FatPlate ArcMat golfowa mata do treningu

Cena netto: 210,57zł

Cena w punktach: 25900

259,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
ArcMat
Punkty:
1036 (warte 10.36 zł)
Producent:
FatPlate
Kategoria:
Akcesoria Treningowe
Rodzaj:
Akcesoria Treningowe (pozostałe)

Dostępne opcje

Dzięki Arcmat poprawisz precyzję oraz ścieżkę prowadzenia puttera. Według badań producenta już po jednej godzinie ćwiczenia putty z odległości ok 3 metrów zatrzymują się o 25% bliżej dołka. Podobnie jak pozostałe produkty FatPlate, również Puttplate zawiera 24 stronnicowy podręcznik do nauki wraz z „dziennikiem” postępów. Dodatkowo otrzymujesz również dostęp do nagrań video online z lekcjami puttowania. Arcmat dostępna jest w 3 wariantach ścieżki kija – prosta, lekko zakrzywiona, mocno zakrzywiona.

Możesz go używać zarówno na naturalnej trawie green’u jak i na matach do puttowania czy nawet na dywanie w zaciszu własnego domu czy mieszkania. Arcmat używane jest przez zawodowych graczy oraz trenerów PGA na całym świecie. Kontrastowa ścieżka prowadzenia kija, która zastosowana jest w Arcmat daje Ci świetny obraz tego jak powinna poruszać się główka kija golfowego - puttera. Każdy z wariantów Arcmat jest dwustronny – na jednej stronie umieszczone są: ścieżka prowadzenia kija, podziałka dystansowa, linie kąta lica puttera, linie strzału, na drugiej stronie znajduje się jedynie ścieżka prowadzenia główki kija dzięki czemu możesz ćwiczyć w bardziej „realnych” warunkach (bez wskazówek, których na prawdziwym green’ie nie ma). Dzięki oznaczeniu położenia piłki oraz linii ustawienia lica puttera masz pewność, żw Twój set-up jest poprawny.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u