FatPlate Fairway Green golfowy przyrząd do treningu

Cena netto: 259,35zł

Cena w punktach: 31900

319,00

Dostępność:
do 14 dni
Model:
FatPlate Fairway Green
Punkty:
1276 (warte 12.76 zł)
Producent:
FatPlate
Kategoria:
Akcesoria Treningowe
Rodzaj:
Akcesoria Treningowe (pozostałe)
Świetny przyrząd treningowy poprawiający „jakość” uderzenia dzięki czemu będziesz częściej trafiał w green. Zestaw zawiera 25 szt. StrikeStrips, dzięki, którym będziesz w stanie zobaczyć swój low point oraz ścieżkę kija. W zestawie znajdziesz również dziennik do trenowania (24 strony). Co więcej, uzyskasz dostęp do nagrań online z ćwiczeniami.
 
Dzięki FATPLATE, który ma dokładnie zaznaczone miejsce położenia piłki, poprawisz swój angle of attack (kąt natarcie kija na piłkę). Dzięki zastosowaniu FATPLATE w czasie ćwiczeń na macie drivingowej będziesz w stanie odnotować każde uderzenie typu fat (co normalnie jest praktycznie nie do zauważenia).
 
FATPLATE można stosować również w zaciszu domowego ogródka w czasie ćwiczeń z siatką. Ten przyrząd treningowy używany jest przez zawodowych graczy oraz trenerów PGA na całym świecie.
 
FATPLATE pozwala Ci ćwiczyć właściwe uderzenia i kontakt z piłką – najpierw piłka a później trawa. Podziałka zastosowana na FLAPTLATE pozwala na umiejscowienie piłki albo pod kątem rodzaju kija albo umiejętności gracza. Tę samą podziałkę można również wykorzystać do treningu trajektorii lotu piłki (wysokości), poprzez zmianę kąta ataku. FATPLATE dostępne jest w dwóch kolorach.

Co zawiera zestaw:

  • FatPlate,
  • 25 szt. StikeStrips,
  • 24 stronnicowy „dziennik” do nauki.
 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u