Piłki golfowe Mizuno RB566v 12-pack

Cena netto: 137,40zł

Cena w punktach: 16900

169,00

Dostępność:
Brak produktu
Model:
RB566v 12-pack
Punkty:
676 (warte 6.76 zł)
Producent:
Mizuno Golf
Kategoria:
Piłki Golfowe
Rodzaj:
Piłki Golfowe (nowe)

Dostępne opcje

Kup więcej - płać mniej

Liczba sztuk Cena za sztukę
2 lub więcej 149,00zł

Nowa odsłona zaawansowanych technologicznie piłek Mizuno, wykorzystujących efekt zwiększonej siły nośnej dla poprawy odległości.
Model RB566v posiada jeszcze więcej mikro-dimpli (otworków na powierzchni), które podczas lotu i obrotów dają piłce możliwość pozostania nieco dłużej w powietrzu. Przekłada się to na dodatkowe metry odległości i zwiększenie dystansu uderzeń.
Inżynierowie Mizuno przy projektowaniu nowej piłki serii RB566v zwrócili także uwagę na dopracowanie wszechstronności w każdym aspekcie gry. Dzięki temu piłki nowej generacji są jeszcze bardziej miękkie i dają niesamowite czucie przy uderzeniu wszystkimi kijami.

Technologia Dimple-Cluster
Najważniejszą część pierwszego modelu RB566v, która sprawiła, że przebojem wdarły się one do czołówki sprzedaży, przeniesiono i dopracowano w nowych piłkach. Oprócz zwykłych rowków, na powierzchni zastosowano też mniejsze wyżłobienia, które w miarę trwania lotu dodatkowo podnoszą trajektorię piłki. 
Jest to szczególnie odczuwalne w momencie zmniejszania się prędkości piłki - kiedy dochodzi już do swojego najwyższego punktu dodatkowa siła nośna wytworzona przez małe dziurki sprawia, że piłka leci jeszcze dalej i wyżej.

Rozwiązanie to testowano już przy poprzednim modelu w instytucie w Fukuoce. Teraz, przy okazji nowego modelu inżynierowie Mizuno sprawdzili właściwości nośne nowej piłki RB566v we własnym tunelu aerodynamicznym. Efekt był oczywisty - dodatkowe otworki na powierzchni piłki zwiększają jej siłę nośną, co dla większości golfistów oznacza dodatkową odległość.

Mizuno piłki golfoweMizuno piłki golfowe

Trzy warstwy dla optymalnych osiągów
W nowym modelu nacisk położono także na poprawę ogólnych właściwości piłki, aby była idealna w każdym aspekcie gry. Dlatego zastosowano jeszcze bardziej miękkie jądro. Inżynierowie Mizuno na podstawie własnych badań stwierdzili bowiem, że ponad 90% golfistów amatorów odnosi korzyści z bardziej miękkiego jądra piłki (mniejszą kompresję). Mało kto z nas jest bowiem zawodowcem albo posiada warunki fizyczne, aby generować kosmiczne prędkości uderzenia, pozwalające na pełną aktywację jądra piłki z duża kompresją (jak większość konkurencyjnych modeli z najwyższej półki).

Mniejsza kompresja dla amatorów przekłada się na większą prędkość początkową piłki - a to z kolei jest warunek konieczny do osiągania większych odległości uderzeń.

Mizuno Piłki Golfowe Mizuno Piłki Golfowe Mizuno Piłki Golfowe
Zbalansowane osiągi

Nowy model JPX S to połączenie większej prędkości początkowej z ulepszoną aerodynamiką i bardzo miękkim czuciem gry.

Bardziej miękka kompresja

Zmniejszenie kompresji powoduje wg badań Mizuno zwiększenie prędkości piłki co przekłada się na większe odległości u większości amatorów.

566 mikro-dimpli

Nowa konstrukacja z jeszcze większą ilością mikro-dimpli powoduje zwiększenie siły nośnej i możliwość uzyskania przez piłkę jeszcze większego dystansu.

 

Najlepiej ideę nowej piłki oddają słowa Testu Kanayama - Szefa Działu Rozwoju Mizuno:

Te piłki są najbardziej zbalansowanym modelem, jaki kiedykolwiek wyprodukowaliśmy dlatego, że kluczowe dla osiągów aspekty uległy poprawie - bez poświęcania czegokolwiek. Zarówno czucie, prędkość, rotacja i aerodynamika są na najwyższym poziomie.

 

Sugerowana cena detaliczna: 38 EUR = 169 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u