Cena netto: 138,20zł

169,99

Dostępność:
2 - 7 dni
Model:
Piłki golfowe personalizowane
Punkty:
2396 (warte 23.96 zł)
Kategoria:
Piłki Golfowe
Rodzaj:
Piłeczki personalizowane

Dostępne opcje

Voucher, bon do sklepu a może po prostu pieniądze? Jeśli takie pytania krążą po Twojej głowie przed Świętami, to nie zastanawiaj się dłużej - mamy dla Ciebie propozycję. Prezent, który jest nieszablonowy i osobisty. Coś co każdy golfista i golfistka docenią z pewnością. Piłeczki golfowe z nadrukowaną grafiką przedstawiającą dzwonki Świąteczne. 
 
Nie ma chyba innej bardziej kojarzonej z golfem rzeczy niż właśnie piłka golfowa. Każdy, nawet jeśli nie gra golfa, doskonale kojarzy ją jako przedmiot związany z tą piękną dyscypliną sportową. Co więcej – wiemy z doświadczenia, że golfiści zawsze powtarzają, że piłek golfowych nigdy nie jest za dużo. Połączmy to wszystko w jedną całość – praktyczność piłki golfowej oraz akcent osobisty w postaci grafiki Świątecznej i otrzymamy prezent idealny. 
 
Spraw, aby osoba obdarowana poczuła się doceniona faktem, że poświęciłeś chwilę na zastanowienie się nad prezentem nieszablonowy. Niech ten Świąteczny czas będzie dla Was jeszcze weselszy.
 
Dopełnieniem tego wszystkiego jest fakt, że nadruk na powierzchni piłek golfowych wykonywany jest trwałą metodą, co jest gwarancją najwyższej jakości samego nadruku, ale również długiej żywotności nadruku.
 
Z wielu lat doświadczenia wiemy, że wybrana przez nas metoda to najlepsza, z dostępnych aktualnie, metod nadruku na piłkach golfowych.
 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u