Czapka Titleist, dołek Putt Out, rękawiczka Footjoy – zestaw prezentowy dla golfisty #5

Cena netto: 324,39zł

Cena w punktach: 39900

399,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Zestaw Prezentowy Dla Golfisty #5
Punkty:
1596 (warte 15.96 zł)
Kategoria:
Prezenty dla Golfistów
Rodzaj:
od 200zł do 500zł

Dostępne opcje

Zestaw prezentowy jaki dla Państwa przygotowaliśmy zawiera elementy wyposażenia golfisty, które przydadzą się w okresie zimowym. Oferowane gadżety umilą chwilę przerwy w grze. W skład zestawu wchodzą: czapka zimowa Titleist, dołek do ćwiczenia w domu Putt Out oraz rękawiczka Footjoy.

Golfowa czapka zimowa Titleist – idealna na chłodnie dni

Letni sezon golfowy w Polsce z reguły kończy się w listopadzie. Dni są coraz chłodniejsze i nawet ostatnie promienie słońca nie gwarantują przyjemnej temperatury na zewnątrz. Dlatego proponujemy dla najbardziej wytrwałych golfistów czapkę zimową, która zapewni odpowiednią ochronę przed warunkami atmosferycznymi oraz komfort termiczny. W momencie, gdy temperatura na zewnątrz spada warto mieć taką czapkę w torbie, aby móc w każdej chwili zamienić standardową czapkę z daszkiem na o wiele cieplejszą alternatywę.

Dołek Putt Out – świetny pomysł na golfowy trening w domowym zaciszu

W momencie, gdy pogoda staje się na tyle nieprzyjemna, że uniemożliwia grę w golfa wcale nie musimy odkładać naszych kijów golfowych głęboko do szafy. Zima to bardzo dobry okres na ćwiczenie tych elementów gry, na które w czasie sezonu brakuje nam czasu. Dlatego właśnie proponujemy Państwu dołek do puttowania PuttOUT w zaciszu własnego domu, który ma dodatkową funkcję – posiada otwór, w którym powinna się zatrzymać piłka podczas idealnie dobranej siły i kierunku putta. Wyobraźcie sobie wieczory spędzone z mężem, żoną czy kolegami na konkursie – komu pierwszemu się ta sztuka uda. Dołek składa się na płasko dzięki czemu bardzo łatwo można go przechowywać, transportować oraz trzymać w torbie golfowej.

Rękawiczka Footjoy – must have każdego golfisty

Golfowa rękawiczka to niezbędne wyposażenie każdego gracza. Przydaję się zarówno w ciepłe dni, gdy pocą się ręcę, jak i w chłodne, gdy musimy trzymać kij wykonując uderzenie, w nieco niższej temperaturze. Rękawiczki stanowią skuteczną ochronne i zapewniają komfort gry i swobodę wykonywania swingu. Proponowana w zestawie rękawiczka to bardzo wysokiej jakości produkt, znanej marki golfowej Footjoy, której hasło reklamowe brzmi: No 1 glove in golf (rękawiczka numer 1 w golfie).

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u