Cena netto: 80,49zł

Cena w punktach: 9900

99,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Zestaw upominkowy #7
Punkty:
396 (warte 3.96 zł)
Kategoria:
Prezenty dla Golfistów
Rodzaj:
od 75zł do 200zł
Klasyczny headcover marki Master
Elegancki headcover na kije golfowe od marki Masters. Headcover golfowy jest praktycznym rozwiązaniem dla każdego golfisty ceniącego porządek w swojej torbie golfowej. Headcover na kije golfowe skutecznie chroni główki kijów przed zarysowaniem, pęknięciem lub zniszczeniem w trakcie rozgrywki na polu golfowym jak i w transporcie samochodowym. Dobrze sprawdza się także w trakcie niekorzystnych warunków pogodowych. 
W naszej ofercie w zależności od rodzaju główki kija posiadamy różne rozmiary, trzy opcje do wyboru: Driver z numerem "1",  Fairway Wood z napisem "FW", Hybryda z literą "H"
 
Czyścik brush
Funkcjonalny czyścik do czyszenia sprzętu golfowego dla graczy. Czyścik służy do szybkiego wyczyszczenia kijów golfowych przed grą, w trakcie lub po grze praktycznego. Brush Masters Golf 3 w 1 jest niezwykle poręczny i ułatwia utrzymanie czystości. Czyścik golfowy Brush Masters 3 w 1 składa się z dwóch rodzajów szczoteczek i czyścika do rowków.
 
Piłki golfowe Joke balls
Piłki  golfowe Joke balls dla golfistów mających dobre poczucie humoru, traktujących grę w golfa jako dobrą zabawę.  Komplet zabawnych piłeczek składa się z trzech różnych. Pierwsza piłeczka golfowa  to EXPLODER zaskoczy nas tuż po samym uderzeniu, zamieni się w pył, co sprawi, że golfista poczucie się niezwykle pewnie siebie i uwierzy, że jej swing zdecydowanie przeskoczył na wyższy level.
Druga piłeczka może przestraszyć i rozbawić jednocześnie nawet najbardziej poważnego golfistę, po poderzeniu zamienia się w 15 metrowe confetti.
Trzecia piłka, która jest w zestawie zdecydowanie może zdenerować nawet najbardziej cierpliwego golfowego gracza. Bardzo trudno umieścić ją w dołku, ponieważ w skuteczny sposób zmienia kierunek uderzenia.
 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook