Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Taylor Made Zestawy ironów

Irony TaylorMade sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gracz, a dzięki dużej wybaczalności świetnie sprawdzą się również dla początkujących graczy. Marka stawia zarówno na osiągi, jak i na komfort gry. Marka TaylorMade łączy w swoich produktach szereg innowacyjnych technologii, dzięki którym możliwe jest dopracowanie wszystkich istotnych parametrów gry. Duża wybaczalność, rewelacyjne czucie, duża prędkość i wysoka trajektoria lotu piłki golfowej, dzięki którym możliwe są coraz dalsze odległości, a to wszystko z zachowaniem kontroli i stabilności

Zestawy ironów TaylorMade

Znana na całym świecie, rewelacyjna marka sprzętu golfowego TaylorMade od ponad czterech dekad wnosi swój ogromny wkład w rozwój światowego golfa. Coraz lepsze produkty, coraz nowsze technologie i dopracowanie produktów w każdym szczególe – tak w skrócie można by opisać działania, jakie podejmuje TaylorMade, rozwijając produkowany sprzęt. Oczywiście podstawą wyposażenia każdego golfisty są kije golfowe. Asortyment TaylorMade pod kątem tychże jest bardzo szeroki – od pojedynczych modeli po całe zestawy kijów. Poszukując idealnych dla nas ironów, warto rozważyć wysokiej klasy zestawy żelaz od TaylorMade.

Innowacyjne podejście do ironów – TaylorMade STEALTH

Wielomateriałowa konstrukcja TaylorMade STEALTH przyćmiła wydajność tradycyjnych ironów. Świetna wybaczalność, jaką daje ta seria kijów golfowych, sprawiła, że irony TaylorMade STEALTH znalazły się w czołówce kijów golfowych dedykowanych amatorom oraz osobom początkującym. Kije cechuje łatwość w oddawaniu trafnych uderzeń, gra staje się jeszcze bardziej przyjemna i komfortowa. Nowy design Cap-Back przyczynił się do wzrostu prędkości przy użyciu ironów z tej serii TaylorMade. Obniżony środek ciężkości zwiększa kąt startu oraz wysokość szczytu, co przekłada się na wysoki lot piłki golfowej, większe odległości, a także dużą siłę jej wyhamowania na greenie.

W porównaniu z kutymi kijami golfowymi TaylorMade STEALTH cechuje doskonałe czucie. Jest to zasługa wspomnianej technologii Cap-Back w połączeniu z tłumiącymi wibracje wkładkami ECHO, które dają bardzo dobre parametry akustyczne. Jak wiadomo, taki stonowany, przyjemny dźwięk towarzyszący uderzeniu rewelacyjnie wpływa na czucie. Szczelina Thru-Slot Speed Pocket, która oddziela spód główki od jej górnej części, jeszcze bardziej zwiększa wybaczalność tych kijów. Zestaw ten jest dostępny również w wersji przeznaczonej dla golfistek – TaylorMade STEALTH Women’s.

Flagowe TaylorMade SIM2 Max

Każdy, kto słyszał o TaylorMade, z pewnością słyszał też o SIM2 Max – flagowych seriach kijów golfowych tej amerykańskiej marki golfowej. W przypadku ironów również warto przyjrzeć się kijom golfowym z rodziny SIM2 Max. Najnowsze modele tej serii z CapBack Design, a także wyposażone we wkładki ECHO uchodzą za jedne z najlepszych kijów segmentu Super Game Improvement. Irony TaylorMade SIM2 Max łączą w sobie niemalże wszystkie flagowe technologie marki, tj. wspomniany wcześniej CapBack Design wraz z wkładkami ECHO, szczelinę Thru-Slot Speed Pocket, zmienną grubość z Inverted Cone Technology, ultracienkie lico oraz odchudzony hosel. Redukcja wagi i przeniesienie masy główki do jej niższych części dało w efekcie niższy środek ciężkości, co z kolei przełożyło się na wyższą trajektorię początkową lotu piłki. Wysoki lot piłki podczas startu daje większe odległości.

TaylorMade SIM2 Max wyposażony jest w inteligentnie zoptymalizowany tzw. sweet spot, który zapewnia golfistom lepszą wydajność w tych miejscach, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Sweet spot obejmuje bowiem najczęstsze punkty uderzenia i to właśnie tam maksymalizuje potrzebne parametry. W rezultacie w tych miejscach mamy m.in. wręcz wybuchową prędkość, a także pełną spójność. Miękki system tłumienia ECHO, który zamyka się we wspomnianym CapBack Design, dosłownie pochłania niepożądane wibracje, rewelacyjnie poprawiając czucie. Ten zamknięty system zawiera bardzo miękką mieszankę polimerów oraz wiele punktów styku na powierzchni. Punkty te odprowadzają silne wibracje, tworząc tym samym wrażenie kucia. Efekty akustyczne są doskonałe.

Ponadczasowe kije golfowe TaylorMade P790, P770, P7MC, P7MB, P790 Ti

Rozmawiając o zestawach ironów TaylorMade, nie sposób pominąć takich modeli jak P790 będący kolejnym przykładem innowacyjności i dążenia przez markę do perfekcji. Szkielet główki wykuty jest tutaj ze stali węglowej 4140, do tego zastosowano wolframowy obciążnik, który dodatkowo wpływa na poprawę parametrów startowych piłki. Cienkie lico w technologii Mini Inverted Code maksymalizuje transfer energii do piłki, zachowując zarazem świetne czucie oraz wybaczalność. Technologia Speed Foam Air, polegająca na zastosowaniu specjalnej pianki o zmniejszonej wadze i dużej sprężystości, pozwala na relokację masy i środka ciężkości dla większego transferu energii i większych odległości. Kute lico w ironach TaylorMade P790 kształtem przypomina literę L, dzięki czemu udało się uzyskać dodatkową stabilność, a także wybaczalność. Zbliżonym modelem do P790 jest P770. Kije te mają jednak bardziej kompaktową główkę, co czyni je propozycja idealną dla bardziej wymagających graczy.

Kolejny rewelacyjny model ironów TaylorMade zapewniający znakomite czucie i maksymalizację osiągów to P7MC. Główki tych kijów golfowych zostały wykute z węglowej stali nierdzewnej 1025 w procesie kucia Compain Grain Forging, dzięki czemu powstają one w całości z jednego kawałka metalu. Na uwagę zasługuje również przepiękny wygląd z wycięciem w tylnej części kija (cavity back). W tej samej metodzie produkcji oraz z tej samej stali TaylorMade produkuje również irony P7MB. Jest to kij golfowy typu blade, idealna propozycja dla osób poszukujących wysokiej klasy blade’ów. Na koniec zestaw ironów TaylorMade P790 Ti, w których producent zastosował najbardziej zaawansowane materiały, jakie są dostępne na rynku golfowym. Niezwykle nowoczesne główki tych kijów wykonane są ze stopów tytanu, które dodatkowo wzbogacono o wypełnienie SpeedFoam oraz m.in. wolfram.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u