Mizuno ST-190 Fairway Wood

1 349,00

Cena sugerowana: 1349zł

Cena netto: 1 096,75zł

Dostępność:
W magazynie
Model:
ST-190 FW
Producent:
Mizuno

Dostępne opcje

Woody ST-190 to krok naprzód w rozwoju nowoczesnych kijów japońskiego producenta.
Podobnie jak nowe drivery, także fairway woody ST-190 posiadają górną część wykonaną z włókna węglowego, co umożliwia przeniesienie kilku gram wagi w dolną część dla optymalizacji launch angle i rotacji piłki.
Ulepszone lico z wysokiej klasy stali Maraging HT1770 oferuje niesamowite właściwości i transfer energii do piłki na poziomie drivera - wszystko dla zwiększenia osiągów.
Sprawdzona i dopracowana technologia Wave Sole sprawia, że lico pracuje jeszcze efektywniej, zwiększając powierzchnię poprawnego trafienia w piłkę dla poprawy wybaczalności przy mis-hitach.

Amplified Wave Sole
Technologia ta została zaprojektowana specjalnie dla woodów. Pofalowany spód główki, od którego wzięła się nazwa (ang. wave = fala) jest specjalnie zaprojektowany, aby przy kontakcie z piłką pracować, ściskając się i rozciągając. Dzięki temu ilość energii, którą główka przekazuje do piłki jest jeszcze większa, co ma oczywisty wpływ na wzrost odległości.

Włókno węglowe
Po raz pierwszy w swoich woodach Mizuno zastosowało górną część z włókna węglowego. Zmniejszona waga góry główki umożliwiła przeniesienie kilku kluczowych gramów na spód, aby działały dla zmniejszenia rotacji i optymalizacji kąta początkowego (launch angle). To niezwykle ważna innowacja, która sprawia, że nowe ST-190 są w pełni nowoczesną konstrukcją o niesamowitych osiągach.

Obniżenie środka ciężkości
Bardzo ważną cechą dolnej, pofalowanej części główki jest też to, że taki jej kształt jest nieco cięższy, niż gdyby był zupełnie płaski. Jest to logiczne - pofalowana powierzchnia zawsze będzie miała nieco więcej 'metalu' niż zupełnie płaska - zatem waży więcej. Tym prostym zabiegiem, inżyinerowie Mizuno osiągnęli fenomelalny rezultat - większa ilość masy jest ulokowana w dolnej części główki, co wpływa pozytywnie na obniżenie trajektorii lotu piłki i zwiększenie odległości.

Wyższe lico
Woody w wersji ST-190 posiadają shafty wklejone do główki. Dzięki temu możliwe stało sie zastosowanie nieco wyższego lica, które daje trochę więcej pewności przy adresowaniu i jednocześnie przesuwa środek ciężkości nieco wyżej dla podniesienia trajektorii początkowej piłki.

Agresywny wygląd
Kształty nowych woodów zdecydowanie wskazują na ich charakter. To ważne, bo jeśli wkładamy do swojej torby nowy kij to powinien on także cieszyć oko. Czarna główka z wyraznie zaznaczonym włóknem węglowym w górnej części oraz wyraziste kształty dolnej części z technologią Wave dają wręcz poczucie, że kij ST-190 stworzony jest dla osiągów.

Lico ze stali Maraging 1770
Ten wysokiej klasy stop stali posiada niesamowitą wytrzymałość. Dzięki temu lico może być cieńsze i zapewniać jeszcze lepszy transfer energii uderzenia do piłki. Współpracując z nisko umieszczonym środkiem ciężkości, taka kombinacja zapewnia nieco wyższy start piłki, przy jednoczesnym trzymaniu rotacji na optymalnym poziomie.

Klasyczny wood
Zastosowanie wklejonych shaftów, bez adaptera do regulacji to krok w stronę nieco lżejszego i bardziej zoptymalizowanego na osiagi kija. Wiadomo, że każdy adapter nieco zmienia balans główki - szczególnie mniejszej główki wooda czy hybrydy. Mając uwolnione kilka gramów z okolic shaftu, inżynierowie Mizuno stworzyli doskonałą kombinację ułatwiającą wybicie piłki w górę i jednoczesną optymalizację rotacji - wszystko dla poprawienia osiągów i wybaczalności.
Dostępna jest także wersja z adapterem - Mizuno ST-190 Tour.

Ogromny wybór shaftów
Jako standard w woodach zastowano shafty, które u większości innych producentów należą do modeli segmentu premium (najczęściej za dopłatą). Cała rodzina oryginalnych shaftów Mitsubishi Tensei daje zróżnicowane właściwości i pozwala na osiągnięcie optymalnego dopasowania kija. Do tego shafty custom (bez dopłat): Mitsubishi Kuro Kage oraz Bassara zwiększają te możliwości do nieprzeciętnego poziomu. Nasza obsługa pomoże Ci wybrać odpowiedni model - zarówno w naszym fitting center, jak i "na odległość".
Dostępne shafty custom znajdziesz tutaj.

Club fitting na pierwszym miejscu
Mizuno jest marką, która w najwyższym stopniu stawia na dobór kijów na podstawie fittingu i testów. Stąd ogromna gama shaftów niestandardowych, dostępnych do testowania w jedynym w Polsce certyfikowanym Mizuno Performance Center - BogiGolf w Siemianowicach Śląskich (dowiedz się więcej tutaj).
U nas przetestujesz i dobierzesz ze specjalistami swoje kije do Twojej techniki, predyspozycji, budowy ciała itd.
Nie możesz przyjechać do Siemianowic - skontaktuj się z nami, a na pewno otrzymasz możliwość przetestowania nowych kijów.

Sugerowana cena detaliczna: 319 EUR = 1349 PLN


Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

Dobierz kije z nami w jedynym w Polsce autoryzowanym Mizuno Performance Centre.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

 

Program Mizuno Players

 


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

Tagi:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 517-869-014
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook