Titleist TSi1 Fairway Wood kij golfowy

Cena netto: 1 096,75zł

Oszczędzasz: 150,00zł

Cena w punktach: 134900

1 499,00 1 349,00

Dostępność:
do 14 dni
Model:
TSi1 Fairway Wood
Punkty:
5396 (warte 53.96 zł)
Producent:
Titleist
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Fairway Woody

Dostępne opcje

Nowe woody Titleista oferują innowacje technologiczne dla zwiększenia odległości, optymalizacji rotacji oraz poprawy wybaczalności.
Inżynierowie stworzyli rewolucyjne konstrukcje, zmieniając kluczowe aspekty kijów w poszukiwaniu jeszcze lepszych osiągów.

Model TSi1
Najnowsze woody TSi1 są zoptymalizowane dla graczy z wolniejszym swingiem. Od gripu po główkę - wszystkie elementy kija golfowe TSi1 są nieco lżejsze od innych modeli tej serii. Dzięki temu łatwiej jest je rozpędzić podczas swingu golfowego. Jednocześnie duża bezwładność (MOI) główek zapewnia maksymalną wybaczalność i korekcję błędów.

Szkielet Speed Chasis
Główki zostały dosłownie rozebrane i stworzone od podstaw. Wszystkie modele TSi powstały z jednym głównym celem: zwiększeniem prędkości piłki, a przez to osiąganych odległości. Wszystkie aspekty tych woodów zmierzają właśnie do realizacji tak postawionego zadania.

Ultralekka górna część
Titleist postanowił użyć do górnej części bardzo lekkich i wytrzymałych materiałów. dzięki temu oprócz redukcji wagi uzyskano także niesamowitą stabilizację główki przy kontakcie z piłką.

Szczelina Active Recoil Chanel 3.0
Trzecia odsłona technologii zwiększającej realną sprężystość lica i wybaczalność kija przy mis-hitach trafionych nisko.

Cienkie lico
Zgodnie z obowiązującymi trendami, lico zostało dopracowane w szczegółach - posiada zmienną grubość, aby w kluczowych miejscach zapewniać optymalną kombinację wybaczalności oraz sprężystości.

Idealne wyważenie
Wszystkie zmiany i ulepszenia całości główek pozwoliły także na przeniesienie jeszcze większej części wagi nisko i do tyłu. Daje to wyższy kąt początkowy oraz obniża rotację piłki dla bardziej optymalnych warunków startowych i większego dystansu uderzeń.

System ciężarków SureFit Weight
Do woodów TSi można dokupić system wymiennych ciężarków, dzięki którym zmienimy swingweight (wagę dynamiczną) kija. Nawet jeśli nie chcą Państwo dokupywać całego zestawu - to podczas sesji fittingowej nasza doświadczona ekipa dobierze dla Państwa konkretny ciężarek i taki zamówi jako standardowy.

Kołnierz SureFit Hosel
Dzięki możliwości niezależnego kształtowania realnego kąta główki oraz lie angle, drivery Titleista posiadają aż 16 ustawień, z których można wybrać optymalną dla siebie. Zmiana loftu/lie powoduje, że każdy może dostosować trajektorię lotu piłki do swoich umiejętnosci i preferencji. Dodatkowo zmiana ustawień powoduje zmiany w wartości rotacji a także daje możliwość uderzania bardziej draw lub fade.

Ultralekkie shafty premium w standardzie
Jak co roku, Titleist stawia na wysoką jakość shaftów. W standardzie znajdziemy oryginalne i dostępne w normalnej sprzedaży, a nie robione na zlecenie marki, jak robią to niektórzy z konkurentów.
Do serii TSi1 rekomendowane są ultralekkie shafty Aldila Ascent. Wszystkie o wadze nie przekraczającej 40-50 gram, co czyni z TSi1 jeden z najlżejszych modeli na rynku.

  • Aldila Ascent 41: Ladies (44g) / Senior (46g) / Regular (47g) / Stiff (48g)

Specyfikacje

Kąt nominalny Lie angle
(standardowe)
Długość shaftu Dostępność
15.0o 56.5o 43.00" prawa / lewa
18.0o 57.5o 43.00" prawa / lewa
20.0o 58.0o 42.50" tylko prawa
23.0o 58.5o 42.00" tylko prawa

Shaft  ALDILA ASCENT UL

Flex Waga (g) Torque Launch
Ladies R3 41 8.5o wysoki
Lite (senior) R2 44 8.3o wysoki
Regular 47 8.2o wysoki
Stiff 48 8.0o wysoki

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu LojalnościowegoKlienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u