Big Max

Big Max to stosunkowo młoda firma założona w 1994 roku. Mimo że konkuruje z markami, które działają w branży golfowej o wiele dłużej, wcale nie odstaje od nich jakością, a wręcz przeciwnie – swoimi produktami podbija rynki na całym świecie.

Big Max – solidna marka specjalizująca się w wózkach golfowych

Na sukces i popularność marki Big Max składają się: wysoka jakość, innowacyjne podejście i funkcjonalność oferowanych produktów golfowych. Firma nie spoczywa jednak na laurach – pracujący dla Big Max specjaliści dokładają wszelkich starań, by ciągle ulepszać i usprawniać swój asortyment, a tym samym poprawiać komfort użytkowania i zadowolenie klientów. Warto dodać, że marka Big Max już od ponad dwudziestu lat jest liderem pod względem dystrybucji wózków golfowych w Europie. Pozycję tę osiągnęła dzięki znajomości rynku i zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań – projektanci zatrudniani przez firmę wiedzą, czego oczekują golfiści, i starają się im to zapewnić, tworząc wysokiej klasy sprzęt do golfa.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u