8 Tak
4H 22o 39.75" C8 Tak
5H 25o 39.00" C8 Tak
6H 28o 38.50" C8 Tak
7H 31o 38.00" C8 Nie


Sugerowana cena detaliczna: 199 EUR = 899 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego


Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u