Cena netto: 812,20zł

Oszczędzasz: 200,00zł

Cena w punktach: 99900

1 199,00 999,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
ST-X 220 Hybrid
Punkty:
3996 (warte 39.96 zł)
Producent:
Mizuno Golf
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Rescue (hybrydy)

Dostępne opcje

Najnowsze hybrydy ST-X 220 to idealna propozycja dla golfistów o mniejszych i średnich prędkościach swingu.
Zoptymalizowane, aby ułatwiać podniesienie piłki golfowej w powietrze oraz zapewniać trajektorię typu draw.
Konstrukcja wsparta jest zaprojektowanym specjalnie dla tego modelu ultralekkim shaftem o profilu podnoszącym piłkę przy uderzeniu.
Większości golfistów przypadnie też do gustu szersze i niższe lico, które ułatwia wybijanie piłki z ziemi i trudnych pozycji.
Lico z najwyższej jakości stali maraging daje znacząco wyższe prędkości piłki, co przekłada się na odległości.

Nowy stop stali maraging MAS1C
Stal ta jest jednym z najbardziej cenionych materiałów do produkcji lica w woodach i hybrydach ze względu na swoją wielką wytrzymałość i niską wagę. Inżynierowie Mizuno z pomocą egzotycznego japońskiego stopu MAS1C zaprojektowali lico o różnej grubości w kluczowych miejscach, aby zoptymalizować transfer energii uderzenia do piłki.

Zbudowany dla średnich i niskich prędkości swingu
Wprowadzając po raz pierwszy na rynek trzeci model hybryd z nowej serii inżynierowie Mizuno poszli z duchem czasu - większość topowych marek wypuszcza serie dla golfistów i golfistek dysponujących bardziej 'ludzkimi' prędkościami swingu. Bardzo lekki shaft zbudowany specjalnie dla tego modelu waży zaledwie ok. 50g i pozwala bez wysiłku rozpędzić wooda do większej prędkości. Główka została nieco 'odchudzona' wagowo co pozwoliło lepiej wykorzystać dodatkowy ciężarek wewnętrzny bliżej szyjki dla nadania uderzeniom trajektorii typu draw (lub korekty slice'a).

Niski środek cieżkości daleko od lica + trajektoria draw
Zastosowanie zmiennej struktury górnej części wykonanej z włókien grafitowych oraz przeprojektowanie szczeliny Wave Sole pozwoliło na przeniesienie części wagi w dolne partie główki. Zapewnia to niską rotację piłki. W połączeniu z obciążnikiem w tylnej części główki zyskano nieco wyższy start piłki w momencie impactu, co daje wybuchową kombinację dla najdłuższych uderzeń. Dodatkowy ciężarek bliżej hosela odpowiedzialny jest natomiast za łatwiejsze 'domykanie' główki, dzięki czemu uzyskujemy dużo łatwiej trajektorię typu draw (lub korektę slice'a).

Wave Sole
Technologia ta została zaprojektowana specjalnie dla woodów. Pofalowany spód główki, od którego wzięła się nazwa (ang. wave = fala) jest specjalnie zaprojektowany, aby przy kontakcie z piłką pracować, ściskając się i rozciągając. Dzięki temu ilość energii, którą główka przekazuje do piłki jest jeszcze większa, co ma oczywisty wpływ na wzrost odległości.

Doskonały dzwięk przy trafieniu
Dzięki zastosowaniu zmiennej geometrii lica odgłos przy kontakcie z piłką jest dopracowany do perfekcji, będąc przyjemnym dodatkiem do całości kijów.

Agresywny wygląd
Kształty nowych woodów zdecydowanie wskazują na ich charakter. To ważne, bo jeśli wkładamy do swojej torby nowy kij to powinien on także cieszyć oko. Czarna główka z wyraznie zaznaczonym włóknem węglowym w górnej części oraz wyraziste kształty dolnej części z technologią Wave dają wręcz poczucie, że kij ST-X 220 stworzony jest dla osiągów.

Specyfikacje

Model Loft Lie angle Długość Dostępność
ST-X 220 X 4H 20o 59.0o 40.25" tylko prawy
ST-X 220 X 5H 23o 59.5o 39.75" tylko prawy
ST-X 220 X 6H 26o 60.0o 39.25" tylko prawy

Ogromny wybór shaftów
Jako standard w nowych hybrydach ST-200X zastowano shaft o wyjątkowo niskiej wadze i profilu wspierającym trajektorię draw i podnoszenie piłki w górę. Dostępne są także wszystkie shafty z oferty Mizuno, które u innych producentów należą do modeli segmentu premium Mitsubishi Tensei oraz Fujikura Speeder.
Co warte podkreślenia, Mizuno zawsze używa shaftów fabrycznych - nigdy nie montuje do swoich kijów serii 'specjalnych' (czyt. o lekko zmienionej specyfikacji). To wielki plus, gdyż wybierając driver Mizuno zawsze masz pewność, że w Twoje ręce trafia produkt najwyższej jakości - zarówno główka, jak i użyte komponenty - i nie jest to wytwór produkcji masowej, jak w przypadku niektórych innych marek.
Dostępne shafty custom znajdziesz tutaj.

Club fitting na pierwszym miejscu
Mizuno jest marką, która w najwyższym stopniu stawia na dobór kijów na podstawie fittingu i testów. Stąd ogromna gama shaftów niestandardowych, dostępnych do testowania w jedynym w Polsce certyfikowanym Mizuno Performance Center - BogiGolf w Siemianowicach Śląskich (dowiedz się więcej tutaj).
U nas przetestujesz i dobierzesz ze specjalistami swoje kije do Twojej techniki, predyspozycji, budowy ciała itd.
Nie możesz przyjechać do Siemianowic - skontaktuj się z nami, a na pewno otrzymasz możliwość przetestowania nowych kijów.

Sugerowana cena detaliczna: 259 EUR = 1199 PLN


Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

Dobierz kije z nami w jedynym w Polsce autoryzowanym Mizuno Performance Centre.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

 

Program Mizuno Players


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u